Jump to content

Moto Zajednica

Marving Moto Servis Novi Sad

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 308 postova

Upoznao sam ovog momka zove se Vule, deluje mi krajnje korektno. Opravljao je pre motore za čamce za Rodu, čini mi se, a sada radi motore i skutere. Nalazi se u NS iza Betanije. Moj drug je bio da mu menja rolnice na skuteru i još neke stvari i kaže da je zadovoljan i cenom i uslugom. Jel zna neko nešto?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Ja sam moj motor nosio kod Vukasina i mogu da kazem da je decko na mestu i korektan,a  i zna posao...

Ne znam za iskustva drugih,ali bi voleo da cujem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 845 postova
  • Lokacija: Srbija/Novi Sad

da bio sam kod njega. i cini mi se kao ok. majstor i kao covek. voli da lepo objasni sta i kako treba, nije neki nadrkan i nabusit kao vecina majstora.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 64 postova
  • Lokacija: Bgd
  • Motocikl: R1100S

Ok momak i ja sam bio kod njega nekom nesretnom prilikom i ispao je i vise nego OK!

Promenijo mi je lezajeve u prednjem tocku i distancer za nekih 30e ( sasvim korektno ) . . .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 165 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Polagali zajedno,s tim sto sam ja polozio a on nije nje he he  ;).Skroz je ok a vidim i da zna znanje,teracu i ja svoju ladju najverovatnije kod njega na servis.Zahvaljujuci njemu saznao sam da u stvari vozim Hondu a ne Piaggio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 366 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Nema :,-(

Danas sam bio po motor koji je bio kod Vuleta (remont prednje viljuške,zamena pločica).I tako dođem ja po motor i imam šta i da vidim:moj motor  KOMPLETNO OPRAN,a lanac i lančanik OČIŠĆEN i PODMAZAN.Zaključite sami ja neću ništa više da kažem ;D ;D ;D ;D

TOPLA PREPORUKA iz ličnog iskustva stvarno korektan i pedantan majstor koji zna posao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1537 postova
  • Lokacija: Svemir 2,8342534 svetlosnih godina zapadno od Marsa

Ok momak i ja sam bio kod njega nekom nesretnom prilikom i ispao je i vise nego OK!

Promenijo mi je lezajeve u prednjem tocku i distancer za nekih 30e ( sasvim korektno ) . . .

Pa koliko bi trebalo da bude menjanje lezajeva??????? Doduse ne kapiram sta je distancer????

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

Ok momak i ja sam bio kod njega nekom nesretnom prilikom i ispao je i vise nego OK!

Promenijo mi je lezajeve u prednjem tocku i distancer za nekih 30e ( sasvim korektno ) . . .

jel to sa sve lezajevima,ruka za to ti 10e,bar kod mene to ti posao od 15minuta,,

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1537 postova
  • Lokacija: Svemir 2,8342534 svetlosnih godina zapadno od Marsa

Ok momak i ja sam bio kod njega nekom nesretnom prilikom i ispao je i vise nego OK!

Promenijo mi je lezajeve u prednjem tocku i distancer za nekih 30e ( sasvim korektno ) . . .

jel to sa sve lezajevima,ruka za to ti 10e,bar kod mene to ti posao od 15minuta,,

 

Pa to i ja kontam Boklicu.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 314 postova
  • Lokacija: Čelarevo
  • Motocikl: BMW 1150 GS

Meni je Vule uradio servis zamenio lezajeve na kormanu podmazao sajle motor me docekao opran lanac sredjen i podmazan.Decko je krajnje ozbiljan i korektan.Svaka preporuka !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: suzuki gs500

Posto sam ovde video pozitivne kritike, odvezao sam motor u pomenuti servis. Danas sam ga preuzeo, u pitanju je suzuki gs500, stelovanje karburatora i zamena semeringa na prednjim amortizerima. Zadvovoljan sam kako je covek uradio, jos nije pravio problem da me saceka kasnije uvece zbog posla, uglavnom imam problem da bilo sta uradim posle 17h. Cena je isto ok. Mogu slobodno da preporucim servis, verovatno cu tamo ici i sledeci put kad nesto zatreba. Vidim da ima dosta motora koji cekaju, tako da posla ne fali, ali ne skodi jos malo hvale :) Poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1091 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: /

Posla mu definitivno ne fali, pa se zato izgleda izbezobrazio. Uz dve proste recenice mi je juce uzeo skuter i rekao da ce se javiti.

Danas mi je samo pustio poruku da mogu da dodjem po skuter. Ja dosao, on mi kaze nista nisam uradio. Nije mogao da otsrafi sraf zato sto je jako stegnut :zbunjen:

 

Hebo sam ti majstora...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I have limited knowledge to make room for faith..., 435 postova
  • Lokacija: Padova, Italy
  • Motocikl: R1200GS

A da ti je polomio sraf pokusavajuci da ga odvrne isto bi mu spominjao uzu i siru rodbinu... bolje je ovako... i ja bih isto postupio.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1091 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: /

Ma da, sad mi samo reci kako bi postupio da si na mom mestu. Kupio sam polovan skuter koji hocu da sredim ali majstor po preporuci nece da servisira. Da idem kod nekog priucenog ili da ga bacim i kupim drugi?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2807 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

Posla mu definitivno ne fali, pa se zato izgleda izbezobrazio. Uz dve proste recenice mi je juce uzeo skuter i rekao da ce se javiti.

Danas mi je samo pustio poruku da mogu da dodjem po skuter. Ja dosao, on mi kaze nista nisam uradio. Nije mogao da otsrafi sraf zato sto je jako stegnut :zbunjen:

 

Hebo sam ti majstora...

 

Ja sam imao isti problem al na polurasklopljenom motoru i na kraju sam ja odvrno šraf kod njega u radionici.Tako mi i treba kad nemam vremena da sam radim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ih što volem testo s makom.., 583 postova
  • Lokacija: Sremska Kamenica
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650cc

ne mogu da verujem...Jedan šraf muči majstora?? kakav je to majstor...pa svaki šraf mora da se odvrne pod rukama dobrog majstora...(postoje razni odvrtač sprejevi, kuckanja, grejanja itd itd...)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1091 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: /

Ma veliko mu hvala... Nasao sam garazu sa alatom, uradio sve sam, ustedeo novac i naucio nesto novo.

 

A pri tom sam radio daleko pedantnije nego sto sam mogao da ocekujem od bilo kog servisera.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja