Jump to content

Moto Zajednica

2017 Phillip Island MotoGP™ Official Test 15 Feb - 17 Feb

Recommended Posts

  • Integrisan, 8122 postova

Prve vesti za dan 3:

 

Vinjales trenutno kida, vec je imao time attack i na 1:28:55 je... ludilo! Markez je isto ispod 1.29, posle jucerasnjeg nenormalnog rudarisanja (107 krugova!!) sjajno. Folger kida, odmah je isao na time attack i ima 1:29:0 i treci je. Ocito da je kliknuo, zanimljivo da je njegov crew chief predvideo to pre prvog dana!

 

JL je pogledao forum, video sta mi ovde pisemo i naljutio se. Najzad ide na 1:29+ i prisao doviju na 0.4sec

 

Bice veceras zanimljivo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 700 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: zx6r

Tesko da ce to biti odrzivo u sampionatu ali zanimljivo je videti Vinjalesa prvog, Rinsa ispred Janonea, Folgera ispred Rosija, Bautistu ispred Lorenca...

 

Jeste rano reci da je Lorenco doneo fatalnu odluku, ali je ocigledno da o tituli u prvoj sezoni moze da sanja, sto je potpuno realno.

Ni ja ga nesto ne simpatisem ali covek je veliki vozac i sigurno moze dobro da vozi dukati, alii je za to potrebno vreme.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12089 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Kljuc za Lorencove probleme je kod Bautiste! Tacnije, u njegovim podacima sa telemetrije. Kazu da Bautista ima brzinu u temenu krivina koju zeli Lorenco. Ostaje da izbunare o cemu se radi.

 

Kaze Horhe nije zadovoljan kako Dukac ulazi u krivinu, kakav je u krivini i kako izlazi iz krivine. Ostalo je ok :)

 

Послато са Nexus 7 уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

Poštujem zaista svačije mišljenje ali ljudi, testiraju, ne trkaju se. Vi maltene već prognozirate šampiona. Još 16 puta sve može da se preokrene do prve trke.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 294 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: R 1200 GS Rallye

Ako može Bautista da skonta moći će i JL samo je pitanje vremena. Kad se jednom ukači to će biti to. Ja ga smatram kao ozbiljnog kandidata za pobede i u toku ove sezone. Nije ovo Ducati koji može samo Stoner da tera do maksimuma. Iako su ovo samo testiranja mnogo toga može da se zaključi i predvidi iz njih. Adaptiraće se JL sigurno, a i srediće Dukca za njega. Nema sumnje, bar kod mene, da će biti konkurentan, bez obzira na moje želje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6284 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Ne bih bas mogao da objasnim zasto, barem ne u par reci...ali je meni recimo interesantan podatak iz poslednje kolone, u kojem je krugu postignuto najbolje vreme. Verujem da ima razlicitih metoda rada, sto je i normalno, ali mi nekako "zraci" sigurnost iz prve brojke. U smislu, imamo resenje, aj' sad da probamo nesto drugo. Ima tu naravno puno detalja, temperatura piste, guzva, licni bioritam...itd.

Mis'im eto, to sam 'teo da kazem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8122 postova

Pocetkom ovog 3. dana testa uslovi na stazi su bili bolji za napad na vreme, nego kasnije u toku dana. Cak je Lorenco malo pizdukao sto meku gumu nije testirao tada, kaze da veruje da je imao jos -0.3sec...

 

Inace, naravno da su ovo testovi i da trkanje nije primarno... svi imaju detaljne test planove, ali se ostavlja mesto i za napad na vreme, kada daju sve od sebe sa najboljim setapom koji imaju do tog trenutka. I svi vozaci su svesni kako navijaci gledaju i na ove rezultate, nije im svejedno (vidi se po izjavama).

 

Meni deluje da je u smislu rada i ostavljanja sujete po strani, na ovom testu mozda najdisciplinovaniji bio MM, makar od ovih napred(ktm je krvavo radio isto, kao i aspar). Svaka mu cast kako je vozio i sta je obavio. I Pedru, vozio je pod temperaturom...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6284 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Nadam se da ce da krene ono sto tiho prizeljkujem. Opet jedan vazan rivalitet, ali ne ovaj pederaj, nego laktovi na pisti sa modricama mozda samo na sujeti. To bi me ponovo privuklo k'ekranu, inace i dalje ih 'ladim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja