Jump to content

Moto Zajednica

Kymco Xciting 250

Recommended Posts

  • Drug član, 828 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM
Pre sklapanja, skini prednji tocak, digni semeringe, porveri lezajeve. Ako su dobri, sve lepo prebrisi i zastiti bakarnom mascu u spreju pa vrati semeringe, ako nisu dobri.... zameni za Koyo.
Kad to uradis, odnesi tocak kod vulkanizera da ti okrene smer gume jer je kontra namesten od onog kako bi trebalo biti .
Znam da je kontra to je još guma dok nije bio u mom vlasništvu.
Što se tiče tih semeringa mislim da nemam uopšte znanja da vidim jesu li ili nisu dobri. Dobar sam u smislu da znam svašta da majstorišem ali ovo nisam radio. Baciću oko da vidim kakvo je stanje.
Oko tog prednjeg dela znam da je radjeno samo zamena ležaja volana to sam uradio pred sezonu.

Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 828 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM

Skuter danas preuzet od Darka. Sve rešeno. Nema se šta reći za čoveka. Em majstor em ljudina!

Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 828 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM

Pošto nikad nisam prežalio ovaj skuter (prodao ga iz revolta)....ponovo sam došao u posed Xcitinga.

2 godine posle i 2 godine stariji od prethodnog platih skuplje 50€ nego što prodadoh moj samo što je ovaj 300i a ne 250 karburator. Pukla me nostalgija, šta ću :)

Nemam sad neke ambicije za sređivanje. Samo je plan da ga malo dovedem u red. Moram i na ovom ležaj volana da zamenim, zadnji disk je kriv i ponovo ista stvar sa temperaturuom, dakle, krećem od termodavača i komtakata kao prošli put što mi Dare sredio na prethodniku.62b805c4513d069447c6ed34869f6eb6.jpg2f6b59e028f090bf202bd93f11612fbb.jpg480b7df6f3a2565e02486b2d8ef242c1.jpge21d0887c073ab7d5f0f071ff9358f78.jpg

  • Sviđa mi se 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja