Jump to content

Moto Zajednica

Brno 2017 MotoGP

Recommended Posts

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1376 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT
  • Ne silazi, 5347 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Preko airbnb.com

Izgleda da je booking već neko vrijeme presrao sa provizijom, pa je airbnb bolja varijanta. I mi smo uzeli apartman preko airbnb-a. Gledao cijene prije nego je izašao kalendar za avgust, i čim su potvrdili kalendar, cijene su skočile ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1376 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

Booking uvek uzima od hotelijera minimum 12% , a sam hotelijer moze da poveca tu proviziju koliko hoce i time dobija bolje plasiranje od bookinga.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 517 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Zrenjanin
  • Motocikl: KTM 1290 Super Adventure

Ja sam se pripremio, kao i svake godine, za kamp start. Nov šator kupljen, samo još da se dočeka avgust.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 958 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

na 8 u ekipi...prosle godine nas islo dvoje...ove godine rezervisali 2 i platili...sledece nedelje ubedimo josh trojicu, rezervisemo i platimo...sledeci vikend nas 5oro ubedimo i preostalu trojku da idu, reyrvisemo i platimo...boli me 3x provizija banke, ali je zato puno srce jer cela ekipa ide!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 612 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F; Yamaha TDR125R; Sprint GRIZZY 125 ; CZ 175 iz 1972

Idem i ja, kupljene karte i rezervisan smestaj. Vidimo se tamo u sektoru C.

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 517 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Zrenjanin
  • Motocikl: KTM 1290 Super Adventure

na 8 u ekipi...prosle godine nas islo dvoje...ove godine rezervisali 2 i platili...sledece nedelje ubedimo josh trojicu, rezervisemo i platimo...sledeci vikend nas 5oro ubedimo i preostalu trojku da idu, reyrvisemo i platimo...boli me 3x provizija banke, ali je zato puno srce jer cela ekipa ide!

Plaćati direktno preko sajta http://www.automotodrombrno.cz/grand-prix/cz/vstupenky-2017

sa platnom karticom i nema provizije banke, čak i karte izadju u proseku 10€ jeftinije ako se obračunava i plaća u krunama, zbog kursnih razlika.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 958 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

 

na 8 u ekipi...prosle godine nas islo dvoje...ove godine rezervisali 2 i platili...sledece nedelje ubedimo josh trojicu, rezervisemo i platimo...sledeci vikend nas 5oro ubedimo i preostalu trojku da idu, reyrvisemo i platimo...boli me 3x provizija banke, ali je zato puno srce jer cela ekipa ide!

Plaćati direktno preko sajta http://www.automotodrombrno.cz/grand-prix/cz/vstupenky-2017

sa platnom karticom i nema provizije banke, čak i karte izadju u proseku 10€ jeftinije ako se obračunava i plaća u krunama, zbog kursnih razlika.

 

Mi tu nesto nismo dobro skontali...krenuli smo sa tog sajta, koji nas redirektuje na sajt Turisticke organizacije Brno. i onda isli na Bank Transfer i na mail dobili uputstvo da u banci platimo...nismo znali sta je ova druga opcija "GoPay" umesto "Bank Transfer"...trebalo je na to? ebiga, sad sta je tu je, znacemo za sledecu godinu :D

 

@steefanv

ne secam se tacnih cena, ali se secam da je kum deciju plavu yamaha rossi majicu i kacket + odraslu plavu yamaha rossi majicu i kacket platio 120e...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 517 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Zrenjanin
  • Motocikl: KTM 1290 Super Adventure

Kolko se krece cena suvenira (majice, kacketi) vozaca na stazi? :D

Ehhh, cene suvenira zavise od toga suvenire kog vozača preferirate.

Najviše suvenira ima naravno sa Rossi-jevim oznakama, i cene se kreću, koliko me sećanje služi, od 20€ za dečiju majicu, preko 35-45€ za kačket, do 60+€ za dukseve.

Ništa jeftiniji nisu ni Tech3 suveniri, kao ni Repsol Honda, gde su duksevi od 95€ pa naviše.

Sve u svemu, nije baš jeftino. Dok se pokupuje po sitnica za svakog člana porodice (ili devojku što te pustila da ideš bez nje) očas posla se potroši 150€.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5347 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Zahvaljujući Sponji, uzeli smo karte, a da platimo online, pa em nema provizije, em ako ostavite da bude u krunama, a ne evrima, karte budu oko 62 evra. I ta cijena je evo produžena još do 14.02.2017, pa ako neko slučajno još nije kupio, ima još šsanse po ovoj cijeni.

 

Kolega Sponja, hvala još jednom :takoje: :takoje: :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Ja cu mozda ici ove godine ali sve zavisi od kolege iz Slovacke, ako bude slobodan u tom periodu. Treba pozuriti ako se planira videti doktora :D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 117 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Baotian speedy 49ccm, Yamaha Majesty 250, Elektro skuter made in China, eletricni trotinet, Suzuki VL800, Capriolo mountbike

Drušvo kupilo karte, i PRVI put idemo na neku moto gp trku. (Sreća sreća radost!!)

 

Ova tema je bila veoma korisna pri, izboru trke za gledati, kao i kupovini karte.

 

Kolika je gužva i kakav je najbolji nacin transfera Brno(smeštaj)-staza. Tj koliko će cimanje biti, dolaziti petak subota i nedelja iz Brna do staze. Da li je bolje koristiti lokalni prevoz, ili to uraditi kolima? Kakva je situacija za parking automobila,koliko se plaća?

 

Takođe bih voleo da znam ako se ide motorom. Parking i sve ostalo. Ako neko ima iskustva.

 

Prvi put idemo, pa nam je sve nepoznato naravno!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 334 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: power of dreams

Ako idete motorima parking nije uopste problem. Ja sam isao kolima i u petak i subotu nije frka za parking. Parking sam platio cini mi se 10e u subotu. Dan trke je vec ludilo i iako smo poranili u nedelju i krenuli na stazu oko pola osam-osam vec je bila guzva na autoputu kod iskljucenja za stazu. Tu smo izgubili dosta vremena i na kraju se parkirali par km od staze, pa peske polako. Moja preporuka je ako ne idete motorima da koristite javni prevoz za nedelju. Idu autobusi iz centra Brna na svakih 15-20 min cini mi se...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8137 postova

Ako dolazis iz Brna ne moras AP. Imas i lokalni put kroz sumu, inace fenomenalan za voznju motorom. 

 

Ako imas gold karte motorom mozes da udjes u krug staze, taj parking se placa nesto sitno ali je fenomenalan i preporucujem ga (sa silver ne mozes tu). Autom nije frka za parking, ali mora da se ide peske 10-15min, nije strasno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 748 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R nine T Rural GS

Nije neka frka za parking, ja sam tri godine bio kolima... a svakako u nedelju morate poraniti ako hocete tribinu C (druge po meni i nemaju smisla). Znaci da budete pre 8 sati ako hocete pristojno mesto.

Bitnije je rezervisati smestaj jer se razgrabi sve sto je blizu staze, rezervisu po godinu unapred. Ima korektnih pansiona bas blizu staze na par km pa googlaj vec sad.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 117 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Baotian speedy 49ccm, Yamaha Majesty 250, Elektro skuter made in China, eletricni trotinet, Suzuki VL800, Capriolo mountbike

Plan je da smeštaj bude u Brnu.

Jedva čekamo Avgust !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja