Jump to content

Moto Zajednica

Piaggio Beverly 300/350 ili X Max 300

Recommended Posts

  • U prolazu, 1 post

Pozdrav svima, 

trenutno imam istu dilemu kao @umpahpah sa pocetka. Dvoumim se izmedju Bev-a 350 i XMax 300.

Motor bih uglavnom koristio do posla (centar -> NBG) i ponekad do periferije grada. 

U Piaggio salonu su mi rekli da se novi model Beva ocekuje 2020 i to me odvlaci od kupovine posto bih kupovao nov motor. Takodje, zanima me da li neko zna nesto detaljnije o Iron Max verziji XMax-a?

Da li neko ima iskustva sa popustima na sajmu koji daju predstavnici Yamahe (Plattner, Barel) i Piaggio (PGS, Skuter centar)?

 

maxresdefault.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 140 postova
  • Lokacija: Sremska Kamenica
  • Motocikl: Honda Forza 300
23 minutes ago, lukakrstev said:

Pozdrav svima, 

trenutno imam istu dilemu kao @umpahpah sa pocetka. Dvoumim se izmedju Bev-a 350 i XMax 300.

Motor bih uglavnom koristio do posla (centar -> NBG) i ponekad do periferije grada. 

U Piaggio salonu su mi rekli da se novi model Beva ocekuje 2020 i to me odvlaci od kupovine posto bih kupovao nov motor. Takodje, zanima me da li neko zna nesto detaljnije o Iron Max verziji XMax-a?

Da li neko ima iskustva sa popustima na sajmu koji daju predstavnici Yamahe (Plattner, Barel) i Piaggio (PGS, Skuter centar)?

 

maxresdefault.jpg

Iron max verziju bih ja lično izbegao, pre bih uzeo standardnu verziju iz razloga što je jedina razlika u kozmetici. Iron max verzija ima neku kožu presvučeno na pretincima koja će u vrlo kratkom periodu da izgleda jako ofucano od kiše i sunca. Viđao sam Iron verzije 250 -ki tako jadno ofucane i mogu reći da očajno izgledaju. Jedino pozitivno je sedište koje je poboljšano, ako ti to nešto znači.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6715 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Izašao je novi Kymco S400i. Moj savet ti je da ga razmotriš. Nekada se razlika između njih i JAP EU osećala, sada je skoro i nema.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 140 postova
  • Lokacija: Sremska Kamenica
  • Motocikl: Honda Forza 300
23 minutes ago, Alekre said:

Izašao je novi Kymco S400i. Moj savet ti je da ga razmotriš. Nekada se razlika između njih i JAP EU osećala, sada je skoro i nema.

I ja sam razmišljao o tom modelu, ali ne može da parira gore napominjenim modelima iz više razloga. Trenutno najbolji izbor je x max ili forza honda 300. Jednostavno, najkompletniji su u toj cenovnoj klasi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 305 postova
  • Lokacija: Beograd, Grocka
  • Motocikl: Yamaha Xmax 300
Iron max verziju bih ja lično izbegao, pre bih uzeo standardnu verziju iz razloga što je jedina razlika u kozmetici. Iron max verzija ima neku kožu presvučeno na pretincima koja će u vrlo kratkom periodu da izgleda jako ofucano od kiše i sunca. Viđao sam Iron verzije 250 -ki tako jadno ofucane i mogu reći da očajno izgledaju. Jedino pozitivno je sedište koje je poboljšano, ako ti to nešto znači.

Mozes ti i na obicnoj verziji xmaxa da dokupis comfort sediste, ja sam to uradio.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 140 postova
  • Lokacija: Sremska Kamenica
  • Motocikl: Honda Forza 300
50 minutes ago, umpahpah said:

Da li neko ima iskustva sa popustima na sajmu koji daju predstavnici Yamahe (Plattner, Barel) i Piaggio (PGS, Skuter centar)?

Yamaha ne daje popust na sajmu, ali piaggio daje popust na prošlogodišnje modele. Raspitaj se dobro, imaju ih na lageru pa se možeš dobro iscenjkati. Čak imaju modele po 2-3 god. da im stoje, pa daju dobre popuste. Opet, i to je nov motor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3622 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Ja kontam da ne mora da se ceka sajama zbog popusta. Tamo ti daju taj popust i to je to, a sad ako odes isto mozes da izboksujes. Samo zapretis da ces da odes kod neke konkurencije. Ja sam se godio za jedan t max tako, ozbiljno su skinuli cenu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja