Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki GSXR SRAD 750, ili mozda nije ? ;)

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 171 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Aprilia SL1000 Falco
Pre 6 sati, N.F.S. je napisao:

Svi imamo drugacije prohteve, i ja ovu f4 platih 1800e, neko bi samo registrovao i vozio.. Ja poradih sta je bilo potrebno (po mojim merilima).. Otuda i ova cena "jaca" po kojoj takodje gubim 400e, vreme i ruke nisam uracunao :D

Moj je savet, ukoliko raspolazes sa 1800e gledaj motore oko 1500 pa da spustis za jos 200npr. Mora ti novca ostati za sredjivanje onogo sto je vlasnik prevideo/precutao... Ono osnovno te izadje npr. Gume 200, ulje i filter 40, plocice bar prednje 60, da bi bio miran i akumulator 50 pa registracija i prevod oko 200eura, ukupno 550 e na osnovne stvari, estetika nije ni pipnuta!

Pozdrav Nenad.

 

Pre 5 sati, bdada je napisao:

kod nas je "normalno" da se zadnji dinar daje za vozilo,kao po pravilu kada kupe auto za 4-5000 € registraciju koja je 300€ traze bar na dvaput da plate :jok:

Ja budzet za kupovinu imam oko 1800 od ukupnih 2500, sto znaci da imam oko, kazem oko jer ne znam koliko cu platiti motor, 700e...sve to sto si rekao ja sam vec uracunao, nisam hteo da ulazim u to koliko bi kostale sitnice jer nisam ni pitao za misljenje oko novca nego oko motora za koji sam link postavio...niko ovde nije pricao o parama, ja sam samo rekao da ta f4 na kojoj su ocigledno radjenje plastike i farbane su cele strane @N.F.S. (mozda si ti skinuo nalepnice, ali ne ostavlja takav utisak) je van mog budzeta...uostalom, prodajes motor a pricas a sakrivanju detalja koje ''svaki'' prodavac ima? Pa kako mislis da ga prodas ako tako pricas? 

Necu da ulazim u raspravu, ali kad se vec ne drzimo teme onda sam morao i ja da ti postavim ta pitanja...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8241 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Izvinjavam se sto htedoh pomoci, necu se ukljucivati vise i gubiti vreme. Ja i dalje iskrenost kao vrlinu vidim.

Sretna potraga i u zdravlju se vozio...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4776 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

Samo se nadovezah na N.F.S. ovu konstataciju,pohvalno je to sto tako razmisljas tj radis,da znam motor pomogao bih ovako OFFovah,izvini i sretno u potrazi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8241 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Vec da pogazim receno, moram ti odgovoriti posto mi se obracas, kultura mi nalaze...

Nalepnice naravno da nisam svojevoljno skinuo, u prvom postu oglasa napisah da je padano i levo i desno, tebi se kao kupcu nisam ni obracao posto videh cenovni rang postavljenih oglasa.

Da, prodajem motor ali se i trudim da sve sto primetim (u vezi motora) ovde prenesem, i dobro i lose...

Stvarno sam ti hteo pomoci da se ne zaletis pa svu cifru kojom raspolazes da das za motor pa u silnoj zelji da se vozas sa npr losim plocicama.

Uzdravlje i izvinjavam se na smetnji jos jednom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 171 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Aprilia SL1000 Falco

Pa nisam znao da mogu Hondu da prodajem na Suzuki temi, tj da oglasavam, vec sam lepo napisao da imam oko 700e da sredim kupljeni motor od 1800e...ne trebas mi ti da brines o plocicama...ja tvoju Hondu ne bih kupio ni da imam pare koje trazis...oglasavaj je u Kawasaki temama sad, mozda tamo neko hoce da je pazari @N.F.S.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 222 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: ST XTZ 750 Aprilia Atlantic 250 Yamaha TDM 850

Nemoj da mislis da nikoga branim, ali ajde da se vratimo na motore koje si linkovao.Svi smo ovde pokusali na neki nacim da ti skrenomo paznju,pa ti meni kazi na kojem su motoru od tih 4 sto i linkovao fabricke nalepnice? Ljudi ovde opisuju svoje motore koje godinama voze i ulozili su para i zivaca koliko oces u njih... i druze moj iskreno da ti kazem nemoze taj motor da kosta,kao onaj sto je kod lika a vodi se na kuma, dobijen u kombinaciji. E onda kada te vlasnik odvede kod kuma pa odete kod kumnovog druga u garazu da ti pokaze motor, koji je uzeo u kombinaciji,a ne moze bas sve precizno da ti kaze oko motora jer nema A kateguriju niti je ikada vozio motor.Ali i kaze da je motor kao casa jos je i najeftiniji na oglasu,ja mislim da je to idealna kupovina ...:D A ako si vec rekao coveku sto prodaje Honda u temi Suzuki? Samo da pitam ovako ne obavezno zasto si linkovao 3 Honde u temi Suzuki? ja isto u ne vidim nikakve logike mogao si linkovati u temu Kawasaki...Srecna kupovina.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8241 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Naravno,

svi budemo po nekad pogresno shvaceni, no hard feelings :)

Tastatura trpi sve, uzivo mi se ljudi retko kada takvim tonom obracaju...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

ja neverujem ni 50K da je presao,jer realno ovo mo;s da teras 800metara na kaficu i ladjenje muda....

a velika je verovatnoca i da je neki picic ovo terao(po boji bi rekao),a one nemaju problema sa kohones i ovolikim nagibom

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 222 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: ST XTZ 750 Aprilia Atlantic 250 Yamaha TDM 850

Jes nakarada a i preskup, ali je verovatno nekada nekoga radilo da napravi tako nesto :)  Posto znam kako to ''preko'' izgleda verovatno je ostavljen u nekom otpadu ili konteneru sa sve saobracajnom. Onda dodjemo mi Srbi kombijem i tovarimo...dobro nama dobro njima :D 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca
Pre 1 sat, ws_woolf je napisao:

Jes nakarada a i preskup, ali je verovatno nekada nekoga radilo da napravi tako nesto :)

sorry za off

 

ovo ko onaj vic,kad dekara muva mladu konobaricu u kafani da mu da malo mrsa,pa joj se udvara i kaze.

 

Maco,jes da mi je mali i mator,al je zato mekan ko dusa.:)

 

Tako i ovo,jes nakarada i preskup,al mozda je nekad nekog usrecio

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 222 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: ST XTZ 750 Aprilia Atlantic 250 Yamaha TDM 850
pre 5 minuta, miksamgm je napisao:

sorry za off

 

ovo ko onaj vic,kad dekara muva mladu konobaricu u kafani da mu da malo mrsa,pa joj se udvara i kaze.

 

Maco,jes da mi je mali i mator,al je zato mekan ko dusa.:)

 

Tako i ovo,jes nakarada i preskup,al mozda je nekad nekog usrecio

Verovatno je nekada neko zeleo da ga napravi u to nasta sada lici :) Jer sve sto je nekada napravljeno,napravljeno je po necijem ukusu...druga je stvar sto smo ga mi Srbi pokupili u nekom otpadu da ga uvezemo i prodamo muda za bubrege. A to sto on lici na to nasta lici predpostavljam da s marsa pao nije...nego je jedostavno ili nekog radilo da ga opravi u to sto jeste ili je nekome posluzije nekakvoj svrsi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: VFR 1200 F

Nije isti motor, ali ga prodaje isti decko koji je kupio ovaj sa pocetka teme.

Znam da je bio lupljen od napred otisle vile i neke sitnice, pa je uradio skoro slicnu preradu . Ne toliko dobru ali pribliznu sto se estetike tice .

Begaj od toga skupi neki dinar i uzmi fabriku radje nego te zgazene budzevine .

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Ako mogu Suzukiji i Honde u isu temu, razmisljam da ubacim i mog Kawasakija... pa, app.  :-D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 171 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Aprilia SL1000 Falco

@miksamgm Inace, pitao si za ovaj beli suzuki, sinoc listam insta i slucajno naidjem na ovo, cisto da pomognem svima koji su se mozda na prvi pogled zalepili za ovaj suzuki pa reko da vam skrenem paznju. Ima tu ceo profil, pa se moze videti kako je motor tretiran itd.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja