Jump to content

Moto Zajednica

Potreban vodonoša

Recommended Posts

  • Ne silazi, 4884 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000

 

Glupo mi je zbog kolege koji je postavio oglas,nekome su te pare velike a on je ponudio ovde a realno moze da nadje i mimo foruma radnika kad hoce,kolegi za to svaka cast i ja mu se izvinjavam sto sam doprineo da mu oglas koji je dobronamerno postavio preraste u analizu usrane situacije.

 

Ma u redu je, što se mene tiče samo pišite. Da razjasnim, pošto nisam vlasnik firme nisam ja odredio (niti sam konsultovan) kolika će biti plata.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Srem
  • Motocikl: Nema se

Citam ovu temu tek sam sad naleteo nov sam na forumu i ne mogu da verujem ovo ne da je bedno nosenje bidona za 1000 dinara,mene bi bilo sramota da uopste postavljam ovu temu na forum,dodje mi kao vredjanje i ponizavanje ljudi... Pa ljudi znate li koji je to tezak fizicki posao i ceo dan nosi i neko te doslovno pljune evo ti bednih 1000 dinara i sta ja da radim sa tim parama potrosim ih za dan?

 

Daj radniku 2000 za tako tezak fizicki posao pa 1000 dinara tako malu dnevnicu imaju omladinci preko omladinske..I posle se pitaju zasto ljudi beze glavom bez obzira iz Srbije i uopste sa Balkana...pa kako i ne bi kad nude tako mizerno placene poslove za koje radnik ne da moze dostojno da zivi nego ne moze ni da sastavi kraj sa krajem...

 

Radio sam razne teske fizicke poslove nisam se libio ni da dizem ni teze stvari i da nosim,jer sam eto hteo da se dokazujem mlad,sam jak,izdrzljiv i na kraju sta sam dobio karu bananu. Radio sam preko omladinske zadruge za jednu jaku kompaniju bukvalno sam selio ceo magacin,nosio teske i kabaste stvari,vukao creva i zalivao travu po najvecoj vrucini ko konj za bednih 1200 dinara dnevniu a trebao sam da dobijam bar 2000 i

 

svi su tapsali po ramenu od gazde do radnika i na kraju mi je dokurcilo jer sam 200 dinara dnevno davao za prevoz bukvalno nisu mi ni prevoz placali i batali to i kad su me zvali da radim kod njih za stalno prijavljen,nisam hteo jer sam video koliko su me malo placali preko omladinske za takav posao.

 

Radio sam u jednoj drugoj crnogorskoj firmi bukvalno lepio deklaracije odradjivao duple norme i niko ni da kaze evo ovom decku bonus za to koliko se trudi ma kakvi,dobijem 20 000 din mesecno i jos oduzmi pet koje platim za prevoz,i sta ostane nista.

 

Da ne pricam o trgovini u Srbiji ggde su plate isto mizerija a znam neke supermarkete gde radnici rade po 28 dana u mesecu samo dva dana slobodna.

 

Vozaci isto uopste se ne ceni ni ta bransa...neki vozaci rade po ceo dan odgovoran posao razvoze robu za platu od 30-ak hiljada,pa daj vozacu bar 50 000-60 000 bar tom koji vozi unutrasnji transport a da ne pricamo koliko bi trebao da dobije onaj koji vozi medjunarodni i vozac autobusa i kamioni,ali i tu su gazde degradirale bransu. 

 

U Srbiji je najveci problem sto su ljudi plate degradirane kao i sam posao mizerija,i Vucicu i ekipi je sve to normalno kad ga cujem na tv zdravstvu,prosveti 5 % povecanja,ej 5%! Kao da pricao o 20% povecanja pa budi smeker i dassa pa povecaj ljudima na 20% a ne ponizavajucih 5% time vredjas radnu snagu u Srbiji.

 

Al necu bre iz inata i principa Srbin sam i volim Srbiju ali kad vidim sta rade,gazde se bahate kurce,voze dzipove dok mi sirotinji treba da sljakamo za neku hiljadarku ma necu bre,ovde je najveci problem nas sto smo se svi ucutali,pustamo da nas bagra samara i gazi,nemamo vise ni onaj ponos i inat kojim smo pre samo vek gonili Turke i Austrougare...

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 471 postova
  • Lokacija: Finger deep within the borderline.
  • Motocikl: Yamaha FZS 1000 Fazer

Oce q sad neko da seca balone za 200e,kad malo malo

pominjete 4 iljade evra... :-D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Oce q sad neko da seca balone za 200e,kad malo malo

pominjete 4 iljade evra... :-D

zlog, za predsednika

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3126 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

hajde hejteri, ponudite bolje placene poslove.

Samo se krijete iza monitora i kenjate.

Da vidimo kakve kombinacije, uslove i plate imate da ponudite.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Srem
  • Motocikl: Nema se

Lako je privatnicima da tako kazu hajde hejteri...ja nisam gazda niti planiram da budem ti vidim mrle si iz Beograda pa ti je lepo jer kad god odem u Beograd vidim kakva se auta voze,kako ljudi ispijaju lagodno kafu i sopinguju u trznim centrima...
 
a zadji malo ne moras u Vojvodinu mada ni tu nije bolje nego na jug Srbije pa da vidis kako ljudi jedva sastavljaju kraj sa krajem...podsecas me na onog bilmeza pandura moj Beograd si dosao da lomis a jadnik ne zna sta ce od bede pa dosao da protestuje u Beograd sa juga...
 
Samo cu citirati pesmu od kranga ''znam da si nervozan nadrkan jer kad vidis gde si ti a gde oni pa tebi u dzepi prasini a njima milioni. Pljackasi nas opljackali

 

https://www.youtube.com/watch?v=5awZ6tEsJ2k

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svaki Totalitarizam Ubija U Ime Optimizma!, 322 postova
  • Lokacija: Neoplanta
  • Motocikl: BMW R 1150 GS ADV Los

Lako je privatnicima da tako kazu hajde hejteri...ja nisam gazda niti planiram da budem ti vidim mrle si iz Beograda pa ti je lepo jer kad god odem u Beograd vidim kakva se auta voze,kako ljudi ispijaju lagodno kafu i sopinguju u trznim centrima...

 

a zadji malo ne moras u Vojvodinu mada ni tu nije bolje nego na jug Srbije pa da vidis kako ljudi jedva sastavljaju kraj sa krajem...podsecas me na onog bilmeza pandura moj Beograd si dosao da lomis a jadnik ne zna sta ce od bede pa dosao da protestuje u Beograd sa juga...

 

Samo cu citirati pesmu od kranga ''znam da si nervozan nadrkan jer kad vidis gde si ti a gde oni pa tebi u dzepi prasini a njima milioni. Pljackasi nas opljackali

 

https://www.youtube.com/watch?v=5awZ6tEsJ2k

Po ovome sto si napisao ti poznajes Mrleta i znas da je on privatnik,zatim znas da mu je lepo samo zato sto zivi u Beogradu.Ja recimo lagodno ispijam kafu kod kuce.Uvek je u glavnom gradu bolji standard to svako zna...koliko ima bede u BG i to se zna.Mnogo,mnogo vise.Kolega je postavio ovu ponudu za posao dobronamerno.Znaci uzmi ili ostavi.Neko ce raditi za te pare...,ja ne bih radio za te pare...Znaci hoces ili neces.A sta nam po tebi kazuje ova pesma kazi ti nama?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svaki Totalitarizam Ubija U Ime Optimizma!, 322 postova
  • Lokacija: Neoplanta
  • Motocikl: BMW R 1150 GS ADV Los

Tom krangu kojeg slusas je veoma tesko u zivotu...Sigurno jedva sastavlja kraj sa krajem a o ispijanju kafe i sopingu nema ni govora :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2320 postova
  • Motocikl: Motora bez

Pa ja mislim da je dobro sto se raspravlja o ovome,o poslu za 1000 din na crno da budemo konkretni.I ne bi nazvao to "hejterisanjem" niti stavljao neku etiketu.Po meni,kad prestanemo o tome da raspravljamo uopste,svi prihvatamo kao normalno i zdravo za gotovo...to ce biti poslednje vreme.Jos uvek ima zivota u nama,a kao i uvek sami smo sebi vuk pa dok potraje.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3126 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

evo, biću ispred skupštine za deset minuta. Hajde da se skupimo i menjamo sistem. Ko izda, pizda!!!

hajde sutra da menjamo sistem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3126 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

I gde ste? Iza bine u backstageu?

ovako je bilo kada sam vas prosli put pozvao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2320 postova
  • Motocikl: Motora bez

 

I gde ste? Iza bine u backstageu?

ovako je bilo kada sam vas prosli put pozvao.

 

To sto ti prozivas je glupost,kao ispadas ti zestok momak od akcije a mi prdonje.Nijedna se revolucija nije niti ce se desiti jer je neki no name Mrle ili bilo ko ovako nesto napisao na nekom forumu.Najbolje sto moze da se desi da nas desetak pohapse i posle nas namazu govnima u medijima ako uopste dodjemo do njih.Prvo nisi ti ni Che,ni Trocki,ni Rosa Luxemburg da narod izlazi na ulice.Ni od poverenja,ni postovanja da te neko poslusa.Svi ti ljudi imali su prvo sledbenike,organizaciju i ideju.Spontani prevrat,ili ti neka narodna revolucija ovako moze da se desi al nikad.Jedino ako drzava objavi da ce od sutra sve da nas nasumicno siluju po kucama,a mozda ni tad.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3126 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

hajde hejteri, ponudite bolje placene poslove.

Samo se krijete iza monitora i kenjate.

Da vidimo kakve kombinacije, uslove i plate imate da ponudite.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Srem
  • Motocikl: Nema se

 

 

 

 

 

 

 

Nije poenta kakva je pesma nego sustina sta hoce pevac da kaze i tekst pesme a to sto je rekao pre vise od 10 godina je isto i sada u Srbiji. Je li dobronamerno je kolega postavio? Da vuces bidone koji uopste nisu laki za 1000 din,pa bato znas i sam kolika je dnevnica hostesa na sajmovima ili promoterki po klubovima pa bar 20-30 evra dnevno ako ne i vise,a mnoge ne rade nista? Stojis i ne radis i dobijes dve-tri hiljade laganica a neko je lud pa treba da vuce i tegli za 1000 dinara i pritom ne dobije ni hranu ni prevoz pa ko tu koga zajebava...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • čeka dobru titulu, 1360 postova
  • Lokacija: Bečmen, Surčin
  • Motocikl: KTM 390 ADV, VERSYS 650, VF 750 SABRE

Nego, da se vratimo malo na vodu: znate li da  i u tim flaširanim ima veeeliki procenat (skoro isti kao i u vodovodu) dihidrogenmonoksida, jedinjenja koje ne samo da potpomaže razvoj svih bakterija, nego je bez njega praktično nemoguć život za iste.  LINK

 

Znam da će @stampar sigurno znati na prvu o čemu se zapravo radi. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3972 postova
  • Lokacija: CH-HR-BiH
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue

Po rezultatima testova u CH te tankštele za vodu su pune bakterija.

Česmovača majka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 138 postova
  • Lokacija: BGD Dorcol
  • Motocikl: piaggio beverly 500

Potreban vodonosa?!?! Ne radnik , vec vodonosa.. Ne ljudsko bice koje ima kuci Majku, Oca ili vec nekog ko ga ceka , nego neki tamo fizikalac koji nikome ne treba , vec da je samo jak, a to mu se racuna kao bildovanje?! A, to sto ce da pojede skoro pa toliko koliko mu se daje dnevnica , to nikom nista.. 

Oglas je krajnje sramotan. Pokusacu da nadjem opciju blokiranja clanova, clana koji je dao oglas, iz razloga jer je to vise nego mizerno sto sam procitao. Toliko od mene . Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja