Jump to content

Moto Zajednica

DENCI Novi Sad

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Zirovnica, Kragujevac

Nedavno sam imao potrbu za usluge popravke automatskog menjača na autu i slučajno dodjem do telefona Denci majstora.Moram reći da je mnogo dobar majstor.Sve pohvale sa moje strane.

Denci 0656368886 i 0216368886

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

Laki TC @

 

 

Zasto no comment ?

 

Prosvetli nas ostale, jer sam svasta cuo o Densiki i lepo i ruzno, al potpuno neproverno po principu rekla-kazala tralala i blabla. Nista konkretno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 308 postova

Ne znam šta da ti kažem, kod njega sam platio danak neiskustvu, pa mi je to loše iskustvo. Nervira me njegov nadmeni nastup, a daleko je od čoveka koji ima razloga da bude nadmen. Kada god ga nešto pitaš počne da odvaljuje neke astronomske cifre, kao da ne znam kakav servis drži, a isti mu je kao da ga je sam Del Boj dizajnirao. Postoji mnogo drugih majstora kojima bi ostavio pare (ne daj Bože), kao Marko Čenej, Moto Centar Bečej, Vule iz Marvinga i td.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 845 postova
  • Lokacija: Srbija/Novi Sad

da bre, i ja sam cuo da voli da dere, kao ove, sto neznaju. mom drugu nesto skuter nije radio kako treba, a motor je star 2 god, znaci ko nov, ja mislim da je nesto krljalo tamo u diferencijalu... i kaze denci, a to je za generalku, ovo, ono 200 e, pljas. kaze drug, dobro, cucemo se, i otiso, i nije ni doneo, nego odneo kod drugog majstora i ovaj mu promenuo neke lezaje, neznam gde uzeo 20e covek , i to je to.

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Strom 1000

Covek je tezi DILETANT,opravlja ono sto fabrika nije predvidela da se opravlja njegov moto je sledeci DOK BUDE OVACA BICE NOVACA.Slucajno se bavimo istom bransom radim u Mercedesovom servisu a on je kao nadri lekar za automacke menjace, dodju kod mene kazem nema leka mora drugi menjac ili da se prepravi na saltaca a oni skupo je moze Denci da opravi.Posle tri najkasnije 5 dana evo ih kod mene a pre toga lekar ih je otkinuo od zivota. Moj savet svima ZAOBILAZITE GA U SIROKOM LUKU

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 595 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Liman
  • Motocikl: Yamaha FZS600, Piaggio Free, Suzuki GN125

Covek je tezi DILETANT,opravlja ono sto fabrika nije predvidela da se opravlja njegov moto je sledeci DOK BUDE OVACA BICE NOVACA.Slucajno se bavimo istom bransom radim u Mercedesovom servisu a on je kao nadri lekar za automacke menjace, dodju kod mene kazem nema leka mora drugi menjac ili da se prepravi na saltaca a oni skupo je moze Denci da opravi.Posle tri najkasnije 5 dana evo ih kod mene a pre toga lekar ih je otkinuo od zivota. Moj savet svima ZAOBILAZITE GA U SIROKOM LUKU

 

Stari majstor za motore. Meni se čini da dosta zna.

 

Prvi odlazak kod njega, kaže neku poveću cifru za prostu stvar. Drugi odlazak: za čišćenje kočionih klipova, promenu ulja i pločica tražio je nekih 30 evra po kleštima za ruke. Oba puta sam se zahvalio i otišao uraditi sam. Kada sam treći put došao pitati za nešto, rekao je "Donesi motor i uzmi moj alat i radi."

 

Posle kupovine novog (polovnog) motora, u Rodicevom servisu su poslusali kako radi i rekli: "zamena lancca bregaste, ventili... nekih 600 evra". Otišao sam do Dencija, pokazao mi je drugi takav motor koji je on popravljao i rekao da je to za takve motore normalan zvuk i da ima još ihaaj da se navozam. Kaže: "ako hoćeš da trošiš novce, bolje izvedi devojku negde".

 

Kad mi je spala kapica sa kočionog klipa, dao mi drugu i nije hteo ni piće. Pre podne sam svratio do njega, nije bilo gužve u servisu, popili i kafu.

 

Sve u svemu, još nisam upoznao majstora koji neće nikad nikog da ošiša. Na žalost. Ako znaš (i što više znaš), manja je šansa da te odere. Deluje mi da se dosta razume i kada hoće da dobro radi. Vidim da popravlja policijske motore i ti motori su dobro održavani. Koliko znam, kada mu plate, plate skupo ali bude dobro urađeno.

 

Meni ne deluje kao diletant, a sigurno nije ni svetac.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 495 postova
  • Motocikl: Honda Shadow 750 Spirit, Yamasaki Sky 50, TMZ 50 LS

Servis 021 nije klasican servis, to je Dencijeva garaza. A Denciju, koga znam sto godina unazad, fale par stvari da bi od garaze napravio pravi serviser:

 

1. profesionalni odnos prema musterijama (ne prema motorima i poslu, to ima, vec prema musterijama), sto znaci - musterija napolje dok ja radim motor...

 

2. sminka u servisu - da ga ne poznajem, ne bih usao motorom u njegov servis - a danas sminka cini servise - u servisima rade klinci cije radno iskustvo je svedeno na citanje CD-a i tumacenje poruka sa dijagnostike, ali su musterije super zadovoljne i impresionirane Konjpjutorima, naucnim obrazlozenjima o neophodnosti slozene intervencije zamene filtera za gorivo, racunima odstampanim na cetiri strane, i kaficom koju im je donela sekretarica u minicu, dok sede u koznoj fotelji i prelistavaju auto casopise...

 

3. pravilna procena obima posla. Karakteristicno je za vredne ljude da podcene vreme koje im je potrebno da odrade neki posao. Lenji nikada ne prave takve greske!

 

Njegov najveci problem je to sto svoju ljubav prema motorima i svoju druzeljubivost ne ume da razdvoji od posla. Svakome bi hteo da pomogne, svaki motor bi hteo da pogleda, prouci, opipa i sa svima bi hteo da bude drugar. A oni koji dolaze kod njega da se druze cesto puta ne shvataju da on zivi i izdrzava porodicu od toga rada, i da njemu motori ipak nisu samo razbibriga i zabava...

 

Denci je covek, cija je ljubav prema motorima i iskustvo u radu sa motorima, duze od 40 godina.

 

Svi imamo svoje neke bubice, mane i slabosti, al nemojte mi dirati Dencija dok ga bolje ne upoznate. Takvih majstora i takvih ljudi nema vise mnogo.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6469 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Covek je tezi DILETANT,opravlja ono sto fabrika nije predvidela da se opravlja njegov moto je sledeci DOK BUDE OVACA BICE NOVACA.Slucajno se bavimo istom bransom radim u Mercedesovom servisu a on je kao nadri lekar za automacke menjace, dodju kod mene kazem nema leka mora drugi menjac ili da se prepravi na saltaca a oni skupo je moze Denci da opravi.Posle tri najkasnije 5 dana evo ih kod mene a pre toga lekar ih je otkinuo od zivota. Moj savet svima ZAOBILAZITE GA U SIROKOM LUKU

 

:takoje:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 495 postova
  • Motocikl: Honda Shadow 750 Spirit, Yamasaki Sky 50, TMZ 50 LS

Za koliko para se u Mercedes servisu opravlja automatski menjač, kad su mi za rezervni ključ za A klasu staru 18 godina trazili 320+ eura ?? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja