Jump to content

Moto Zajednica

Marving Moto Servis Novi Sad

Recommended Posts

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZR600R 95 Fox eyes

Pozzzz za sve... Ja servisiram kod vuleta scotere i motore sve najbolje za njega ova prica zbog srafa na sve ovo pozitivno je smesno njegov izbor... Sto nisi odma na licu mesta sa njim odvrnuo i reko da je na tvoju odgovornost mislim gluposti da je polomio reko bio bi los majstor... Covek je teska pedanterija i ok lik a mislim da se nestreca nesto zbog takvih gluposti.... ja sam imao najeba oko motora ceko jesam ali sve je u fulu bilo motor je stajo 4 godine u garazi prasine sve zapeklo a sad ko nov.. Sve pohvale za njega....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Motocikl: TOMOS

ne mogu da verujem...Jedan šraf muči majstora?? kakav je to majstor...pa svaki šraf mora da se odvrne pod rukama dobrog majstora...(postoje razni odvrtač sprejevi, kuckanja, grejanja itd itd...)

samo ljudi koji ne uzimaju alat u ruke i ne popravljaju u konttinuitetu svoje ali i tudja vozila neznaju da BAS jedan sraf moze da se kod skida kod PAMETNOG MAJSTORA i po 3 dana ..........a kod budale i za minut ......naravno uz pucanje dela ili samog srafa .....pa onda posle tek nastaje cirkus,,,,rasturanje masine pa kod glodaca pa kod strugara,,,,,,itd........to sto je rekao da ce uraditi a nije,,,,,,jer ga je jedan sraf zezao pozdravljam

 

 

 

jer je veroavtno bio dovoljno iskusan i svestan daa NA SILU ODVIJATI moze samo jos veci sebi posao napraviti a i vecu stetu.......

 

ZNACI DA JE PEDANTAN MAJSTOR I COVEK........predpostavljam jer je resio da saceka ........a licno niti sam bio niti znam majstora.....vec poucen svoji iskustvom i iskustvom kolega mehanicara..........

 

nekada se mora naprskati ili grejati pa ostaviti da prenoci da udje sredstvo u navoj kako bi popustilo a to zahteva VREME NEMOJTE KENJATI PO COVEKU ako niste i sami majstori pa znate onda na sta sve se moze naici u tom zanatu i na koje muke..........mada sumnjam da sami radite cim terate kod mehanicara da vam on radi.........

  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1210 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

srbenda, svaka ti se pozlatila. nisam majstor (majstor je koza, od trave napravi klikere) ali popravkom motora se bavim skoro pedeset godina ( iz hobija i ljubavi prema istim, a i toliko vremana ih i vozim) i uvek sam to radio samo ali samo dobrim drugarima i to onima koji znaju sta sve usput moze da se dogodi, i sta je sraf (vijak) koji je zavrnut u aluminijum. vuleta poznajem, i o njemu sve najlepse.:zdravo:

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 351 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Najbolji

ne poznajem majstora, ali ja bi u takvoj situaciji cenio da je pozvao i da je objasnio situaciju i posledice, pa da odlucim. Naravno kapiram da bi moralo da kosta vise ako bi se zezao dodatno sa srafom, ali pozoves musteriju pa pitas da li da nastavis. :neznam:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 52 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Piaggio Beverly 500ie

Po preporuci starijih biker-a otisao sam kod Vuleta da radim servis.I prezadovoljan sam :)

Covek je pedantan,odgovoran,tacan,sve je uradjeno kao sto smo se dogovorili i vise o toga.Cena je korektna,delove mi je naplatio jeftinije nego u bilo kojo radnji sto sam gledao.Cak se bavio i nekim sitnicma oko tresenje plastike na motoru sto mu nisam ni trazio,naravno sve je resio a nije ni naplatio.Motor oprao,ispolirao,stare delove spakovao u sediste,dao garanciju!

Sve preporuke za Vuleta ja definitivno vozim Nexusa i dalje kod njega  :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1542 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000 Grand Tourer

Ja kod Vuleta servisiram skutere par godina - potpisujem sve sto si napisao. Da ne bude zabune: mi nismo "ortaci", ja sam njegova mušterija i plaćam usluge kao i svi ostali.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Novi Sad

Nakon što sam ovde video kako hvalite Vukašina otišao sam kod pomenutog i vrlo negativno se iznenadio. Momak je jako uobražen i ponaša se kao da svi samo od njega zavise. Kada sam došao nije rekao ni dobar dan ,ni zdravo, već samo "izvoli" sva sreća trebao mi je samo mali servis. Problem je što kod njega ne možete doći u zakazano vreme i sačekati svoj motor da bude gotov, već morate ostaviti motor i ići peške kući, za mali servis mu nije bilo dosta ni dva dana pa sam na kraju došao i uzeo motor a da ništa nismo uradili. Drugaru je bio stao motor blizu njega i kada je otišao da zamoli za pomoć gospodin mu je zatvorio vrata pred nosom uz rečenicu "Subota je gari". Traži 25 evra za ruke da promeni lanac i lančanike, 3000din za mali servis sa njegovim uljima. Toliko znam! Inače lanac i lančanike mi je drugi majstor promenuo za 500din, počastio sam ga sa 800 ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 258 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: Kawasaki zx6r 2007

Pa za te pare koje naplatis treba i da garantujes da se ta spojka nece razleteti na nekoj brzini itd... Za 500dinara majstor koji iole drzi do sebe i musterija ce mozda samo oprati lanac.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1818 postova
  • Lokacija: Beograd

Ne samo finansijski da garantuješ

 

Ali dobro,svako ima svoju računicu.

Ja mnoge stvari radim sam, i to zato što volim. Više me košta vreme potrošeno na to nego da platim majstora

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Novi Sad

Na licu mesta mi je promenuo za 10 minuta. Motor od 50cc nije neka nauka, niti se nesto razletelo niti bilo šta..

Dečko je mlad i željan dokazivanja, ja sam prezadovoljan, posle smo štelovali karburator i sve je ok!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Novi Sad

Da se razumemo nije problem u parama, da je odradio kao čovek mali servis verovatno bi nastavili dalje sa lancem itd.

Nego arogancija i nadmenost, dosta mi je više takvih umišljenih likova..da ima nešto u glavi nebi sebi dozvolio takvo ponašanje.

Ne znam kako radi, možda je najstručniji to ne znam. Ali da idem kući peške i nazad, još danima da čekam da se smiluje hvala lepo!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Novi Sad

Ivice ne razumeš, ja nisam rekao da je bilo šta skupo ja samo iznosim ono što znam o pomenutom majstoru.

Inače za moj motor od 50cc mali servis je menjanje ulja za mešavinu, ulja u menjaču, eventualno antifriza i čišćenje filtera za vazduh..nema filtera za ulje, benzin itd.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Haha pa nije mešavina samo kad je ti u kanti napraviš Bojane ;F Moj motor sam pravi mešavinu, i to ulje u posudi se menja.. Nemoj da se praviš retard xD

 

 To ulje za mesavinu se trosi i ne menja se nikad - samo se dosipa da ne zafali . I jedan od mojih motora sam pravi mesavinu .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000V

Ja sam ove godine kupio motor, i trazeci majstora po iskustvima sa foruma i preporukama nekih poznanika otisao kod Vuleta.

Nemam apsolutno nijednu zamerku, naprotiv, sve pohvale. Sve je bilo u dogovoreno vreme, cene korektne, mada ovo uzmite sa rezervom jer ja nemam nikakva prethodna iskustva (ovo mi je prvi motor) pa nemam sa cim da uporedim. Nije bilo nikakvih ozbiljnih intervencija, standardno lanac/lancanici to je bilo (cini mi se) 100€, i ulje/filteri to je bilo 50€. U pitanju je KLE 500.

Dodatno covek je maksimalno strpljivo odgovorio na mojih 100 pitanja i 100 poziva, sa dodatnih 100 pitanja :) vecina glupih, al sta ces kad sam noob :)

Jos jedna stvar, u svom tom neznanju jednom sam uspeo i da ostanem bez goriva :) Naravno, nisam imao pojma sta se desava (panj), Vule se na poziv stvorio na skuteru za 3 minute, pogledao, pokazao mi kako da ukljucim rezervu (ko jos cita uputstva?! :) ) i poslao me na pumpu :)

Meni dovoljno, ja zadovoljan...

  • Haha 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja