Jump to content

Moto Zajednica

Pomoc oko kupovine

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 94 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Trenutno Nemam

Pozdrav svima,zelim da uzmem nov motor ili par godina star pa trazim od vas ako mozete da mi pomognete u odabiru,razmisljam izmedju sledecih:kawasaki z250sl abs 2016,ktm duke 390 2017,honda nc 700 i manja kubikaza ako nadjem od 2013 do 2015god,zanima me i neki sport,motor bih uzeo za soliranje po gradu i malo da pobegnem iz njega ako vreme dozvoli mozda nekad i zenu da provozam ^^ salu na stranu trazim motor koji ce da mi traje i da je u cenovnom rangu do 5000eu gore dole 500eu,pitao sam ljude koje znam iz moje okoline jedni kazu samo honda drugi ktm je los itd itd pa bih stvarno zeleo savet koji da uzmem....nisam przenica da teram to kao ludak nego da uzivam u voznji. Hvala unapred svima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 405 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Ex GSX-750R

Pozdrav. Ja bih na tvom mestu uzeo neki maxi skuter. Tipa Yamahu x max 250. Lep motor, masina odlicna, moze da potegne jako dobro...mozes van grada opusteno (drugar isao na more sa zenom) a za grad je i vise nego dovoljan. Mozda ti nisam dao konkretan odgovor na pitanje. Skuter koristim svaki dan za grad i van grada, i trebao sam sada da uzmem Kawasaki Zephyr 550 ili Suzuki Bandit 600, ali sam odustao od toga, jer ce mi konkretno X Max biti motor za sve. I briga me za price skuter ovo, skuter ono. Pruzice ti lep osecaj u voznji i uzivaces u svakom smislu. Kako kog odlucis, nek ti je sa srecom. Napisao sam ti sve ovo, zato sto sam u slicnoj situaciji sada. Pozz

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 94 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Trenutno Nemam

Hvala na odgovoru imao sam maxi i prodao ga sad me zanima neki naked koji ce da mi sluzi zagrejan sam mnogo za ktm duke 390 2017 nov model jos nije izasao ali mi je zapao za oko jer bih svakodnevno koristio taj motor za posao i sve ostalo a mozda i za duze ture more ili tako nesto.....yamaha x max je bas dobar motor ali nije mi to ono sto bih zeleo da imam probao sam ga od drugara ali automatik mi se smucio iskreno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3964 postova
  • Lokacija: CH-HR-BiH
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue

Dejane, ako znaš čitati, čovik je lipo napisa ima je tog nekog Maxa i proda ga.

Nemoj biti naporan, molim...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 94 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Trenutno Nemam

Skrecem sa teme sa kojom sam poceonali najverovatnije cu uzeti yamahu t max 530 za koju sam video da ide kao raketa i u krivinama je full a udobnost isto extra,jesu naked lepsi i drugaciji tj svaka klasa je za sebe ali uvideo sam u jednom rewieu od t maxa 530 da je to motor za sve bukvalno....hvala ti Dejane sto si pomenuo jer ipak je mnogo bolji ova t max nego bilo koji naked male kubikaze,ja se izvinjavam jesam zaljubljenik u naked ali cu otici ka t maxu 530 sigurno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 94 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Trenutno Nemam

Svako ima svoj ukus i razlicite potrebe i o tome se ne raspravlja......mogu ja da volim naked koliko hocu ali na kraju nemam nista od toga kad sam razmislio da mi jos malo stize dete i da mogu da se vozikam sa zenom sa T Max-om 530,i on ce da pokrije moje potrebe,a Dejan sto kaze sta ljudi kazu skuter ovo skuter ono je nebulozno.....o ukusima i potrebama se ne raspravlja....da nisam ozenjen uzeo bih naked sigurno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 94 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Trenutno Nemam

I hvala Dejanu sto je pomenuo za maxi jer sam imao suzuki burgera i nisam bio zadovoljan sa njim a kad sam video novu yamahu t max ufff,jedva cekam na test voznju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja