Jump to content

Moto Zajednica

Problem paljenja suzuki gsxr 750. 92 god

Recommended Posts

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: suzuki gsxr

E ovako.Molio bih za pomoc majstore koji poznaju gsxr-a,prvi vodenjak 92 godište.Kad ga palim ujutru radi na tri klipa,nekad dva,naravno nakvasi svjecicu.tesko proradi,dok mu ne osusim svjecicu,nece proraditi.Siguran sam da nije do karburatora,znam svaki saraf na njima.Svjecice nisu ,jer su nove,iridijumske.Akumulator je nov.Na motoru je akrapovic auspuh,a odnedavno kad mu vratim standardni auspuh,motor pali i ide potpuno normalno!Zamolio bih vas za pomoc,a ako ovo pročita Bokilić molim ga za savjet,posto sam cuo da je Bog!Inace motor sam kupio sa 37800 stvarnih predjenih kilometara a sad mu je na satu skoro 90000 i nikad nista nisam dirao do masine osim ciscenja karburatora,mijenjanja iglica na plovcima i tako nekih sitnih popravki.Ovo ne mogu nikako da rijesim,a ne vozi mi se na standardnom auspuhu jer radi kao fen.da li nesto treba da se steluje,ako neko zna nek se javi.Napominjem da cak ni ventile nisam stelovao pa ne znam da li moze biti do toga.I za kraj,kad mu rukom zacepim auspuh,akrapovic, povucem saug i motor upali sasvim normalno!!!Ako to ne uradim pri hladnom startovanju-nastaju muke.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja