Jump to content

Moto Zajednica

Decak leptir

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 1083 postova
  • Lokacija: Beograd - Vinca
  • Motocikl: sprint explorer, Malaguti Madison S250, Suzuki Burgman 400

U poslednjih godinu ipo dana vest o ovom decaku se pojavljivala par puta u novinama, verujem da postoji trunka nacina i volje da iole pomognemo, jer ovakav zivot mislim da niko od nas ne poznaje i ne daj Boze nikome ali tu smo gde smo, nemamo nesto mnogo a i to sto imamo ljudski je deliti i pomoci a sto se tice dece pa tu nema govora niti treba da bude. Konkretno za ovog decaka mislim da mu je finansijska podrska sem pažnje najbitnija. Nekako ne verujem previse tim fondacijama i sms-ovima pa moj predlog moze da bude da u okviru BJB-a Pablo ili neko drugi otvori račun kao što imamo za Dedamrazijadu pa kako ko i koliko moze da se pare gomilaju na račun, 5 dinara 5, 50 dinara 50, verujem da u narenih 6 meseci možemo da skupimo bar 100.000,00 din. Znam da ide i zima i nova godina i da u okviru BJB-a imamo u narednom periodu tri akcije i da se palniraju odmori, zimovanja i letovanja, kupovine svežih guma . . . . novac već planiramo gde ćemo potrošiti ali opet sa druge strane sam siguran da neka mizerna cifra nam neće predstavljati opterećenje za budzet, to je neko moje mišljenje. I ako bi uspeli da prikupimo neku količinu novca da se taj novac ne prebacuje na račune nego ga jednostavno podići sa istog i odneti ga lično majci dečaka jer ona najbolje zna šta je njemu potrebno ili u drugom slučaju stupiti u kontakt sa majkom i uz njenu saglasnost kupiti šta je potrebno za njega. Sto se tiče posete dečaku mislim da bi bio veliki odziv ljudi sa foruma a isto tako i velika odgovornost i organizacija svih nas ići u koloni do Bajne Bašte, pa bi poseta dečaku bila periodična, na primer u našem odeljku BJB MSC siguran sam da bi se minimum 20-ak ljudi odazvalo da uz vožnju posetimo i dečaka, pa tu su i eR-aši, GS-ovci, ma nazovite se kako želite samo mislim da je bitno da ga makar u 2017-oj posetimo bar tri puta za sezonu i da ta novčana sredstva ili drugim rečima pare dostavimo na pravu adresu, da od nove godine pa u narednih šest meseci prikupljamo novac pa koliko ga prikupimo, koliko god da ga bude neće biti dovoljno ali se nadam da ćemo barem 1% pomoći.

Ovo je neko moje mišljenje, pa sad, ko šta ima da kaže nek govori, samo da ne ćuti.

 

http://www.blic.rs/vesti/drustvo/majka-decaka-leptira-moj-despot-zaspi-od-umora-a-ne-sto-mu-je-prosao-bol/hz1vl12

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Sindikat Samostalni Jahač, 323 postova
  • Lokacija: nacionalni park"Sebeš"
  • Motocikl: XTZ750+Tomos Automatic A3+VFR750 RC36

Podržavam !!

I ja mislim da je otvaranje računa u okviru BJB-a najbolje rešenje,pa koliko ko bude mogao,ovom mališanu i njegovim roditeljima će sigurno značiti.

Pratim temu 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Čuo sam za ovog decaka, tuga šta drugo reći.....da ne tupim previše, kad su deca u pitanju uvek ću se odazvati akciji kakva god ona bila, racunaj(te) na mene!

 

Послато са ALE-L21 уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2722 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Bas sam malopre ponovo citao o njemu, srce mi se lomi od tuge. Malac je u bolovima non stop, a roditelji ne mogu da mu priuste flastere koje su potrebni. Ja sam za to da ako ima neko mogucnosti, odmah otvori racun, ili mozda jos bolje, da se kontaktira majka i samo da je pitamo da nam da svoj broj racuna, te da joj saljemo direkt ko koliko moze, ako je to izvodljivo zakonski, mada ne vidim sto ne bi bilo. A organizacija i odlazak u posetu se rese ovde u oviru foruma...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2722 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Našao sam!!!!!

 

ADRESA: SOFIJA LAZIĆ (Despotova mama), Radničkog Bataljona 2 - Naselje Lug, 31250 Bajina Bašta / Kontakt telefon: 064/10 53 516

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2722 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Neka je neko od organizatora sa foruma pozove i zamoli je za broj racuna. Ako vam je problem, ja cu odmah to uciniti, nego nisam niti preaktivan clan niti u organizaciji pa sam zato mislio da je bolje da pozove neko od urednika.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1083 postova
  • Lokacija: Beograd - Vinca
  • Motocikl: sprint explorer, Malaguti Madison S250, Suzuki Burgman 400

Sjajno za kontakt, svaka čast

Mislim da treba da sačekamo uredništvo da se izjasni pa da vidimo u kom pravcu da delujemo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 525 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: NC750x

Podrzavam i odlicna je ideja da se uplacuje direktno majci na racun da bi im pomoc stigla sto pre i nastavila da stize.

Takodje i voznja do Bajine Baste bi bila odlicna akcija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Učestvovao bih takodje. Samo oni znaju kroz kakve muke prolaze a da se ne vidi kraj tome. Treba se pomoći..

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Ali trebalo bi da malo ubrzamo sa tim. Nama je lako da čekamo strpljivo ali njima je hitno dosta.

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2722 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Je 'l pokusao neko da pozove? Ako niko ne pozove ja sam rekao da cu ja pozvati. Shvatite da je tom dedetu svaki dan nova agonija. Treba da odreagujemo sto pre, kad se stavimo u polozaj tog deteta shvatimo da svaki tren znaci, ako mu se nakako bolovi ublaze. Ako treba, dajte da skupimo novac fizicki, ja cu da sednem u auto o svom trisku, pokupim taj novac i odnesem im sam na ruke. Da mi nije dete na putu, agangozovao bih se 100%, ali sam potreban supruzi, pa nemam tu komociju da sam potpuno slobodan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2722 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Ja sam u guzvi sa poslom i nikako da se raspitam dalje. Neka mi neko od admina ko je raspolozen posalje br telefona na pp ili kako god, pa da se organizujemo.

Molim da kolega koji je postavio temu, doda u naslov prefiks POMOC ili slicno, jer mi se cini da mnogi nisu obratili paznju na temu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja