Jump to content

Moto Zajednica

Dakar 2017

Recommended Posts

  • U prolazu, 72 postova
  • Motocikl: Honda CR250R

sad bio pregled dana na eurosportu

walkner pobjedio na danasnjoj etapi.

u ukupnom poretku vodi Bareda Bort sa 18 min prednosti ispred Quintanile,treci je Walkner ,Price pao i slomio butnu kost valjda

Gabor stigao kao 106 sa 4 sata zaostatka za Baredom 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 126 postova

 Užasni su uslovi u Boliviji za internet, hotel itd. Gabor nastavlja sa tehničkim problemima, danas je kasnio jer je motor više puta stao, 8km-a je išao 3sata. To sve govori kakve probleme je imao, mehaničari trenutno ozbiljno rade na motoru jer tek sada slede najteži dani. On se oseća dobro, nasmejan je, samo motor moraju rešiti. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • jedan od DDMZ, 805 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: R, gsx R

Danas bilo ludilo na trci. Mnogo njih je promasilo put. Pa jos kad to uradi jedan od vodecih a vecina se oslanja na pracenje traga...

Ipak, nekome je moralo i da svane :)

Gabor dosta popravio poziciju na 3. cek pointu. Bravo!

 

Vozila se samo polovina planirane rute zbog loseg vremena.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 126 postova

Ludilo u Oruru ! Temperatura oko 0°, kiša pada već 22h bez prestanka. Takmičari su kroz ceo specijal vozili po oluji. Poplava je u gradu, tako i u bivaku. U toku je sastanak za sutrašnji dan šta i kako. Gabor je danas išao dobro, završio kao 79. Nasmejan je, još samo sutra da odvozi (ako ne otkažu etapu) i posle sledi slobodan dan u glavnom gradu Bolivije, La Paz.

 

otkazana etapa

The 6th stage of ORURO-LA PAZ has been cancelled

post-31777-0-64127300-1483787825.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8120 postova

Mislim da je dobro što su otkazali etapu. Juče je zaista bio show. gubljenje, kiša, svašta... tako da verujem da je odmor, kakav takav, dobrodošao. I za našeg Gabora, verujem njemu pogotovo! :takoje:

 

PS: Svitko, moj favorit, mi je opasno popustio... tj. izgubio se juče, kao i većina vodećih.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1022 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: YZF R1

Koje ignorisanje od strane medija, užas. Ni YT, ni dailymotion. Sve po mrvu. A Eurosport umro na Totalu.

Gledam ove naše medije, kako  tv tako i štampu...Satraše sa tenisom, nek se gone u tri lijepe i oni i tenis više, bitno je da znamo neki naš 456. na listi da je pobjedio na nekom turniru...A JEDNA JEDINA rečenica za Gabora, jok..Jel imaju ti urednici druga, prijatelja, brata da ih povuče za rukav i kaže KONJINO naš čovjke vozi DAKAR najtežu trku na svijetu, aj makar to reci u tvom svom usranom mediju...

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 126 postova

Ceo bivak je potopljen, i u ovom trenutku pada kiša. Helikopteri nisu mogli poleteti, to je glavni razlog otkazane etape. Takmičari putuje do La Paza asistencija putem. Sutra sledi slobodan dan, pa se karavan polako vraća u Argentinu. 

post-31777-0-08395700-1483794765.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Bela Palanka
  • Motocikl: Yamaha XT 600 2KF

 

Koje ignorisanje od strane medija, užas. Ni YT, ni dailymotion. Sve po mrvu. A Eurosport umro na Totalu.

Gledam ove naše medije, kako  tv tako i štampu...Satraše sa tenisom, nek se gone u tri lijepe i oni i tenis više, bitno je da znamo neki naš 456. na listi da je pobjedio na nekom turniru...A JEDNA JEDINA rečenica za Gabora, jok..Jel imaju ti urednici druga, prijatelja, brata da ih povuče za rukav i kaže KONJINO naš čovjke vozi DAKAR najtežu trku na svijetu, aj makar to reci u tvom svom usranom mediju...

 

Ahahahah,kao da sam ja napisao tekst, svaka cast, i ja ne verujem, cekam godinu dana da pratim Dakar, listam livestream kanale bolivije, paragvaja itd.i nista od Dakara, preostaje nam veceras od 23h na eurosportu da cujemo sta ce reci...nas Gabor sve bolji i bolji, samo pametno Gabore 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Sad me zvala jedna prijateljica, gledala na nekoj tv izvestaj sa Dakar relija, kaze da su rekli da je jednog takmicara na motoru u voznji udario grom, al mu nista nije bilo . Jel zna neko nesto o tome ?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja