Jump to content

Moto Zajednica

Elefantentreffen,najveci zimski moto skup na svetu

Recommended Posts

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3125 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Ajd prakticno pitanje: koliko pari podgaca, potkosulja, duplih carapa?

ovde su potrebna samo velika MUDA :)

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 32 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: XT1200Z

Sjajno!!! Ne znam da li bih imao muda za ovo ali podržavam.

 

I moja dva prijatelja su išla ove godine tamo. Njihove utiske možete pročitati na www.mkistok.com.

 

Ne znam da li smijem da ostavim link. Valjada se admini neće ljutiti.

 

Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 172 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 900

Frend iz Frankfurta bio.

 

415b0033c0277b9623e20fc3db2658ca.jpg

 

 

eab77ae62ca9af7547ef2e452e222ffc.jpg

 

Baterija za ražanj.

Baterija sutra malo.

Baterija je u samom raznju a ovo je da pali masu.

 

Sto bi rekli pali babu da ti strika Najke :) .

 

Sent from my LG-H831 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 172 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 900

Svaka cast za ideju i odvaznost. Msm pogotovo sad ovi minusi kod nas ubil su svaku pomisao za motor.

 

Sent from my LG-H831 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1648 postova
  • Lokacija: Paracin

Pored svega vec navedenog posebno cenim sto je jednostavno krenuo (ako sam dobro zakljucio) i to je to, a ne tri meseca crtao na karti, isao na psiho-fizicke pripreme, pretresao svaki sraf na motoru itd. (Cak ni gume nije zamenio). To je za mene avantura i dobra voznja, mozda se neki nece sloziti samnom. Najlepse voznje i provod kad neplanirano krenem negde a psihicki grc zbog stanja motora resim dogovorom sa nekim da cu ga zvati da natovari mene i motor u prikolici ako stanem negde, e to je prava stvar...

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 631 postova
  • Lokacija: SVILAJNAC
  • Motocikl: Honda Africa crf 1000

Parkiram motor na ulici,ali jedva pronalazim mesto gde ga parkirati,kolona duga par kilometra,a ja toliko stvari imam koje treba poneti,da mi momentalno nije dobro.Odlazim pesaka do ulaza,kupujem kartu, i za 25e,dobivam neki knjizicu,nalepnicu i narukvicu za ruku,koja je neophodna za ulaz u kamp,bez nje ne moze niko unutra.Ulazim unutra i zastaje mi dah,ne mogu verovati svojim ocima sta sve vidim na samom skupu,kakve prerade od motora,koja kolicina postavljenih satora,kolko  nasmejanih lica,ludilooooo.Pokusavam da nadjem prijatelja iz Hrvatske,skim sam se cuo putem Facebooka,ali ne ide,ne javlja se na telefon.On je trebao da mi obezbedi mesto za kamp,koje bukvalno u petak ne mozes naci.Gledam kolko mi je daleko motor i sva oprema,a u mene kondicije ni za lek.Mislim se u sebi,badava i mesto,kad ja nemogu doneti sve stvari pesaka,i sva sreca u povratku do motora videh drugi ulaz,odnosno prvi iz pravca kojim dolazimo,ali je samo za pesake.Odlicno,potrazicu mesto ovde.Uzimam pivo i krecem u potragu za mesto,mesto kao mesto nije mi bitno,samo da je blizu ulaza.Sneg u tom delu oko jedan metar,Vidim mesto za sator,jeste malo koso,al bitno da je slobodno,pobodem limenku u sneg da obelezim mesto,i pravac do motora po kamp opremu.Posto lopatu nisam poneo,sve se tesio kao nece trebati,vidim da sam pogresio.Nema druge nego pivo u ruci i marsiraj po snegu,da ga sto vise ugazim,u jednom delu,upadam i preko pojasa u sneg,lelelelele ko ce ovde postaviti sator.Izlazi neki Italijan iz satora,dodaje mi lopatu,i objasnjava da kad zavrsim,pobodem je u sneg ispred njegovog satora.Hvala mu do neba,spasio me ekstra.Postavljam sator,klin da se pobode u zemlju nema sanse,kao da je beton dole,sve se smrzlo.Cim sam ga kako tako postavio,vadim bocu sa plinom,i stavljam da se greje rakija,treba se malo i ugrejati.Dok se rakija kuva,pije se naravno pivo.Rakija gotova,sipam u termos i idem da pokusam da nadjem Hrvata,da i on proba domacu kuvanu rakiju.Obisao sam veci deo kampa,al njega nema,ustvari obilazio sam kamp dok je bilo rakije u termosu,nema njega,nema vise ni rakije,sta da mu radim,nije mu se dalo.Kolko sam dosao do svog satora eto njega,zove telefonom.Objasnio sam mu da sam morao naci drugo mesto,i gde sam trenutno.Posle par minuta eto i njega.Dogovaramo se gde se naci kasnije,dok ja ubacujm u sator jos opreme i stvari koje ce mi trebati .Uzimam dusek na naduvavanje i odlazim do motora da ga napumpam na pumpi koja radi na 12v.Pumpanje jedva ide,zaledjen dusek skroz.Kolko se napumpao,cijem sssssssss,e sranja,tolko je bilo hladno da se plastika na duseku  smrzla i vazduh unutra da je dusek pukao.Mislim se u sebi bice veselo bez njega.Umesto njega ubacujem slamu ispod satora,i sva sreca obezbedio sam dobru vrecu za spavanje,pise do -21,ali za svaki slucaj,poneo  sam jos jednu,i ubacujem jednu u drugu.Mrak je vec uveliko i krecem dole ka glavnom ulazu,u  jednoj ruci termos sa novom kuvanom rakijom,a u drugoj pola litre ladne i zurka pocinje.Upoznajem dva bajkera iz Banjaluke koje sam vise puta pokusao naci u subotu,ali nisam uspeo.Vece provodim sa novim prijateljem Mikijem,i ekipom iz Hrvatske,koja vec par godina dolazi za redom ovde.Ekstra momci,ladno poneli razanj i jagnje na motor,kojeg spremaju za subotu

post-137-0-67697300-1486148636.jpg

post-137-0-18121900-1486148708.jpg

post-137-0-66379200-1486148806.jpg

post-137-0-82192200-1486148874.jpg

post-137-0-59343900-1486148936.jpg

post-137-0-93451000-1486149005.jpg

post-137-0-91906200-1486149123.jpg

post-137-0-53459200-1486149195.jpg

post-137-0-94644700-1486149229.jpg

post-137-0-05137100-1486149281.jpg

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 15

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3485 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Koji ludaci!

Da mi nisu ove godine (i povrede) upustio bih se!

A ovako samo da kažem svaka čast!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Krcedin-Indjija
  • Motocikl: Suzuki K5 750,Yamaha majesty 150,250,400, xs 400,xintian kinroad 200ccm, suzuki gsx650f,dr 650, honda cbr f2, crf 250, apenac 6

Svaka cast sta reci..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja