Jump to content

Moto Zajednica

EL 250?

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Vranje

Odlično si sredio hondu, svaka čast. E sad, da odgovorim da me ne interesuje, ne bih bio potpuno iskren. Lep motor, zanimljiv, i drugačiji od ostalih. Izdvaja se svakako. Ali (ono čuveno "ali"), prvo, ne vidim sebe na njemu kao na ovom Kawasakiju, i drugo, nisam seo na motor skoro 20 godina, te mislim da mi baš i ne bi bilo lako da ovo vozim, naročito što su Vranjske ulice uske, prepune i mislim da bih mučio i sebe i njega terajući ga ovuda. Ovo traži da se potera i da se uživa u putovanju, a meni prevashodno treba motor za grad i da nekoliko puta godišnje skoknem do Niša, Skoplja i Soluna. Ali 90% bi vozio gradsku, jer i posao mi je terenski, a za 12 godina koliko imam B kategoriju, nisam zavoleo volan. Tako da sam prodao automobil i odlučio da se vratim kormanu u sezoni, a kad je ovakvo usrano vreme koristim taxi. Tako gledam da i registraciju uklopim u neku računicu reg. za kola = tri meseca taxi + reg. za motor.

U suštini dvoumim se Rebel, Virago ili El250. Mališani na kojima se bih se osećao prijatno i da ih mogu kontrolisati jer sam metar 75 sa 75-6 kila :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 436 postova
  • Lokacija: Čačak City
  • Motocikl: Suzuki Gz 250 Marauder

A što si izbacio glavnog favorita :)

 

Inače, i meni su isti modeli bili za razmatranje kada sam kupovao motor, pa mi iskočio Maraider, i prezadovoljan sam.

Samo, kada gledaš njegove fotke na netu, uglavnom ih vozi ženska populacija, ili je kao prvi mali/veliki motor za početnike.

Meni ova cena Kawasakija deluje skroz o.k, a on mi deluje mnogo mlađe od ove Honde iznad.

post-2271-0-47256300-1481354265.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 246 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha XJ600 Diversion

Imao sam takav motor.Vrlo živahan i daleko jači od modela koje si naveo.Može bez problema na auto putu drži 110-120 km/h.Prilično je i udoban a kada se navikneš na njega može sasvim lepo u krivinama da zalegne.

Meni se samo nije svidjalo što je baš mali.Ja nisam visok, oko 180 ali sam smešno izgledao na njemu.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja