Jump to content

Moto Zajednica

KLE start relej, anlaser ili nesto drugo

Recommended Posts

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Skoro svaki dan za volanom :)
  • Motocikl: KLE 500,GPX500R

Raspao se. Kako dolazi do toga,sta je mogao da bude uzrok? Sta da pregledam jos,video sam da masti sa unutrasnje strane?Za magnet je izgleda jedino resenje 100tinak evrica i zamena?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Skoro svaki dan za volanom :)
  • Motocikl: KLE 500,GPX500R

Znaci pratim dva dana i sve mi lici na moju situaciju,isti scenarijo,nego reko da ne baksuziram coveka..

Imao si istu situaciju? kako si resio?Vidim da se po forumu pominje magnet od zzr-a,znas li nesto o tome(stavio bih neku sigurniju verziju,ne bih voleo da mi se to ponovo dogodi)? Da li je moglo jos nesto da strada osim ovih samlevenih magneta(namotaji su mi ok)?uh...planiram da motor sredim i ostavim ga duze kod mene...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 137 postova
  • Lokacija: nis
  • Motocikl: kawasaki kle 500

Ne masti nego ima ulja,to je ok.kupis od zzr-a 600 magnet onda posaljes Saletu(motosaki)u Trstenik zajedno sa tvojim starim,on ti navari repere,podmetnes jednu deblju podlosku jer je magnet malo plici i otklonis fabricku manu jednom za uvek...fabricki su magneti samo zalepljeni za kuciste pa se najcesce posle 30000km ili 20 godina neki odlepi pa onda pokupi i ostale.imas minimalnu stetu ako je samo magnet pa se tesi..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 223 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: EN 500 1996

Ja se izivnjavam, imam en500 i meni je receno da je na njima problem rijesen od 93 / 94 god. pa na dalje. Pa sam pomislio da je isto i sa kle-om.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki KLE500

Meni se isto dogodilo...probaj da cuknesh necim anlaser par puta sa strane...ako tada upali (meni je tada upalio) onda su ti cetkice unutra otishle...to da zamenish kod majstora je 30e. :) da sam znala da samo treba da ga cvrknem ne bi na gurku do kuce hehe

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja