Jump to content

Moto Zajednica

MV Agusta Brutale

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 704 postova
  • Lokacija: Majilovac (SRB) / s'one strane Jadrana(ITA)
  • Motocikl: BMW R1150GS & CR 125
On 24.4.2020. at 14:09, Solo Contro Tutti je napisao:

Ne bih se slozio sa tim da jema ozbiljnog majstora za italijanske motore

 

Jedno kratko predstavljanje (na odgovarajucem delu foruma - ako si na sebe mislio) ili par reci o osobi/radionici o kojoj se radi - mislim da ce mnogima biti od koristi....;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 329 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MV Agusta Brutale 800 & gsxr 1000

Kakva je situacija sa voznjom Brutale modela sad, nekoliko godina nakon otvaranja teme?

 

Ja merkam brutale 675 iz 2012. god., jos nisam otisla da probam (presudno pri kupovini ce biti visina sedista) jer se dvoumim izmedju njega o Ducati monstera (koji, provereno odgovara nizim vozacima).

 

Gde servisirati, na sta obratiti paznju...?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 63 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1250 GSA
On 21.7.2021. at 0:36, Nolanka je napisao:

Kakva je situacija sa voznjom Brutale modela sad, nekoliko godina nakon otvaranja teme?

 

Ja merkam brutale 675 iz 2012. god., jos nisam otisla da probam (presudno pri kupovini ce biti visina sedista) jer se dvoumim izmedju njega o Ducati monstera (koji, provereno odgovara nizim vozacima).

 

Gde servisirati, na sta obratiti paznju...?

Ja sam moju Agustu prodao pre par godina, a na žalost Trion motors u to vreme me je napušio što sam uopšte pitao da urade redovan servis. Dečko koji ju je kupio mi je rekao da su Burnout-u rado prihvatili da je rade, pa proveri sa njima.

Što se problema tiče ja nisam merodavan sa ~3000 km kojih sam prešao sa njom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 329 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MV Agusta Brutale 800 & gsxr 1000

Na kraju sam se ipak odlucila za Brutale 800 iz 2019. godine.

Ljubav na prvi pogled.

Izgled, detalji, quick shifter, zvuk koji na prvu ne deluje nesto posebno. A onda uporedim sa svim drugim motoroma oko sebe i cujem nesto jedinstveno.

Izuzetno povozan motor, sa modovima voznje od sportske do kisne.

Uz motor se dobija stender, koji zaista olaksava zivot svima koji nemaju centralnu i adapter za akumulator.

 

Na mom nisu bajate gume, kao sto se kolega ranije pozalio da je dobio na novom motoru. Pirelli Diablo Rosso...lepo drze, ali svaka nova guma drzi dobro.

 

Osim reci hvale primetila sam dve zamerke.

Minus 1: Prostora ispod sedista nema ni za dokumente, a kamoli nesto vece.

Minus 2: pored silnih indikatora na displeju, izostavljen je pokazivac nivoa benzina.

 

Velika preporuka za ovog sportskog golaca.

IMG-08a342b3492f7f4d9372e7a456c8bb31-V.jpg

  • Sviđa mi se 18
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponekad pozelim da sazrim i odrastem. Cisto da bi zrelo ozbiljno, 575 postova
  • Lokacija: Bgd Dorćol
  • Motocikl: NC750XA‚ Beverly 350

Cestitam! Da te sluzi u zdravlju i veselju, uvek vrati kuci i da se nista ne pokvari! :)

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
On 3.1.2017. at 23:19, dzoni kle je napisao:

popravljao sam racunar od aguste par puta (na dva morcikla razlicitog god) slican je kao od fiat automobila ne znam tacno koji model, ako treba pomoc tu sam. Greska je to sto stoji ispod rezervoara pa se strahovito zagreva, od velike temperature samog agregata.  Moja dva dobra drugara imaju brutale , 910s i 1090r, zaista specificno iskustvo u voznji.

Mozeš li mi rec koji su problemi pošto ja imam kad se zagrije u voznji krenem da prešaltam ona se ugasi 

On 3.1.2017. at 23:19, dzoni kle je napisao:

popravljao sam racunar od aguste par puta (na dva morcikla razlicitog god) slican je kao od fiat automobila ne znam tacno koji model, ako treba pomoc tu sam. Greska je to sto stoji ispod rezervoara pa se strahovito zagreva, od velike temperature samog agregata.  Moja dva dobra drugara imaju brutale , 910s i 1090r, zaista specificno iskustvo u voznji.

Poz drug možeš li mi reci simptome pošto ja imam i u voznji kad se ugrije kreme da prešaltam ona se ugasi 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 80 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: bmw r1250 gsa

imaju problem sa racunarom, slicno kao i italijanski automobili, u stvari to i jeste racunar od punta samo malo prepravljen

ne znam da li je do racunara problem na tvom motoru ali postoji mogucnost

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja