Jump to content

Moto Zajednica

Givi Trekker iskustva

Recommended Posts

  • Drug član, 1461 postova
  • Motocikl: 2017 BMW R1200GS Exclusive

Gledam top boxove

 

Givi Trekker Outback 58 litara 

http://www.motorcycleplanet.co.uk/products/1754-givi-trekker-outback-58-lt-top-case-monokey-obk58a/

 

ili

 

Givi Trekker 52 litara

http://www.motorcycleplanet.co.uk/products/1170-givi-trekker-52-top-box-monokey-trk52n/

 

 

Vizuelno mi je ovaj Outback simpaticniji , ali je bas veliki 

 

Imate li iskustva sa ovakvim koferima ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • abc, 886 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: BMW GS 1250 Adventure

Ja imam kappa k-venture 42l koji isti kao givi trekker, ali su nešto povoljniji. Zadovoljan sam sa njim i sa bočnim koferima.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 345 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Suzana je stroj ...

Gledam top boxove

 

Givi Trekker Outback 58 litara 

http://www.motorcycleplanet.co.uk/products/1754-givi-trekker-outback-58-lt-top-case-monokey-obk58a/

 

ili

 

Givi Trekker 52 litara

http://www.motorcycleplanet.co.uk/products/1170-givi-trekker-52-top-box-monokey-trk52n/

 

 

Vizuelno mi je ovaj Outback simpaticniji , ali je bas veliki 

 

Imate li iskustva sa ovakvim koferima ?

Na koji motor ,na  advencuru cucne ko dupe na nosu a na nakedu ko kutija za alat ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda rd 04, Vespa px 200e

Kao sto rece kolega "Stile" zavisi na koju vrstu motora ga stavljas. Po meni je to sve preskupo. Posao i svrhu radi i givi maksija od 52 litra i staju dve kacige u nju a za daleko manje para.

 

 

Kao alternativu imas i sjajne kofere koje pravi nas kolega Pedja (fruit cake) kako aluminijumske tako i limene pa plastificirane i sjajno izgledaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 542 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: GS

Ja imam kappa k-venture 42l koji isti kao givi trekker, ali su nešto povoljniji. Zadovoljan sam sa njim i sa bočnim koferima.

Takodje, zadovoljan veoma! Danas sam prodao Kappa Garda top box i sa njm sam bio prezadovoljan ali mi se nekako ne uklapa uz metalne bocne kofere i to je jedini razog prodaje. trenutno koristim k-venture od 42l i extra je ...Givi outback sam stavio i skinuo jer nista ruznije nije moglo da se napravi za motor tvrdim! za bilo koji motor taj kofer je jednostavno preglomazan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 500 postova
  • Motocikl: R 1250 GS ADV

Imao sam Givi Trekker Outback 58 litara na V sttomu 650, kofer nije los,malo mi se ne svidjaju dimenzije, previse je sirok a nizak,i zato deluje glomazno, stanu dve flip kacige i opet ima mesta sa strane,mnogo stavri stane u njemu, kada se napuni meni je delovao nesigurno pa sam ga odatno ojacavao spanerima,  nalazim mu zamerku sto su delovi na dnu kofera koji se kace na plocu  plasticni, pa iako je kofer alu to ga cini ko da je plastican, spojevi iznutra nisu vareni nego su lepljeni silikonom, jedan bocni mi je pustio vodu bila je fabricka greska i posle duzeg ubeđivnja dali su mi drugi. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1461 postova
  • Motocikl: 2017 BMW R1200GS Exclusive

 Hvala svima na saradnji ...  :jee1:

 

Vozio sam pre 2007 GS-a i moram reci da mi se mnogo svidaju koferi koji imaju urez za izduv . Ko sto je to slucaj sa BMW Vario koferima . Znam da se to mnogima ne svida , ali ukusi su razliciti , valjda 

 

Tako isto i za druge motore , nikako mi se ne svida ona skalamerija na koje se posle kace koferi sa strane ... ne radi se o tome dali je motor posle siri ili koliko , jednostavno mi je to ruzno

 

 

Gledam da uskoro pazarim motor , polovni GS , vodeno hladenje , nikako adventure . Vecina motora koje gledam ili nema kofere , ili traze doplatu , pa kad vec moram da doplatim , da znam ako je to to

 

 

 

Nisam nasao , mozda gresim , dali postoje bocni koferi koji se montiraju kao Vario koferi , znaci bez skalamerije . Posto toga izgleda nema , verovatno cu da uzmem bocne kofere Vario  

 

E sad , rekoh , bio sam zadovoljan Vario koferima , ali ovaj strazni je mnogo , bas mnogo premali , zato gledam sta tu jos ima ...

 

Givi Maxia odpada , mislim da nikako nebi legla na GS sa Vario bocnim koferima , suvise je zaobljena ....

 

Ne odgovaraju mi ni skroz aluminijski , kao sto su Alien Metalworks . Rado , i to bas rado bi pazario nesto proizvedeno kod nas , ali mi jednostavno ne idu ...

 

Cini mi se da su mi opcije

 

Givi Trekker obicni ili Outback , mozda ne 58 litara , nego onaj manji , ili isto od Kappe , ima i Hepco Backer nesto sa aluminijem i plastikom ... neznam dali ima jos neka opcija 

 

Znaci da su malo cetrvtastiji od Maxie , neka kombinacija aluminijuma i plastike , da se vizuelno uklopi , a da valja .... i da mogu da udu dve kacige komotno .....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1461 postova
  • Motocikl: 2017 BMW R1200GS Exclusive

Brate  pogledaj snimak ,ja ne znam ta je tu tebi malo ?

 

 Ne treba da gledam snimak , imao sam jih ranije ...

 

 U straznji kofer ubacis normalnu kacigu jedva , a velike kacige , pa jos kad si glavat ko ja , nema sanse , savije se lagano poklopac dok forsiras da zatvoris .... a oko kacige ima mesta za par majci , mozda ...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1461 postova
  • Motocikl: 2017 BMW R1200GS Exclusive

Kad se nisam slogirao, tri kappa kofera 98000. Covece, jel moguce...

 

 Moze li malo detaljnije ? koji koferi ? gde ?

 

 ja sam na brzinu pogledao , takve nasao nisam ... :stabre:  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Lokacija: Runaway hill
  • Motocikl: suzuki dl-650 L7

Prosle godine kupio za mog stroma dva bocna k33 za 24000, ne odgovaraju mi za novog jer je kacenje kao za novu hiljadarku, sad sve iz poceka...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1532 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Prosle godine kupio za mog stroma dva bocna k33 za 24000, ne odgovaraju mi za novog jer je kacenje kao za novu hiljadarku, sad sve iz poceka...

Nemas ti problem da montiras te K33 i na novog stroma samo treba da kupiš ili napraviš nosač za te bočne kofere.

To novo kačenje je uradjeno samo za njihove fabričke kofere što ne znači da ne možeš koristiti i druge nosače i kofere.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Lokacija: Runaway hill
  • Motocikl: suzuki dl-650 L7

Ne nudi mi ni na givijevom ni kapinom sajtu opciju za 33ojke. Kapiram da moze da se ubudzi, ali je i auspuh nize nego na starom. A 33ojke su mi najlepse, pogotovu sto skoro nikada ne silazim sa asfalta, i zena mi organski ne podnosi kockaste kofere

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1532 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Još je rano da nude jer motor nije još uvek u prodaji ali čim bude izbaciće sigurno.Meni ovako na prvu rep na hiljadarci i na 650 izgleda skoro pa isto,moguće i da nosaci od velikog odgovaraju i za mali, videcemo.

Top je niže u odnosu na stari što znači da neće biti problema sa simetrijom kao kod dosadašnjih stromova.Mada kod k33 se i najmanje primećivala asimetrija zbog zaobljenog nosača.

Žena najbolje zna ;-)

Da čestitam na novoj maccini :-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Lokacija: Runaway hill
  • Motocikl: suzuki dl-650 L7

Zena uvek najbolje zna he he. Trebalo bi da stigne u aprilu i meni i goranu, vodim na kafu obavezno cim dodje, pa negde na djir

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Zena uvek najbolje zna he he. Trebalo bi da stigne u aprilu i meni i goranu, vodim na kafu obavezno cim dodje, pa negde na djir

Ohooo ponovio si se a cutis ! U zdravlju da se vozite !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja