Jump to content

Moto Zajednica

Sa ER6-n na novi Z1000SX - Sta da ocekujem?

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 461 postova
  • Lokacija: Crna Gora
  • Motocikl: BMW GSA 1250

@bokibd

I dalje je to tvoj utisak, ja sam napisao moj. Neko treći će verovatno imati drugačije iskustvo.

 

 

Potpuno se slazem sa tobom ali zato i postoji forum, da razmjenjujemo utiske i misljenja. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 116 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CRF1000

Mozda bi mogao da razmislis i o maloj multistradi , malo je skuplja od kawe ali vise turing motor .Meni se jako dopala , polozaj sedenja i vizuelno a prednost je i sto ce uskoro moci da se uzme i na probnu voznju posto su obecali da ce biti motor za probne voznje.

Kupovina motora bez probe istog je jako zaebana stvar ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 99 postova
  • Lokacija: ...BG & UK
  • Motocikl: z1000sx

Ma slobodno kupi , motor je odličan i više je nagnut sportu nego touring-u ali bez problema možeš voziti dok ceo rezervoar ne isprazniš .

Nov 2017 model ima bolje sedište ali ako možeš priuštiti doplati za komfort opciju i više ti ništa dodatno neće trebati.

Motor vuče neverovatno u svakoj brzini iz svakog rpm i mami osmeh na licu ;)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1163 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750 nigga rabbit edition

Kod nas nećeš naći relevantna mišljenja, jer ih ima manje od 50-ak u Srbiji. Hrvati su dosta ozbiljniji konzumeri ovog proizvoda fabrike Kawasaki, pa ti preporučujem da iščitaš njihovu Z1000SX temu ovdje.

 

Ja sam se premišljao da li da prodam mog Zwekana i dodam lovu za Z1000 ili ipak za Z1000SX i nisam bio pametan, jer sve što neki pričaju da se koče nakon 2 sata na naked-u ili slično tome, ja nemam nikakvih problema. Minhen-Beograd i Lugano-Beograd, za jedan dan. Iz Minhena kad sam išao, imao sam nekoliko pauza, i to je trajalo. Iz Lugana sam prvu ozbiljnu pauzu pravio na cca 730km (stao na 45 minuta da odmorim i pojedem nešto, jer sam krenuo gladan) i to bez ikakvih problema (prije toga sam stao samo kod Rijeke kad sam izašao na autoput da popijem vode i pedala dalje). Pod pauzom ne računam sipanje goriva i plaćanje cestarine - ko to računa u pauzu, bolje da se vrati na 4 točka.

 

Sad da mi neko ponudi i kaže biraj - Z1000 Sugomi Edition. Jednostavno volim nakeda i to ti je, ne bih mogao da razdvojim. Z1000SX iz 2012/2013. mi je bio najljepši nekako. Ovi noviji su mi nekako previše spljošteni. I jedini je koji je imao crne auspuhe, svi ovi noviji imaju ove rostfrajnaste, a to mi tako ide na racku da ga samo zbog toga ne bih uzeo. Ili bih ga uzeo i tražio da mijenjam te nove za one crne polovne.

 

 

Tako da, izbor je tvoj. Z1000SX je jedan od najprodavanijih motora, a koliko čitam do sada se niko nije pokajao. Jedan od motora koji možeš da obaraš i voziš kao da je supersport skoro, a opet kad ti treba autobus za žen(sk)u i njojzine pinkle (jer tebi je naravno dovoljno ono u rancu), a ti natovariš i peglaš od tačke A do tačke B. I jedan od motora kod kojih ABS radi savršeno, a što vidim da ti je bitno.

 

Moj glas apsolutno ide za Z1000SX, mislim da nećeš pogriješiti i da ćeš se nauživati sa istim, mnogo više nego sa šesticom.

 

Samo na jednu stvar obrati pažnju - ako ideš po motor, ponesi fotoaparat sa sobom. Ja nemam nijednu sliku raspakivanja moga Zwekana i za tim sam zažalio koliko puta. Kod Culeta možeš sve da se dogovoriš, pa i da te motor čeka u kutiji, da ga pred tobom raspakuju i sastave ono što nije sastavljeno (retrovizori, 'kumulator i tako to), a ti da ga prvi zaverglaš i upališ.

 

Ako ti treba društvo ili bilo šta, javi se.

 

 

Pozdrav.

 

Djole

 

 

EDIT: I da, suvozački sic je dosta bolji od onoga kako izgleda...

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 35 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: bmw s1000xr (2017), Versys 1000 (2015), Yamaha x-city 250

Vozio sam novog V 1000 (2015) i odlican je motor.

 

Ali ti prelazis toliko malo kilometara a i vozis se sam da bi z1000sx bio sasvim OK sto se udobnosti tice. 

 

Ljudi koji voze nove motore poput versysa 1000 obicno putuju na alpe u grcku i sl. par puta godisnje, voze motor na dnevnoj bazi a za vikende obavezno negde dalje. Kad kazem na dnevnoj bazi mislim odes negde na rucak sa zenom i napravis 250 - 300 km. Versys ima dobre farove za voznju nocu (dosta sam vozio nocu), a ne znam za z1000sx nisam ga vozio.

 

Ako se vozis sam i prelazis manje od 10.000 km/ god z1000sx je sasvim dobar izbor. Mada je Versys 1000 mnogo bolji za srpske puteve jer upija neravnine vrhunski. Versys je naravno mnogo bolji za gradsku voznju zbog motora koji vuce sa "lera"  i zbog uspravnog sedenja. Kako god mislim da za te pare dobijas puno sta god odaberes. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1163 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750 nigga rabbit edition

 

Probo novog novog zelenka jučer, rame uz rame s R1200RS, jer su mi ta dva modela napeta. Oba iznimno lagana za vozit, kawa djeluje fizički manja, dosta lošija zaštita od vjetra, i nešto neudobnija na mojih 182cm. Ali zato agregat i zvuk/karizma je meni osobno neusporedivo iznad RSa, ne znam, valjda nisam za bokser. Oba vibriraju, kawa na fuzićima uglavnom, BMW se cijeli trese ko torna. Uglavnom izvrstan motor, zelena i narančansta uživo izgledaju jebeno.

 

Iz one teme...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 35 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: bmw s1000xr (2017), Versys 1000 (2015), Yamaha x-city 250

 

 

Probo novog novog zelenka jučer, rame uz rame s R1200RS, jer su mi ta dva modela napeta. Oba iznimno lagana za vozit, kawa djeluje fizički manja, dosta lošija zaštita od vjetra, i nešto neudobnija na mojih 182cm. Ali zato agregat i zvuk/karizma je meni osobno neusporedivo iznad RSa, ne znam, valjda nisam za bokser. Oba vibriraju, kawa na fuzićima uglavnom, BMW se cijeli trese ko torna. Uglavnom izvrstan motor, zelena i narančansta uživo izgledaju jebeno.

 

Iz one teme...

 

 

R1200RS i z1000 su potpuno razliciti motori. RS je dedacki bokser a kawa zujalica sa jedno 20 konja vise i cetri cilindra. RS umesto obrtomera ima veliki analogni brzinometar. Cisto da odmah bude jasno da su ga namenili za opustenu laganu voznju. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 171 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Monster 1200 2017

Ljudi samo da se javim, hvala svima na savetima, svi su bili korisni i na kraju su se stvari odigrale malo drugacije od onoga sto sam ocekivao tako da sam shvatio da sport-tourer jednostavno nije za mene. Prvi znak da nam nije sudjeno je bio kada sam zvao Culeta, gde sam na konstataciju da sam veoma zainteresovan i ozbiljan kupac, te da me zanima ima li nekih povoljnosti prilikom kupovine u kesu, posebno sto je u toku bio sajam automobila, a samim tim i Moto Passion, dobio odgovor: "Moze samo za sivi, a o konkretnoj cifri pricamo tek kada vidim pare.". Ne parafraziram, to je bio zakljucak. Fora je bila da je sivi bio negde blizu Srbije, dok su zeleni i narandzasti morali da se dovlace iz Holandije. Nebitno, ali to sam dobio kao odgovor. Elem, iako mnogi hvale Culeta i ne sumnjam da je odlican, ocigledno nas dvojica nismo kliknuli prilikom tom razgovora. Koji je razlog, nije ni bitno, sada mi je drago sto se razgovor tako zavrsio.

 

Nakon toga, sam imao prilike da vidim i isprobam Z1000SX, doduse prethodnu generaciju i ni tu nisam uspeo da prepoznam "to je taj motor, ovo zelim", sto me je potpuno obeshrabrilo. Na kraju sam shvatio da je ipak problem u tome sto sam trazio motor koji bi trebao da bude sve u jednom i to je bila greska, tako da sam onaj razgovor sa Culetom protumacio kao srecnu okolnost, jer bih u suprotnom verovatno narucio motor bez da sednem na njega.

 

Pritom, citajuci vase komentare sam poceo da zakljucujem da sport-tourer nije za mene i moju voznju i da sam na kraju dana najsrecniji sa nejkedom i da je upravo jedan nejked konkretno bio upravo ono sto me je i uvuklo u svet motora - Ducati Monster. Bezao sam od ove ideje, zbog toga sto mi to nije nikada bila "racionalna opcija", a onda je neko ovde pomenuo upravo to - da se motor bira srcem. Drugo, do sada je uvek polovan motor bio jedina varijanta, tako da zaista nisam zeleo da iskusavam srecu sa Ducatijem koji je promenio jednog ili ko zna koliko vlasnika. Sa druge strane, uvek sam mislio "Nikada ja necu mocu da priustim nov Ducati...". Naravno, nije me mrzelo, proverio sam ima li napretka oko stelovanja ventila, pa iako je i dalje Desmo sistem aktivacije ventila, sada je servisni interval podignut na pristojnih 30.000 km, sto je za mene interval od kakvih 5 godina.

 

Pogledao sam cene i shvatio da uz malo natezanja mogu da dodjem do Monstera 1200, tako da sam otisao na Moto Passion da pregovaram i proslo je odlicno. Dobio sam ozbiljan popust, poklon karbonski tank pad i tretman kakav sam zeleo i smatrao da treba da bude prema kupcu (radim u avio industriji gde su mi kupci avio prevoznici, tako da znam kakav odnos i komunikacija treba da budu).

 

400 kilometara kasnije, mogu da kazem da nisam nikada u zivotu srecniji i da ce mi 30. rodjendan ostati do kraja zivota u secanju :)

 

Hvala vam svima, koliko god mozda delovalo da je ova diskusija bila uzaludna, jer sam na kraju batalio celu pricu oko sport-tourera, verujte mi da je zapravo bilo vise nego korisno, jer sam upravo kroz ovu diskusiju i splet okolnosti dosao do zakljucka sta zaista zelim.

 

Par slika za kraj, mozete da krenete sa prozivkama sto sam uzeo italijana :D

 

 

 

 

IMG_20170508_120044.jpg

IMG_20170512_173657.jpg

IMG_20170517_200645.jpg

IMG_20170517_200754.jpg

IMG_20170517_200824.jpg

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1
  • Podržavam 13

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE
Mene uvek cudi kad neko da 10-15000 evra za motor,a prelazi 4000 km godisnje.Bez ljutnje,samo kazem.Taj motocikl gubi 2-3000 evra na ceni godisnje,plus amortizacija...

Nekad ni 2000 :)


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

Sa srećom ga vozio i dobro te služio. Prelazio 400 ili 4000 km godišnje, nebitno, bitnije da su odveženi sa zadovoljstvom i osmehom. Čestitam!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE
Ljudi samo da se javim, hvala svima na savetima, svi su bili korisni i na kraju su se stvari odigrale malo drugacije od onoga sto sam ocekivao tako da sam shvatio da sport-tourer jednostavno nije za mene. Prvi znak da nam nije sudjeno je bio kada sam zvao Culeta, gde sam na konstataciju da sam veoma zainteresovan i ozbiljan kupac, te da me zanima ima li nekih povoljnosti prilikom kupovine u kesu, posebno sto je u toku bio sajam automobila, a samim tim i Moto Passion, dobio odgovor: "Moze samo za sivi, a o konkretnoj cifri pricamo tek kada vidim pare.". Ne parafraziram, to je bio zakljucak. Fora je bila da je sivi bio negde blizu Srbije, dok su zeleni i narandzasti morali da se dovlace iz Holandije. Nebitno, ali to sam dobio kao odgovor. Elem, iako mnogi hvale Culeta i ne sumnjam da je odlican, ocigledno nas dvojica nismo kliknuli prilikom tom razgovora. Koji je razlog, nije ni bitno, sada mi je drago sto se razgovor tako zavrsio.

 

Nakon toga, sam imao prilike da vidim i isprobam Z1000SX, doduse prethodnu generaciju i ni tu nisam uspeo da prepoznam "to je taj motor, ovo zelim", sto me je potpuno obeshrabrilo. Na kraju sam shvatio da je ipak problem u tome sto sam trazio motor koji bi trebao da bude sve u jednom i to je bila greska, tako da sam onaj razgovor sa Culetom protumacio kao srecnu okolnost, jer bih u suprotnom verovatno narucio motor bez da sednem na njega.

 

Pritom, citajuci vase komentare sam poceo da zakljucujem da sport-tourer nije za mene i moju voznju i da sam na kraju dana najsrecniji sa nejkedom i da je upravo jedan nejked konkretno bio upravo ono sto me je i uvuklo u svet motora - Ducati Monster. Bezao sam od ove ideje, zbog toga sto mi to nije nikada bila "racionalna opcija", a onda je neko ovde pomenuo upravo to - da se motor bira srcem. Drugo, do sada je uvek polovan motor bio jedina varijanta, tako da zaista nisam zeleo da iskusavam srecu sa Ducatijem koji je promenio jednog ili ko zna koliko vlasnika. Sa druge strane, uvek sam mislio "Nikada ja necu mocu da priustim nov Ducati...". Naravno, nije me mrzelo, proverio sam ima li napretka oko stelovanja ventila, pa iako je i dalje Desmo sistem aktivacije ventila, sada je servisni interval podignut na pristojnih 30.000 km, sto je za mene interval od kakvih 5 godina.

 

Pogledao sam cene i shvatio da uz malo natezanja mogu da dodjem do Monstera 1200, tako da sam otisao na Moto Passion da pregovaram i proslo je odlicno. Dobio sam ozbiljan popust, poklon karbonski tank pad i tretman kakav sam zeleo i smatrao da treba da bude prema kupcu (radim u avio industriji gde su mi kupci avio prevoznici, tako da znam kakav odnos i komunikacija treba da budu).

 

400 kilometara kasnije, mogu da kazem da nisam nikada u zivotu srecniji i da ce mi 30. rodjendan ostati do kraja zivota u secanju

 

Hvala vam svima, koliko god mozda delovalo da je ova diskusija bila uzaludna, jer sam na kraju batalio celu pricu oko sport-tourera, verujte mi da je zapravo bilo vise nego korisno, jer sam upravo kroz ovu diskusiju i splet okolnosti dosao do zakljucka sta zaista zelim.

 

Par slika za kraj, mozete da krenete sa prozivkama sto sam uzeo italijana

 

 

Svaka čast, isto razmišljamo. Ako on kao trgovac ne ume da zauzme korektan stav, kako onda misli da mi olakša novčanik?!

Pre 2 3 nedelje sam gledao jedan gsxr i isto nije bilo klika. Kod drugog dilera je već bilo bolje (ko da mu je onaj prvi javio da ne pravi greske sto je on napravio). Lepo mi je ponudio test vožnju na oba gsxr-a, isprobao odabrao, i onda su krenuli problemi. Na svako pitanje on nema odgovor već mora da proveri, ne zna koje su boje dostupne, quickshifter ne zna koji, yoshinuru ne zna koliko košta, ne zna jel ima abs itd itd i na kraju posle 5 dana pregovaranja konsultacija napravi ponudu, kao samo jedna boja ima i ima abs.

Nazovem treceg dilera po preporuci kolege, on čovek odmah da ponudu i možeš da biraš boju i garantuje 200% da nema nijedan ABS.

Nazovem opet tog prethodnog i kažem da proveri dobro da li ima abs jer iako mu je ponuda dosta veća, odabracu njega ako ima abs. Zove posle dan da kaže da ipak nema abs ali može 200eura manje(kolega mu je dao za 750e bolju ponudu) i ja mu se zahvalim jer i dalje ima preko 500e razlike.

 

Poslajem mail tom trecem dileru da spusti svoju ponudu još za 150e da bude tačno ispod 15k i da pakuje motor. Čovek potvrdi za 5 minuta da neđe propustiti deal za 150eura i ja tako kupio motor. Sa skoro 17k na ispod 15.

 

Kod prvog dilera to je bila misaona imenica, drugi je bio bolji a treći je oženio devojku

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

A zagledao sam i taj sx na kratko jer mi je izgledao lepo ali sam polozaj sedenja - sto reče robin hood, ko na nejkedu i uspravno skoro. IMG_1021.JPG


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 171 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Monster 1200 2017
1 hour ago, Savan said:

 

Svaka čast, isto razmišljamo. Ako on kao trgovac ne ume da zauzme korektan stav, kako onda misli da mi olakša novčanik?!

Pre 2 3 nedelje sam gledao jedan gsxr i isto nije bilo klika. Kod drugog dilera je već bilo bolje (ko da mu je onaj prvi javio da ne pravi greske sto je on napravio). Lepo mi je ponudio test vožnju na oba gsxr-a, isprobao odabrao, i onda su krenuli problemi. Na svako pitanje on nema odgovor već mora da proveri, ne zna koje su boje dostupne, quickshifter ne zna koji, yoshinuru ne zna koliko košta, ne zna jel ima abs itd itd i na kraju posle 5 dana pregovaranja konsultacija napravi ponudu, kao samo jedna boja ima i ima abs.

Nazovem treceg dilera po preporuci kolege, on čovek odmah da ponudu i možeš da biraš boju i garantuje 200% da nema nijedan ABS.

Nazovem opet tog prethodnog i kažem da proveri dobro da li ima abs jer iako mu je ponuda dosta veća, odabracu njega ako ima abs. Zove posle dan da kaže da ipak nema abs ali može 200eura manje(kolega mu je dao za 750e bolju ponudu) i ja mu se zahvalim jer i dalje ima preko 500e razlike.

 

Poslajem mail tom trecem dileru da spusti svoju ponudu još za 150e da bude tačno ispod 15k i da pakuje motor. Čovek potvrdi za 5 minuta da neđe propustiti deal za 150eura i ja tako kupio motor. Sa skoro 17k na ispod 15.

 

Kod prvog dilera to je bila misaona imenica, drugi je bio bolji a treći je oženio devojku emoji4.png

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

To je to, i na kraju si kupio kod najposlovnije osobe. Verujem da cak i da ti nije odobrio tih dodatnih 150e, da bi kupio kod njega, jer je komunikacija prosla najbolje, a to je jako bitno. Nije sitnica, pa da das poverenje nekom ko i ne zna sta prodaje ili deluje kao da mu je potpuno nebitno da li ce da proda ili ne. Uostalom, dileri ne prodaju samo proizvod, vec i uslugu, tako da moraju da treba da budu poslovni od pocetka do kraja kako bi zadobili poverenje. Ili im prodaja toliko dobro ide, da ih bas briga... Jedan kupac manje/vise... :)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 171 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Monster 1200 2017
2 hours ago, SlobodanR1 said:

Auu svaka čast :takoje: ..A mislim da ti je izraz lica poslednji put bio ovakav kad si poljubio prvu simpatiju :D Što znači pravi izbor ..

Hahahah, mislim da se ni tada nisam osecao kao kada sam dosao da ga pokupim. Bio skroz pogubljen, pritisak mislim da mi je skocio, bio sam crven kao farba na tanku :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE
To je to, i na kraju si kupio kod najposlovnije osobe. Verujem da cak i da ti nije odobrio tih dodatnih 150e, da bi kupio kod njega, jer je komunikacija prosla najbolje, a to je jako bitno. Nije sitnica, pa da das poverenje nekom ko i ne zna sta prodaje ili deluje kao da mu je potpuno nebitno da li ce da proda ili ne. Uostalom, dileri ne prodaju samo proizvod, vec i uslugu, tako da moraju da treba da budu poslovni od pocetka do kraja kako bi zadobili poverenje. Ili im prodaja toliko dobro ide, da ih bas briga... Jedan kupac manje/vise...

To je to, nekako uopšte nisam sumnjao za tih 150e da li će odobriti. I verujem da je on namerno dao bas takvu prvu ponudu da bi ostavio prostor da zaokruži cifru i time pridobije musteriju.

Na kraju oko isporuke, rekoh, on dolazi na paleti jel da, ja bi to da ovekovecim ali imam preko 100km do tamo. Mislim da nisam ni dovršio rečenicu i ponudio da on slika. I dalje oko isporuke, rekoh ako može da se dostavi bilo bi prakticno umesto da neko da me vozi tamo. Kaže on, nikakav problem nije ali jedino mi tu nedostaje da se bar jednom vidimo i pruzimo ruku, da vidim kome sam prodao. Moradoh priznati da ima pravo pa sam obećao jedno vece posle posla svratiti da pružim ruku čoveku sa kojim sam poslovao.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 622 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: mali Versys prodat, u potrazi za sledecim

Sve je ovo lepo proslo. I vidim ti po izrazu lica da si izuzetno srecan sa svojim izborom. Ali koliko sam uspeo da vidim po slikama, ti kao da si resio da vise nijednom ne provozas devojku na motoru? :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering
On 5/22/2017 at 0:36 AM, СајберГастарбајтер said:

uf, a ono cudo pozadi... pa to je Bimota DB9 Brivido...my dream moto, rucna izrada..... Jel to covek prodaje ili drzi samo za izlozbu?

Imas je na polovnim automobilima. Precenjeno do jaja!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja