Jump to content

Moto Zajednica

INDOKINA ...... Putevima Ho Shi Mina

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 654 postova
  • Lokacija: CACAK
  • Motocikl: SUZUKI DR650se `96g

    Zahvalan svima na lepim zeljam za ovaj put ...pristigao u BG , ujutro na let za Dohu negde oko poladvanaest..... pa presedanje za Tajland... :jee1:

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 126 postova
  • Lokacija: UE
  • Motocikl: ER- 5

Izvinjavam se na offu,ali me ovo neopisivo podsecaMO (racunam i sebe) na tetkice koje iscekuju seriju na tv :-).

Bez sale,odlicna stiva za pracenje!

 

Послато са Lenovo P70-A уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati Svaki Dan, 883 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: brm brm brm

Zoki sreca i uzivaj, prenesi nama malo da gledamo :)

 

Ima jedna epizoda Top Gear-a, Vietnam Special ima tome par godina, voze kao Vietnam od juga do severa (what americans could not do), onaj mali Hammond vozi Minsk 125cc, kamuflazni :)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Samo nek je neki cirkus, 791 postova
  • Lokacija: Ljubljana, Slovenija
  • Motocikl: BMW R1250RS Triple Black

Lakše ćemo valjda preživeti ovu zimu uz čitanje ovog putopisa.

 

Nek ti je sa srećom Zoko!

 

Pozdrav iz Dežele ;)

 

 

Ćale

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 654 postova
  • Lokacija: CACAK
  • Motocikl: SUZUKI DR650se `96g

     Od BG do Dohe ,preko petipo sati   leta ...ne tako duga pauza do ukrcavanja u grdosiju od aviona za let do Bankoka a to je

novi dvospratni Airbas 838 ...definitivno slotija od aviona jer je deset putnika smesteno popreko u jednom redu i to sa udobnim sedistima i naravno razmakom da kolenima nemozes da dodirnes sediste ispred sebe... :)  

     Preko pet sati takodje na ovom letu i zatim odvratno cekanje u Bankoku za avion ka Hanoju...morao sam da izadjemto jest prodjem kroz carinsku kontrolu i uzmem vizu koja je dzabana za amere...bivse .. ;) pa onda ponovo kroz emigraciju nazad u aerodrom i onda posle vise sati setnje po aerodromu doletim do Hanoja za nesto manje od sat i po.

     Naravno taxista je hteo da me uradi za vecu cenu od one ugovorene ...pa kad sam mu objasnijomalo daja nisam Americki turista i da nema zajebavanja jer sam iz Srbije ...pristao je na cenu od 15 US iako je na taximetru bilo vise.  1;0 za mene Vietnam

:jee1:

     Odveze me do starog centra Hanoja ...ludnica od saobracaja a mopeda mali milion jer je grad od 7 mil.a sve to lici kao na guzvu kad si u  malom mokrom lugu.. ;) Smestio se u Hostel ...jednokrevetna sa kupatilom 12 US...ok je za par dana ....tusnem se pa na straftu po klopu....iza coska natrcim na mali restoran ,natucaju engleski...poture mi slike iz jelovnika,odaberem govedinu sa rizaom za 50.000 nekih vjetnamskih para akola je 30.000 a menjas dolar jedan za 22.000 pa sad sam racunaj..he ..he. i na kraju balade dobijem zelenisa na tanjiru kolko oces al slabo vidim govedinu...skupimo se oko stola ja im uporedim slike i stvarno ..posteni ljudi ukapiraju da to nije ni prici onoj slici sa jelovnika ...potrudili su se svojski da to ponovo naprave... :sampion:

sad imaju novu musteriju i prijatelja iz Srbije.  2:0 za nas.( istrco gladan neponeh aparat )...sve u svemu lepi utisci za sada.

     Ovih par slika su napravljene posle vecere svratim u hostel po aparat al mrak mi nije pomogao....al sta ces sto je tu je.

post-13827-0-53769600-1481053016.jpg

post-13827-0-45749200-1481053084.jpg

post-13827-0-71020600-1481053085.jpg

post-13827-0-80557800-1481053086.jpg

post-13827-0-93294600-1481053087.jpg

post-13827-0-06687000-1481053089.jpg

  • Podržavam 25

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja