Jump to content

Moto Zajednica

Dakar 2017

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 254 postova
  • Lokacija: Vidikovac
  • Motocikl: KTM 790 Adv

Svaka čast svima koji su uspešno završili Dakar, ali posebne čestitke Gaboru. Bravo i svaka čast care!

 

Послато са SM-G355HN уз помоћ Тапатока

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1363 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Svaka čast Gaboru i ekipi.

 

Nego, nešto mi "izbode" oči...na slici iznad se vidi nalepnica "Blica" na motoru, znači da su sponzorisali ekipu na neki način. PA DA LI JE ONDA MOGUĆE DA NISU NITI JEDNU JEDINU VEST NA SVOM SAJTU OBJAVILI VEZANO ZA DAKAR I ZA GABORA???!!!

 

Beš mi mater ako u ovoj zemlji ima iko normalan...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Којекуде, 484 postova
  • Lokacija: Borča-Bgd

Čestitke Gaboru i njegovoj ekipi na pređenom reliju i hvala im na lepim trenutcima provedenim uz njihove slike i tekstove ovih ledenih dana u Srbiji! Bravo ljudi  :sampion:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1951 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere

Znam da će mnogi da me mrze zbog ovoga ali voleo bih da mi neko od poštovalaca lika i dela Gabora Sagmajstera objasni kakav je on to uspeh ostvario na ovogodišnjem Dakaru. Da li je uspeh to što je za dva mesta imao bolji plasman od Ruskinje Anastasije Nifontove. Da li je uspeh što je za osam mesta bio bolje plasiran od Franka Pika (1955) koji je od našeg "heroja" stariji 27 godina ili je možda vanserijski uspeh što iza Laile Sanz zaostaje samo pola dana. Nije mi jasno da niko nema petlju da javno izađe i postavi pitanje Udovičiću i svima koji Sagmajstera pumpaju parama da li oni stvarno misle da u Srbiji trenutno nema barem trojica vozača koji bi uz finasijsku podršku kakvu ima Sagmajster ostvarili bolji rezultat na Dakaru. Umesto toga ove godine i svih prethodnih osuđeni smo da slušamo hvalospeve bez pokrića koje na medijima plasiraju sportski "novinari" tipa Šljivića ili Đenića i da izveštaje sa Dakara pratimo preko inostranih kanala ili interneta jer nam takva količina poltronstva i neobjektivnosti izaziva mučninu. I na kraju krajeva, niko da stisne petlju i postavi pitanje onima koji vode srpski moto kros da li je pametnije budžetskim novcem koji Sagmajste skrca na Dakaru unaprediti moto kros u Srbiji, izgraditi nove i urediti postojeće staze i povećati broj trka, čime bi se nesumnjivo animirao znatno veći broj mladih da se bave ovim sportom. Srpski moto kros ipak nije privatno vlasništvo Gabora Sagmajstera i nekolicine njegovih piona, a sve dok bude tako ovaj sport će u Srbiji biti na nivou onoga na kome se nalazi u Svazilendu ili Burkini Faso.

  • Podržavam 26

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Zlatibor
  • Motocikl: KTM 1290 SUPER ADVENTURE S

Arso, svaka čast za post.

Nemam ništa protiv Gabora i ekipe i želim im da voze još 100 Dakar-a. Stvarno mislim da veličanje ovog (ne)uspeha, nema smisla. Uspeh je i završiti reli i na tome čestitke ali hvalospeve nisu zaslužili.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2081 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Auto moto sport u srbiji je na nivou bocanja ispred zgrade kao i sve ostalo. Smatra se luksuzom a ne sportom i dok se  forsira fudbal i tenis, a i kosarka ostali sportovi trpe. Automoto savez nam je na nivou lokalne piljare koja valja "ORGANSKE" proizvode.

 

Mi nismo uredjena drzava, mi smo BANANA republika i BANANA ljudi nam diktiraju zivot.

Nije mesto i tema ali pored automoto sporta nema mesta karateu, vaterpolu, odbojci, rukometu... sve izumire osim splavova i silikonusa koje za sobom vuku fudbalsku gamad , menadjere i "navijace" sa svojim vodjama koji su fakultetski obrazovani i imaju radnog staza ukupno koliko i celokupna ELITA srbije koja nam upravlja zivotom

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja