Jump to content

Moto Zajednica

Auspuh servis Kumodraz

Recommended Posts

  • Drug član, 1050 postova
  • Lokacija: BGD, Serbia
  • Motocikl: CBR600RR , CBR600F , Burgman400

jel savijaju cevi za auspuhe , tj ocu auspuh da stavim u rep pa da mi od grane sprovedu do repa novu cevku ... jel zna neko jel rade takve prepravke ..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 314 postova
  • Lokacija: Bijeljina-Republika Srpska
  • Motocikl: Yamaha R1 2001/Honda XLV750R rd01/Aprilia RS125 2007/Yamaha XT660x/Yamaha MT03 660

ZANIMA ME DALI BI MOGLI DA NAPRAVE OVAKO NESTO(SALJEM SLIKE) TREBAJU MI DVA KOMADA

 

-KAKVA BI BILA CIJENA ZA 2 KOM.I KOLIKO BI IMA TREBALO DA TO NAPRAVE

mjere auspuha nemam,,,,al bi ja poslao koja duzina treba,,a sve ostalo po majstoru

 

pozdrav i HVALA

 

post-1619-12879100292219_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar/Vozdovac
  • Motocikl: Honda CBR1100XX SuperBlackBird (a nije crn nego crven ofarban u sivo)

Od poslednjeg posta u ovoj temi je proslo vise od tri godine, niko se vise nije oglasavao na temu auspuha... Ja sam pre par mesici vario nesto kod njih i bio sam extra zadovoljan i kvalitetom i cenom... na zalost, njihova iskustva sa "nama motoristima" nisu tako dobra kao nasa sa njima.

Danas sam zvao majstor Draga da ga pitam za auspuh i covek mi je ljubazno odgovorio da sam dobro dosao kad god mi treba nesto da se zavari ali auspuhe na motorima vise nece da radi nikome jer ima negativna iskustva. Svaki pokusaj ubedjivanja i uveravanja da je moj slucaj drugaciji otpada.

A hteo sam samo da izbacim srednji lonac na fabrickom auspuhu... Tako da ako neko ima neku preporuku ili praktican predlog, neka javi.

Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Predstavnik za Alfa Romeo i Smudja, 402 postova
  • Lokacija: Beograd,Dorcol
  • Motocikl: rd07 oca mu jebem

Mozes da probas u auspuh servisu Strava na NBGD, kucaj na google, izaci ce ti adresa..1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Predstavnik za Alfa Romeo i Smudja, 402 postova
  • Lokacija: Beograd,Dorcol
  • Motocikl: rd07 oca mu jebem

A o Radaku i njegovom sinu sve najbolje kao ljudima, ipak, sto se tice izrade auspuha za motore, ispostavilo se da to i nije bas takav maciji kasalj kao sto su oni mislili... Prohrom je nekim cudom poceo da korodira, izolacija iz auspuha izgorela posle par hiljada km... Mnogo reklamacija je dovelo do toga da ljudi vise nece da se petljaju sa tim poslom.. Posteno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar/Vozdovac
  • Motocikl: Honda CBR1100XX SuperBlackBird (a nije crn nego crven ofarban u sivo)

Hvala na brzom odogovru :takoje:

... u medjuvremnu sam video da ovi moji origanlni zadnji lonci (koje sam dobio posebno uz motor a ne na njemu) i nisu bas u tako sjajnom estetskom stanju (izgrebani sa strane, po negde blago ulubljeni), pa se razmisljam da li mi se uopste isplati da izbacujem srednji lonac... moram prvo da ih malo upristojim ako hocu da ih vracam na motor... lakice cu da ih ispravim, matiram i mozda da uzmem negde crni vatroslani mat sprej ili sl...

Sada su mi na motoru (tako sam ga i kupio pre par meseci), prohromski "skroz otvoreni" auspusi 2-1-2 koji su prilcno glasni, a prethodni vlasnik ocigledno nije gubio vreme na to da usteluje karbove prema njima pa se oseca benzin (pogotovu kada je motor hladan) a i potrosnja je poveca (oko 8l)... sto je pored buke koja bas i nije po mom ukusu i bio razlog sto sam hteo da vratim "deo" fabrickih auspuha (bez srednjeg lonca koji ako sam shvatio, samo smeta).

U svakom slucaju, sada sam totalno spamovao i skrenuo sa teme (raspisao se o svojim dilemama i razmisljanjima a ne o servisu) pa se zbog toga izvinjavam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Danas sam zvao broj iz prvog posta, rekoše da više ne rade auspuhe, skoro 2 godine!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja