Jump to content

Moto Zajednica

YZF 750 R 1995

Recommended Posts

  • drkadzija, 1216 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno

samo pitam... u zadnje vreme sam dobijao začudjujuće dobre ponude za cene delova od njih i Stojanova tj Delte za Hondu....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1216 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno

...da i ja za sve što mi je trebalo je bila ista cena kao na sajtu proizvođača ili čak i jeftinije... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

 

ja ne znam da li mi zelimo da lazemo sami sebe...27000-95-to...1000 km godisnje...baba do pijace i sl.

A sto volite svi da pametujete.Dodji u moj kraj gde su skoro svi u inostranstvu.Motori se voze samo leti i  to dok su na odmoru.Kilometraze smesna.Licno ja sam pre dve godine ubo Hondu CBR 1000 F3 Dual sa 1400 km..Da bas toliko.Jos je kod mene..Uzeo sam proslo leto Suzuki GSX 1100 R sa 27000 KM.Sve u prvoj boji.Bice u oglasima na prolece--1997,vodeni..Ima da se nadje samo treba juriti.Prosle godine je u Kucevu prodat Golf II sa nesto malo preko 4000 km..Nov...Tako da ima toga ali retko...

 

Da, da, jos samo da procitamo ovde da su ih cuvali na tavanu, na suvom, tamnom i toplom, i da si ih snosio na ledjima dole...

Nego, uz poneku CBR-ku, ovo je neka navala Yamaha sa fabrickim kilometrazama?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Motocikl: Yamaha YZF 750 R

Uvek ce biti ljudi koji ce verovati ili ne...nismo ovde da bi se lagali vec da bi pomagali jedni drugima :) barem ja to tako vidim... :)

 

I meni kad bi neko rekao "motor 1995 god 27.000"....pa zapitao bih se da li je to stvarno...ali ok,moguce,ima ljudi koji bas vole da cuvaju svoje stvari....ako me taj neko laze,prvo laze sebe :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7032 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Komsija ima KTM-a 7 godina je kod njega,  sastavio je mozda 4-5000km za svo to vreme, ne vise, a picajzla je teska, posle svake voznje detaljno cisti motor, pere, glanca, polira sve do maximuma... ja mu kazem da je ludak, a on se samo smeje :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Ja imam 2 motora, oba 2003 god a od toga jedan prešao nekih 11k a drugi 24k. Ako se nastavi dosadasnji trend, za 8 godina(koliko je starija ova yamaha od mojih motora) ovaj sa 11k ce imati možda 12k a ovaj sa 24k možda nekih 28k :)

 

I oba stoje na suvom i pokriveni u garazi.

 

Znaci ima ih :) ali trudiću se svim silama da promenim dosadasnji trend sa predjenim kilometrima.

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Motocikl: Yamaha YZF 750 R

Evo ja da vam javim novosti,stigao je deo,kompletan frajlauf i lanac za svaki slucaj kad je vec otvoren....sve je namesteno kako treba,uzubljeno,podmazano i tako dalje.....i naravno testirano....i vergla bez problema :jee1:  jos uvek motor nije vracen na ram,ali u planu je uskoro,za koji dan  :na_glavi:

 

Evo jednog snimka,cisto malo da se cuje zvuk dok jos nista nije bilo rastureno  :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Kako je dobar motor. Svaka čast i pazi na njega, greota je da zapustis tako nešto. :)

 

 

Verzonden vanaf mijn airbus 380 met Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozim motor, nisam BAJKER, 1976 postova
  • Lokacija: BGD-LHS
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZZR1400 '09 aka Black Widow

@Vladam989...Motor ti je lutka!!! :ljubav:

Ja sam pre tri godine uvezao iz Svice njenu malo vecu i mladju sestricu (Thunderace) 98-mo od prvog vlasnika sa 20000 km, u fabrickoj boji...i jos je kod mene, sada vec skoro na 50000 km tako da nije uopste nemoguce, pogotovo sto je ova moja bila bivsem vlasniku treci motor u garazi...Ni meni neki ljubomorni nisu poverovali u to a mene to ne dotice bas ni malo, ja sam se slatko navozao njom, samo uz redovne servise...

jos  uvek je kao iz fabrike, ko me zna licno, zna kakav je i motor...

evo i Grof npr... ;)

Srecno tebi bilo i da se sit navozas njom, bas bih voleo i uzivo da je vidim :yamaha:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Motocikl: Yamaha YZF 750 R

Hvala ljudi,bice prilike :)

 

Ako moze mala pomoc...planiram da menjam i svecice za svaki slucaj...nasao sam ngk i denso,pa me interesuju vasa iskustva sta je bolje...ngk su oko 800,900din a denso oko 500....ne mora uvek da znaci sto je skuplje to je bolje pa da cujem sta mi vi predlazete :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Motocikl: Yamaha YZF 750 R

Evo ja privodim kraju sklapanje i imam jedno pitanje za vas.

Javlja mi se problem kad dam kontakt, kazaljka za broj obrtaja skoci na 7.000 obrtaja pa padne na 0, pa na 10.000 pa padne na nulu i tako u krug...taj problem je bio i pre rasturanja tako da nema veze sa tim....nesto je i pre pravilo problem pa me interesuje sta bi to moglo da bude,gde da trazim problem...:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozim motor, nisam BAJKER, 1976 postova
  • Lokacija: BGD-LHS
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZZR1400 '09 aka Black Widow

To ti samo-dijagnostika govori da nesto ne valja, pogledaj u manualu, moze da bude TPS senzor ili motoric EXUP ventila. ;)

 

kod mene je ovako: (desni pravougaonik)

https://www.manualslib.com/manual/612274/Yamaha-Yzf1000r.html?page=19

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Motocikl: Yamaha YZF 750 R

Resen problem....ono sto pokazuje na 7.000 je sto nije spojen rezervoar, ono na 10.000 je za senzor gasa...samo sam iskljucio prekidac i ukljucio ponovo :)

Bilo je svecano paljenje....pali i radi kao da ga japanac pravio :D spreman je za prolece... :D

 

Hvala BokyBoy na pomoci :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja