Potreban vodonoša

Sto se tice vremena za pranje auta si u pravu,a za cistocu auta bih mogao da napisem ceo elaborat.Samo ukratko,bezkontaktna sredstva za pranje su ista u one perionice,ali ponekad nije dovoljno potrebno je preci sundjerom lim,a nije samo lim u pitanju,dobro isprati oko tockova pogotovo pozadi,kod tebe na p206 sa zadnje strane zavuces pusku da operes torziju i tockove sa unutrasnje strane(nakupi se blata a onda hoce da trese kao kad nije izbalansiran),sve to trazi vreme.Dok sam radio taj posao,puskiranje patosnica i auta spolja i oko tockova traje bar 5-6 minuta,nanosenje pene 1-2,i ponovno ispiranje 2-3-4,saberi to sve pa vidi koliko kosta.

0

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

E da,jos da dodam,najgore boje auta za pranje(ne kod svakog vlasnika)su bela i siva,na njima se ne vidi prljavstina kao na tamnim bojama pa ih malko redje peru,a prljavstina se samo lepi jedna preko druge

1

Jeste, diva je izuzetna boja da ne mora da se pere, jako dugo se ne primeti da je prljav.

A onda kad odlucis da ga operes, operes ga i dodjes kuci i ustanovis da si pola preskocio :)

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

0

Nisi preskocio nego se toliko ulepila prljavstina pa se tesko pere

0

I ja vozim sivi auto, i slažem se da trpi prljavštinu. Kad smo kod perionica, setih se da sam poslednji put bio u jednoj jesenas i moram reći da nisam bio zadovoljan. Unutrašnjost vozila nije bila dobro urađena, konkretno patosnica nije bila dobro oprana. Meni nije teško da obrišem tablu, stakla iznutra, naprskam sprejem, i u svemu tome sam našao računicu. Za duplo manje novca, za duplo manje vremena, moj auto je čist. Jedina je razlika što ja radim, a ne sedim.

0

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.