Jump to content

Moto Zajednica

Piaggio Beverly 300/350 ili X Max 300

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 305 postova
  • Lokacija: Beograd, Grocka
  • Motocikl: Yamaha Xmax 300
2018-Yamaha-X-MAX-300A-EU-Phantom-Blue-Studio-002.thumb.jpg.7830797419da53dbc353e0b29671178c.jpg
 
 
X max 300 za 2018......bjutiful

Mislio sam da je ta plava boja rezervisana samo za model od 400 cc. Ima li jos neke razlike u odnosu na aktuelni model?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 305 postova
  • Lokacija: Beograd, Grocka
  • Motocikl: Yamaha Xmax 300

Ja sam prvenstveno hteo da uzmem tamno sivi, ali sam na kraju promenio zbog ovih sivih detalja na slici koje ima samo braon verzija. Nekako mi se to svidja...
da70a586f81caa064b28c37a7967aadc.jpg
103747cc1df9bd9e29afef80a8c8abc7.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: lazarevac
  • Motocikl: beverly 300 tourer

Zdravo ljudi...jedno pitanje za vlasnike xmax 300 imam ga po povoljnoj ceni kakvo je odrzavanje mat boje od insekata i raznih uticaja okoline pri voznji jel problem da se ocisti ili zahteva posebna zajebancija ...hvala unapred buduci vlasnik...pozzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: lazarevac
  • Motocikl: beverly 300 tourer

Skup je.. jeste imali nekih vecih zamerki do sada na njega..jeste da je prosle godine izasao malo me nervira ovo paljenje bez kljuca inace mi se na izgled svidja bas

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 305 postova
  • Lokacija: Beograd, Grocka
  • Motocikl: Yamaha Xmax 300
Skup je.. jeste imali nekih vecih zamerki do sada na njega..jeste da je prosle godine izasao malo me nervira ovo paljenje bez kljuca inace mi se na izgled svidja bas

Slazem se ovo za paljenje bez kljuca, pogotovo ako imas i kofer koji koristis svakodnevno pa ti treba kljuc.
Ja nemam vecih zamerki, ali nisam se bas i navozao, celih 4000 km ☹️


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 140 postova
  • Lokacija: Sremska Kamenica
  • Motocikl: Honda Forza 300
45 minutes ago, MilosSani said:



Ja nemam vecih zamerki, ali nisam se bas i navozao, celih 4000 km ☹️


Sent from my iPhone using Tapatalk

Znači, ove godine si prešao samo 1000 km? U čemu je problem?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 305 postova
  • Lokacija: Beograd, Grocka
  • Motocikl: Yamaha Xmax 300
Znači, ove godine si prešao samo 1000 km? U čemu je problem?
 

U poslu je problem. Radis kao konj da bi sebi priustio motor kao neki vid luksuza i onda zbog tog istog posla nemas vremena da ga vozis. C’est la vie sto bi rekli Englezi


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 140 postova
  • Lokacija: Sremska Kamenica
  • Motocikl: Honda Forza 300

Još uvek ništa, ali blizu sam rešenja. Baš danas sam išao da gledam i novu forzu i xmaxa. Vrlo verovatno ću uskoro da rešim i to pitanje. Ali, ostaje problem manjka slobodnog vremena. Btw, ja sam ove godine na skuteru 50 ccm prešao skoro 2.500 km i pored užasnog radnog vremena. Zato sam i pitao u čemu je problem sa tobom. Pozdrav

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: lazarevac
  • Motocikl: beverly 300 tourer

Lomis se izmedju ova dva modela jel tako..

Javi ako uzmes bilo koji i sta te je odvratilo od tog drugog ja se polomi dal da uzmem yamahu ili ne ..a sezona prolazi samo tako

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 213 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Malaguti Madison S250
Ja sam prvenstveno hteo da uzmem tamno sivi, ali sam na kraju promenio zbog ovih sivih detalja na slici koje ima samo braon verzija. Nekako mi se to svidja...
da70a586f81caa064b28c37a7967aadc.jpg&key=4cceb04d60b775213726a6030fef22c535d9c450aa4df7652c56f2a30a0ed222
103747cc1df9bd9e29afef80a8c8abc7.jpg&key=dfeccc02e837f4e9277c000771b97a2c0e110299f3ffbf8d2ca7821f26b59a5c


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ovaj na slici ko da ima 2 metra. Sav se zgrbio i nabio na volan. Ko na noši da sedi. Nekako mi neprirodan položaj tela. Možda slika vara ili se ja varam ali ne deluje mi udobno ni malo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 140 postova
  • Lokacija: Sremska Kamenica
  • Motocikl: Honda Forza 300

Nijanse su u pitanju, što se razlike tiče. Kod honde je jedina stvarna prednost el. vizir. Za nijansu je bolji položaj sedenja na hondi. Sve je stvar ukusa. Ali Yamaha ima moderniji motor, kod honde je stari. To mi je bzvz. Ja bih pre gledao koji servis je bliži, bolji pa tako odlučio. Hondini modeli su stigli bez kofera, to je možda najveći razlog odustajanja od istog.

Da, ovaj lik na slici definitivno ima 2 metra. Tako loše se ne sedi na xmaxu. Pogledaj mu samo broj cipela:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 305 postova
  • Lokacija: Beograd, Grocka
  • Motocikl: Yamaha Xmax 300

Ja sa svojih 190cm komotno sednem na xmax, na slici se mozda ne vidi lepo, ali veliki je ovo skuter.

Problem za nize ljude moze da bude sirina skutera i sedista, ja jedva dohvatim pod sa obe noge u isto vreme.

Gaziste je inace manje pa vam zato deluje da ovaj lik na slici ima velika stopala.

Sto se tice male kilometraze, tu je najvise “kriv” sluzbeni auto, on mi krade kilometre koje bih mozda presao sa skuterom.

Momci, ja sam jos sledecu nedelju na odmoru, pa ako vas ne mrzi mozete da se provozate do Grocke i da probate xmax. Mozda vam to pomogne da se odlucite da li vam odgovara ili ne.

Bas sam se raspisao, pozdrav od mene


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: lazarevac
  • Motocikl: beverly 300 tourer

Probao sam ga mnogo je dobar ali sa 700 km na satu cinimi se nerazradjen kako treba jos..ima akrapovic i oreginalni kofer u ponedeljak idem po njega..verovatno si odradio prvi servis na 1000 pa mi reci koliko je to novca u ovlascenom servisu

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 305 postova
  • Lokacija: Beograd, Grocka
  • Motocikl: Yamaha Xmax 300
Probao sam ga mnogo je dobar ali sa 700 km na satu cinimi se nerazradjen kako treba jos..ima akrapovic i oreginalni kofer u ponedeljak idem po njega..verovatno si odradio prvi servis na 1000 pa mi reci koliko je to novca u ovlascenom servisu
 

Nemoj da me drzis za rec, ali mislim da je kostalo izmedju 7000-8000 din. I ja se dvoumim za taj Akrapovic, odlican zvuk mu daje.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 514 postova
  • Lokacija: Beograd Zvezdara
  • Motocikl: BMW R1250GS ADV

X max je odlican skuter, kupio bih ga ponovo.

Ali mislim da nije bas za visoke, ja sa mojih 173cm  sam se dobro osecao za volanom.

Dohvatao sam sa pola stopala zemlju, kada je suvozac iza, onda celim.

 

Moj je bio model za 2010-u, ne znam da li su nesto oko ergonomije menjali na novijim modelima ali u svakom slucaju treba dobro probati pre kupovine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2029 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Ти ниси меродаван, теби увек и све смета. Фала Богу да си нашао скутер који ти одговара а да није АА.

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 140 postova
  • Lokacija: Sremska Kamenica
  • Motocikl: Honda Forza 300
On 8/17/2018 at 11:25 PM, gogile said:

Lomis se izmedju ova dva modela jel tako..

Javi ako uzmes bilo koji i sta te je odvratilo od tog drugog ja se polomi dal da uzmem yamahu ili ne ..a sezona prolazi samo tako

Jedan mali update: kao veliku manu Hondi pripisujem da ima samo jedan mali odeljak za sitnice koji se NE zaključava. X max ima 2 od kojih se jedan ZAKLJUČAVA. Meni je to bitan detalj.  + 1 za X max 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja