Jump to content

Moto Zajednica

INDOKINA ...... Putevima Ho Shi Mina

Recommended Posts

  • ENDURO, 1344 postova
  • Lokacija: Vrčin
  • Motocikl: Honda XR600R

Čovek nije dužan da koristi medije koje koriste svi, koga zanima, taj će ga ispratiti...

 

Druga stvar, svi postovi su mu javni pa vam i ne treba FB da biste mogli da ih vidite. Bitno je naglasiti da ne koristite FB.

 

https://www.facebook.com/zoki.kawazoki

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilija Pegaso 650 Cube, MZ TS 125, BMW R 65

Pogledajte posle kog komentara je prestao da se javlja na forum i sve ce vam biti jasno

Da nije zbog komentara jednog clana foruma koji je nezadovoljan putopisom,i uz put  spominje da je sufinansirao povratak Suzukija iz J.Amerike ? Inace,kako god,nek'  je nama Kawazoki  ziv i zdrav,javice se on ovde ponovo,verujem.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 345 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Suzana je stroj ...

 

Pogledajte posle kog komentara je prestao da se javlja na forum i sve ce vam biti jasno

Da nije zbog komentara jednog clana foruma koji je nezadovoljan putopisom,i uz put  spominje da je sufinansirao povratak Suzukija iz J.Amerike ? Inace,kako god,nek'  je nama Kawazoki  ziv i zdrav,javice se on ovde ponovo,verujem

Danas je bio  prisutan na forumu ??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 731 postova
  • Lokacija: Split
  • Motocikl: Honda CRF 250 L

Zoka, nastavi putopis na ovom forumu kad smo se već "zakačili" za njega, a slijedeći stavljaj di te volja. :takoje:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 369 postova
  • Lokacija: Ravni Banat

Možda je kupio motor od Gene i Nede... oni su svoje ostavili na Tajlandu... (ko zna njih zna i sve u vezi sa tim putovanjem koje traje već debelo preko 4 godine)

 

 

P.S. u svo dužno poštovanje Zokiju i njegovim putovanjima, čak i činjenici da sam sufinansirao povratak njegovog motora kući posle prošlog putovanja, ovaj putopis ne mogu da čitam...

 

To su stranice i stranice nagađanja, upadanja drugih trećih petih likova sa kojekakvim nebitnim stvarima tako da čitanje putopisa nije čitanje putopisa već sve osim toga...

 

 

Kada nesto u zivotu das, poklonis, doniras itd, onda to vise nepominjes, nespocitavas, nabijas na nos.
  • Podržavam 14

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Јахач змајева, 1537 postova

Samo prošetaj dalje kraj mojih postova i nemoj da me učiš kako da živim.

 

Pošto vidim da ste se zakačili za moj post kao udovica za poštarova muda da vam začepim usta...

 

Zoka mi se NAKON mog posta lijepo obratio...

Njegovo pisanje meni je mnogo duže od ovog što vam kačim ali nema potrebe da bilo kome šta objašnjavam niti se pravdam... kao što rekoh, ovo je samo toalet papir za usta...

 

 

Screenshot_20170124_140647.jpgupload an image

 

 

 

P.S. Zoki izvini ali morao sam...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Којекуде, 484 postova
  • Lokacija: Borča-Bgd

Kao i prosli, i ovaj putopis je pisan u realnom vremenu sa komunikacijom medju nama koji ga pratimo, postavljamo mu znatizeljna pitanja, on odgovori kada je u mogucnosti i naj veca draz mi je bila u samoj toj cinjenici da na neki nacin ucestvujemo, no da je sedeci iz fotelje odjednom istresao brdo slova. To je samo moje vidjenje, zao mi je sto je ispalo ovako, neka ne zameri dokonim ljudima okovanim ledom, niko nije imao losu nameru! Ako su u mogucnosti u administraciji neka izbrisu sve nase postove i ostave samo one sa Zokijem.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1376 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

Zato na temi postoji katanac, pa postavljac zakljuca kad postavi post.. I ja sam protiv gusenja tema ali kao sto rekoh ako neces da ti neko gusi temu stavis KATANAC....

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 160 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: RD07 '93., šareno govedo..

Koliko sam samo uzivao u ovom putopisu, genijalno.. Steta sto stade ali sve je to skroz ok, nastavio sam da pratim na fejsu..

Da nam je ziv i zdrav i uzbrdo brz!

Ako jos uvek traje, srecno na ostatku putovanja!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja