Jump to content

Moto Zajednica

Dilema oko kupovine Suzukija SV 1000

Recommended Posts

  • U prolazu, 97 postova
  • Lokacija: Sr. Karlovci
  • Motocikl: Suzuki SV1000N

Postovanje svim kolegama na forumu. Vreme je  da se predje na jaci motor, pa sam resio sebe da pocastim ove godine i kupim svoju prvu hiljadarku. U  pitanju je Suzuki SV 1000 n verzija. Trenutno jedini motor koji me zanima sto zbog agregata a i samog izgleda. S obzirom da sam proveo dane citajuci  sve vezano za taj  motorcikli na SV-Rider i SV-portal forumu, tako da sam relativno upoznat sa njegovim manama i vrlinama. Ako ima neko ko je posedovao ovaj motor nesto da doda  bio bih zahvalan. :)

E sada moja dilema je to sto i nemam neki izbor kod nas, Jedan jedini koji sam nasao na oglasima je ovaj:

 

https://polovniautomobili.com/motori/9441865/suzuki-sv-1000-fi

 

Deluje mi ok na slikama izgleda ko fabricki. Jel neko ima iskustva sa ovim prodavcem jer vidim da covek prodaje motore iz uvoza. Koliko je pametno uzimati vozilo koje nije jos registrovano u srbiji .. i koje su bitne stvari na koje treba obratiti paznju sto se papira tice.

 

Nebih da se zalecem sa kupovinom zato sam otvorio temu. Pa mozda neko od vas ima jedan takav na prodaju :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1061 postova
  • Lokacija: Jagodina,Serbia

Уфф...био скоро на форуму један који је деловао јако лепо(додуше не Н). Брзо је и отишао. Јако леп мотор. Видео сам плавог у Јагодини...не знам да ли је тај.

Срећно са куповином.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gledaj, generalno motori iz Svajcarske su super odrzavani i u 90% slucajeva im je servisna knjizica azurirana sa svim servisima i pecatima od tih servisa

Jedino sto se tice cene, koju je stavio,sa placenom carinom i porezom, transportom i njegovom zaradom, deluje mi jeftino.

 

Imajuci u vidu da su u takvom stanju i s tom kilometrazom tamo skuplji bar za 500 do 600 evra od te cene, cena je vise nego dobra.  Plus vidim da je stavio da moz se pregovara, znaci mozes jos i da spustis cenu, ako si ozbiljan kupac.

 

Nadam se da ima neku dobru semu da prodje dosta jeftinije pri kupovini u CH, a da nije spolja gladac, a unutra....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 443 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: BMW S1000R '15

Posto sam takodje u potrazi za motorom, dosta provodim vremena na polovniautomobili i mogu da ti kazem da sam stvarno dosta puta vidjao oglase ovog prodavca. Nesumljivo da je upitanju preprodavac/preprodavci ali interesantno je to sto motore dovoze iskljucivo iz CH, kupuju samo od vlasnika (pa iz tog razloga verujem da su jako povoljni sa cenama) i SVI ali SVI njihovi motori su stvarno odlicni, barem po onome sto sam mogao da vidim na slikama. Jos nisam usao u neki njihov oglas a da nisam pomislio "Kakav lep i odrzavan primerak". Naravno, svakako da se time bave i da znaju kako da nasminkaju, srede i slikaju motor ali mislim da su zaista korektni. Uvoze uglavnom naked/enduro motore.

Toliko ja znam o prodavcu i takav sam utisak stekao prateci njihove oglase, ako ti to ista znaci :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 172 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 900

Ja sam ovde na forumu procitao ne tako davno da je covek gledao kod njega mislim da je bila u pitanju Honda Hornet i da je bila neka lepa prica u fazonu tekst oglasa identican kao na svakom njegovom oglasu a motor je bio veren .

 

 

Sent from my LG-H831 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 97 postova
  • Lokacija: Sr. Karlovci
  • Motocikl: Suzuki SV1000N

Skontao sam da vecina njegovih oglasa je copy-paste sto se tice informacija... svi su mu  odlicnom stanju svi imaju  dobre gume .. diskove, lancanike ,2 kljuca i od vlasnika su. Nema sumlje da na slikama izgledaju ko da su u salonskom stanju. Ovde je naj bolja varijanta otici i licno pogledati motor iz prve ruke.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Suzuki SV1000S

Motor je na oglasima godinu ipo i prvobitna cena mu je bila 3600 EUR.

U to vreme sam kupio S verziju hljadarke pa sam pratio oglase.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 97 postova
  • Lokacija: Sr. Karlovci
  • Motocikl: Suzuki SV1000N

Bome bas dugo u oglasima.. nisam to znao. S obzirom kakva je kupovna moc u srbiji ni necudi me. Ovo je veoma korisna informacija Hvala!!  :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: k25

Nadji neki oglas od prodavca iz Batajnice.

Takodje uvozi iz CH,i ovaj iz SU mu je brat,rodjak,sta vec...

U Mladenovac je stiglo bar 6 motora od prodavca iz Bataje i svi su bili jako zadovoljni.

Ovo ti govorim jer znam da ima dosta motora koji nisu u oglasu a mozes i da narucis motor koji zelis.

Mozda ima i nekog SV-a koji nije na oglasu...

Nadam se da ti je ovo koliko/toliko od pomoci.

 

Srecna kupovina

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 172 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 900

Mislim da je bio zaprosen :) .

Salim se moja greska . Mislim da je bila neka prica da je nesto zavarivano na motoru , i cim je to prokomentarisano ovde na bjbikersu motor je odmah sklonjen sa Polovnihautomobila.

Aj bas sutra sa kompa cu da probam da nadjem taj post .

 

Sent from my LG-H831 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 97 postova
  • Lokacija: Sr. Karlovci
  • Motocikl: Suzuki SV1000N

Treba procitati post od pocetka.

 

Sent from my LG-H831 using Tapatalk

Ocigledno se neke stvari nemogu sakriti koliko god motor izgleda lep na prvi pogled. Sto naravno nemora da znaci da su mu svi motori takvi. Da nekudimo coveka na osnovu jednog motorcikla, sigurno ima i onih koji su zadovoljni otisli kuci. Nece mi biti prvi motor koji kupujem tako da sam se u proslosti svega nagledao.

Vidim ja da ce potraga da se oduzi ... cekam sada ovaj topli talas pa da mogu  otici licno  da pogledam. Tebi hvala na informaciji  :)  :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja