Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki GSXR SRAD 750, ili mozda nije ? ;)

Recommended Posts

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: VFR 1200 F

Obzirom da dugi niz prodajem motocikle, neki dan mi je pristigao jedan jako interesantan motorcic, pa rekoh da podelim sa vama, 

Naime u pitanju je suzuki gsxr 750, 2000 god, uradjen je kao k7, e sad stizale su prerade i ranije, ali nista to ne ostavlja utisak kao ovaj primerak. 

post-36633-0-76554400-1481339323.jpg

post-36633-0-47827600-1481339335.jpg

post-36633-0-87976000-1481339371.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: VFR 1200 F

Slazem se i ja, svaka mu cast ko god da ga je uklopio.

U principu bice na prodaju u nekoj simbolicnoj ceni, tamo oko proleca , ali oko cene jos nista ne znam.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 443 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: BMW S1000R '15

Cekaj kako "bice na prodaju tamo oko proleca" kada je vec na oglasima?

http://www.polovniautomobili.com/motori/9266467/suzuki-gsxr-750

Taj motor je po drugi put na oglasima.. Pre par meseci sam ga po prvi put video, onda je ili prodat ili skinut sa oglasa i evo sada se opet pojavio. Svaka cast plastike su perfektno uklopljene, na prvi pogled nikada ne bih rekao da je prepravka. Jedina zamerka je boja. Ne znam zasto nisu odradili neku fabricku kombinaciju. Da jesu, uz normalnu cenu bih ga pazario :)

A da, uz ovoliki trud mogli su i onaj prevazidjeni SRAD-ov sat da promene i transformacija bi bila 10/10.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: VFR 1200 F

Ostao je oglas nije jos skinut, motor je u Beogradu sada, 

Pa ne znam , predhodni vlasnik ga vozi 2 godine, verovatno da je bezuspesno oglasen pre par meseci .

Uradjeno je sa dosta paznje na detalje, a taj sat to ja imam u planu da nabacim u toku zime, Mada ni ovako nije lose, sta znam videcemo jos .

Cena ce svakako biti korektna .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6284 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Ovako "iz daleka" izgleda da mu je desni fudaster montiran vise, tacnije nije u istoj osi sa levim...moze biti zbog auspuha. Sredjivanje estetike ja vazna stvar, a njeni razultati u oku posmatraca. Medjutim osecaj u voznji i efektivna sigurnost celog projekta bi trebalo da je ispred svega. Sem ako nece da bude za ukras.

Nisam bas siguran sta je motiv za postavljanje ove teme, ali posto je u rubrici "sport" ponadah se da radovi nisu bili samo oko plastike...mozda gresim?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: VFR 1200 F

Nisam obracao paznju na fuzaster iskren da budem , moracu da proverim , meni se cini da su radovi iskljucivo oko estetike, ali red je i kod mene da bude malo doradjen, pa i u mehanickom smislu, posto oko estetike nema nista, a i nisam imao prilike da ga probam obzirom na ovo sugavo vreme, ali do 24-og se mora resiti, pa cemo ga zagledati kolektivno :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vikend motociklista, 676 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda pantheon 125..

Nazalost sve to godinama rade fabrike i mi kupujemo te iste motore zbog vizuelnog izgleda..meni se svidja i vrlo rado bi ga posedovao..svakako je lepsi od ruznog srada..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 443 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: BMW S1000R '15

Ako se ne varam taj motor je pre nekih ajde kazi ga mesec dana mozda malo jace bio na oglasima po znatno nizoj ceni i u opisu je stajalo "Motor pomesao ulje i vodu".

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: VFR 1200 F

Prodao sam ga ja u staru pazovu pre mesec dana, mozda malo jace . 

Tako je pukla je glava, nabijao pritisak u creva pa su pucala , nisam hteo da se zezam iako sam imao matematike .

 

Prodaja je tekla tako sto nisam ni ja znao da je defektna glava, nisam ga nesto preterano vozio, dosao momak iz rume iskesirao pribliznu sumu onoj koja stoji sad na tom oglasu, i sutradan dosao da ga tera reko ajde da ga ispitamo detaljno da ne ispadne da sam nekoga prevario obzirom da nisu ni male pare (obzirom da ovako nesto kupuje onaj ko i nema bas para na pretek, kamo srece da svi imamo za pravu k7-icu) i tu primetim da naduvava creva, uz malo forsiranja je uspelo da pukne jedno crevo , bacim pogled u agregat i primetim da ima sluzi na cepu  poprilicno,  tu vratih decku novac i putne troskove, stavio u oglas znatno manju cifru kao sto kaze kolega " SkoMy" otisao je za buklvano 2 sata .

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: VFR 1200 F

Pa da ima svakojakih prodavaca ali vecina je kao sto kaze kolega "milos-v" samo da se pare uzmu ,  evo bas ovih dana se par mojih motora sa defektima vrte po oglasima , sa opisima NOV , PERFEKTAN, JEDINI U SRBIJI i tako dalje po tri put vecim cenama no sto su otisli odavde, i sto je najgore koliko su usminkani stvarno ce ih kupiti neko a da ni ne zna sta kupuje i samim tim stavlja svoju glavu u dzak kad izadje sa varenim,naprslim ili krivim ramom na auto put pa ga slozi 150-200, samo da moli boga da se ne raspadne sve.  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 171 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Aprilia SL1000 Falco

Momci, pre nego sto se zeznem, ne bih da otvaram novu temu za ovo, nego me vi lepo uputite i recite ko bi i sta bi uzeo od ovih modela? Ovaj crni srad me privlaci zbog direktnog ubrizgavanja, ali nije to toliko neophodno jer je prepravljan...koji od ovih modela preporucujete i da li uopste da gledam neki od ovih ili da sacekam jos neko vreme i preskocim ove motore...majstor oce da me odere da ga povedem u razgledanje, a ne mogu bas ni da ga vodim na 100 mesta da gledamo motore (skupa zajebancija), pa molim vas bracu da mi kazete sta kako i sta je od ovog dobro, hvala unapred.

https://www.polovniautomobili.com/motori/10435035/suzuki-gsxr-750

https://www.polovniautomobili.com/motori/11402520/honda-cbr-600f4

https://www.polovniautomobili.com/motori/11798244/honda-cbr-900

https://www.polovniautomobili.com/motori/10531502/honda-cbr-600-f3

P.S. svidja mi se crna f3 i taman mi cena ostavlja prostor da je sredim, za ovu f4 ako spusti cenu za neki 200e onda bih mogao nju da uzmem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 947 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Cbf 1000

Bila je neka f3 na prodaju ovde na forumu,prodavao je kolega,kao casa. Ne znam da li je prodao,probaj da je nadjes. 

Imas i f4 ovde isto na forumu,vrh motor @N.F.S. je prodaje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 171 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Aprilia SL1000 Falco

Malo jaca cena za tu f4, video sam je vec, imam budzet oko 1800 zato i gledam smrada ili f3 :D...al ako naidje dobra f4 boze moj, zna se vec...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8238 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---
On 2/13/2018 at 18:18, Mladen990 je napisao:

Malo jaca cena za tu f4, video sam je vec, imam budzet oko 1800 zato i gledam smrada ili f3 :D...al ako naidje dobra f4 boze moj, zna se vec...

Svi imamo drugacije prohteve, i ja ovu f4 platih 1800e, neko bi samo registrovao i vozio.. Ja poradih sta je bilo potrebno (po mojim merilima).. Otuda i ova cena "jaca" po kojoj takodje gubim 400e, vreme i ruke nisam uracunao :D

Moj je savet, ukoliko raspolazes sa 1800e gledaj motore oko 1500 pa da spustis za jos 200npr. Mora ti novca ostati za sredjivanje onogo sto je vlasnik prevideo/precutao... Ono osnovno te izadje npr. Gume 200, ulje i filter 40, plocice bar prednje 60, da bi bio miran i akumulator 50 pa registracija i prevod oko 200eura, ukupno 550 e na osnovne stvari, estetika nije ni pipnuta!

Pozdrav Nenad.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4776 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

@N.F.S. kod nas je "normalno" da se zadnji dinar daje za vozilo,kao po pravilu kada kupe auto za 4-5000 € registraciju koja je 300€ traze bar na dvaput da plate :jok:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 222 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: ST XTZ 750 Aprilia Atlantic 250 Yamaha TDM 850

Zivimo u ovoj drzavi kakva jeste,nemamo a hteli bi. Istina sto je kolega rekao da zadnji dinar dajemo za vozilo,kome u vecini slucajeva treba bar jos trecina od te cena,da bi mogli da ostvarimo ono o cemu nocima sanjamo... :) Sustina prica je u tome da mi nemamo da odrzavamo, ni to sto se nategnemo da kupimo. Ali takvi smo kakvi smo i mi smo zivi ljudi :D Nategni se pozajmi se,kupi nesto sto ne moras odma kod majstora da teras,jer su sve to cifre od 100,200 pa i vise evropskih. Ako realno pogledas to je cela plata ;) Gledaj motor od visegodinjeg vlasnika, motor sa kojim je neko putovao, koji je odrzavao isti,koji je registrovan i koji se vozi...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8238 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Pazi sad :),

za sredjivanje pomenute Honde prodao sam leonarda 250 za 700eura na sedam rata, inace kupih ga ovde na forumu za 650eura, ofarbao sam ga, izlecio mu bolesti (ispucale flanse, los akumulator, ventilator hladnjaka), odradio veliki servis , obuo u dve nove gume, registrovao ga i preveo na sebe, provozah se jednom do Sokobanje i to je! 

Novi vlasnik ga je za veci novac prodao, za kes sto bi se reklo a ja sam svoje rate cekao, dogovor je dogovor :D

Svi se u kuci odricemo puno cega zarad motora, pre cu kupiti sijalicu od 80eura nego patike (bukvalno),

izvinjavam se na off-u!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja