Jump to content

Moto Zajednica

Ford FOKUS 1.8TDCI 2003g

Recommended Posts

  • R A M P A Š, 987 postova
  • Lokacija: Beograd, Borča
  • Motocikl: I opet... Suzuki :)

Kolege imam na prodaju gore pomenuti automobil. Stanje automobila je jako solidno kako spolja tako i iznutra. Motor i menjač rade perfektno. Kilometraža je originalna i iznosi 188000 km. Papirologija je završena, dadžbine su plaćene tako da kupcu ostaje samo registracija. Slike postavljam naknadno.Cena za drugove forumaše je 2050€.

Dodatne informacije na 065/332-93-94 Goran

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 453 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z1000 Mk2 Piaggio Beverly 250

Kolega, na osnovu čega znaš da je kilometraža prava? Kakva mu je servisna istorija?

Moj kum gleda da kupi taj model...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 453 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z1000 Mk2 Piaggio Beverly 250

Ok, hvala ti na savetu! Kum mi reče samo da mu nađem dobar Fokus dizel, nije mi spominjao koji model tačno, a ja baš ne poznajem te modele uopšte...

Kad smo već krenuli u off, samo jedno me zanima: 

Da li to što si napisao znači da TDDI nema problema sa turbinom, diznama, zamajcem (pretpostavljam plivajućim) i ostalim pa je zato povoljniji za održavanje ili je sve to bolje rešeno nego na TDCI?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Sindikat Samostalni Jahač, 324 postova
  • Lokacija: nacionalni park"Sebeš"
  • Motocikl: XTZ750+Tomos Automatic A3+VFR750 RC36

Ja imam Focusa tdci nekih sedam godina,menjao sam zamajc i set kavčila pre dve godine što me je stajalo 540e,i to je bukvalno sve od nekih većih ulaganja koje sam imao na tom modelu.Apsolutno nikakvih problema nisam imao,ni sa diznama,turbinom.. Prešao sam sa njim do sada oko 200k,na satu je sada 290k,i zadovoljan sam.Registracija je oko 25000. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • R A M P A Š, 987 postova
  • Lokacija: Beograd, Borča
  • Motocikl: I opet... Suzuki :)

Kolega Floyd, slobodno svratite na pivo i povedi kuma da proba i pogleda auto bez ikakvih obaveza. Da je u pitanju neka kršina ne bi se kompromitovao i oglašavao je ovde.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1177 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Kolega Floyd, slobodno svratite na pivo i povedi kuma da proba i pogleda auto bez ikakvih obaveza. Da je u pitanju neka kršina ne bi se kompromitovao i oglašavao je ovde.

:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 453 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z1000 Mk2 Piaggio Beverly 250

Kolega Floyd, slobodno svratite na pivo i povedi kuma da proba i pogleda auto bez ikakvih obaveza. Da je u pitanju neka kršina ne bi se kompromitovao i oglašavao je ovde.

Sa zadovoljstvom. Jedino što kum neće doći jer je udaljen jedno 10000km odavde pa mi je ostavio lak i jako zahvalan zadatak (sic!) da mu pronađem i za njegove novce eventualno pazarim nekog dobrog Fokusa o kome, kao modelu, blage veze nemam.  :ups:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduro maniac, 1751 postova
  • Lokacija: Beograd/Krupanj
  • Motocikl: Yamaha XT 600 E 3TB

Ako radi mekano, nista ne cekica (dizne), ako u voznji ne lupa nista (trap i to) i ako ne pali lampicu grejaca prilikom voznje, i to zustrije (znaci zagrejes ga, izgasiras do 130-140 negde gde nema saobracaja ili autoput) to je to... Mozes i na dijagnostiku, tu ce ti prikazati dosta toga. Takodje kvacilo mora da radi mekano, nista da ne lupa pri kretanju da ne drhti papucica kad je stisnuto. To ej to sto se tice fokusa od skupljih kvarova...

 

Posto vidim da mi je izbrisan prethodni post, izvinjavam se postavljacu teme, nije bilo nista licno u vezi ovog fokusa, nego uposteno.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja