Jump to content

Moto Zajednica

Brno 2017 MotoGP

Recommended Posts

  • slàinte mhath, 1071 postova
  • Lokacija: Holandija
  • Motocikl: FZS1000 Fazer

Ne razumjem Lorenza. Ulazi po motor kao prvi u onoj velikoj grupi, a izlazi zadnji i ne mrda sa 19og mjesta. A onakav start i voznja do zamjene.

Verstuurd vanaf mijn SM-G930F met Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi
pre 28 minuta, forshizzle je napisao:

Ne razumjem Lorenza. Ulazi po motor kao prvi u onoj velikoj grupi, a izlazi zadnji i ne mrda sa 19og mjesta. A onakav start i voznja do zamjene.

Verstuurd vanaf mijn SM-G930F met Tapatalk
 

 

Nešto se definitivno desilo pri zameni motora što ne bih rekao da je do njega. Mislim da je ekipa nešto zajebala jer je ušao prvi u toj grupi koja je ušla, a izašao ubedljivo zadnji i to još sa zakašnjenjem.

Inače neverovatno da su maltene sve ekipe onako kiksnule na zameni osim Honde. Mada, to je sve rizik. Da je krenula kiša ponovo, oni bi ispali pametni a Honda glupa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • slàinte mhath, 1071 postova
  • Lokacija: Holandija
  • Motocikl: FZS1000 Fazer
 
Nešto se definitivno desilo pri zameni motora što ne bih rekao da je do njega. Mislim da je ekipa nešto zajebala jer je ušao prvi u toj grupi koja je ušla, a izašao ubedljivo zadnji i to još sa zakašnjenjem.
Inače neverovatno da su maltene sve ekipe onako kiksnule na zameni osim Honde. Mada, to je sve rizik. Da je krenula kiša ponovo, oni bi ispali pametni a Honda glupa.

Cak i prije vozaca koji su usli u top 10 cini mi se.

Verstuurd vanaf mijn SM-G930F met Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 546 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Beverly 300 i.e. Suzuki GSX650F/GSXR600
[mention=31665]GuybT[/mention]

 

Nema šta, to je to. Videlo se da nije njegova greška. Šteta za onako dobar start trke.

 

Meni baš žao, delovalo je da može da se bori za podijum.

 

Nerealno da Ducati tako nešto sebi dozvoli kada se vozi flag to flag.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8120 postova

Nisam siguran da je markez bilo sta sjebao pre odlaska na slikove. Naprotiv, verujem da je imao prognozu (kao i ostali) i da je odlucio da se kocka sa slikovima, ali je to uradio u stilu - tj. zamena sto pre. Deluje da je to bila odluka unapred (bila scena kako se nesto dosaptava sa santijem).

 

Meni deluje da je onda namerno usporio taman dovoljno kako vodeca grupa ne bi videla da je usao u box, tj da ga ne bi neko pratio na zamenu. Hteo je nekoliko krugova na slikovima pre ostalih. Rizicna taktika, ali kad vec rizikujes odradi to odlucno i pametno, da u slucaju dobitka dobijes bar 10s razlike. Dobio je 22s. On sad ima drugaciju pricu, ali verujem i da nece da prizna taktiku. Neka misli konkurencija da je imao srece. :)

 

Najveci gubitnik je Rosi... bio je vidljivo najbrzi na stazi i povuce ga vodjstvo, pa bar 3kr zakasni sa promenom guma. I dalje bude najbrzi, ali gotovo je vec bilo... Opet isto kao u sachsenring-u. Ocajna taktika... ako je uopste taktika. Vise deluje da on to onako na licu mesta.

 

Zarco se jos gore izglupirao na isti nacin...

 

Za Lorenca velika steta.

 

Nego... je l' sam ja ono dobro video? Jajanone pao u boksu?? :D

 

PS. Obelezje dana je i veoma mudra voznja Mira i sjajna pobeda. Kada neko tako pametno vozi, a ove godine vozi bas zreli, ne moze covek da se ne zapita radja li se to novi veliki sampion? Luti je realno ima srece, pre kise nije imao sansu za podijum, po kisi je vozio tih 6kr sjajno. Al ne pravim pitanje, za njega bas navijam! Mada, zao mi Pasinija jbg...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • slàinte mhath, 1071 postova
  • Lokacija: Holandija
  • Motocikl: FZS1000 Fazer

Da li je Lorenzo dobio od tima znak da ide u box ili je to bila njegova inicijativa?

 

Verstuurd vanaf mijn SM-G930F met Tapatalk

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1430 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati HYM950

Ako zanemarimo taktike oko zamene motora zbog susenja staze sve je očekivano, plave Yamahe odlične što obećava dobre trke već za 7 dana

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5206 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Sad navodno imaju i komunikaciju sa vozacem, ma sve mi to nesto jos šugavije nego sto je i bilo..Lorenco skrenuo po drugi motor oni ko da im je dosao rodjak iz amerike, samo sto ga nisu docekali sa rasklopljenim motorom...rosi se kao napalio na prvo mjesto pa ne skrece u box kao da je rookie a sad + i ta wifi konekcija ...nznm meni ne  ubjedljivo. :)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

Ma meni je neverovatno da u uslovima kad kiša malo pada a malo ne, neko uopšte sprema bajk! U tim uslovima obe konfiguracije moraju da budu spremne i pre starta i da se samo, u odnosu na vremenske prilike, skače sa jednog na drugi. Baš ozbiljan kiks tima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
Pre 1 sat, to crank je napisao:

Rossi nema kad nije zajebao s tim promenama motora. Ko namerno.

Hvala mu :D

A stvarno, njegova sam fan ali do sad je svaki put zajebao. Najviše se zeznzo u Misanu (čini mi se) prošle godine. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: All around the world
  • Motocikl: Yamaha
Pre 2 sati, to crank je napisao:

Rossi nema kad nije zajebao s tim promenama motora. Ko namerno.

Hvala mu :D

Ovo mu je treci put ako se ne varam . Nadam se da ce se opametiti za sledeci put :ups:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Јахач змајева, 1537 postova

I onda odrozao sa 14. mjesta nazad na 4.
Samo jedan lik u MotoGP-u dolazi sa kraja poretka na čelo, pa i ovaj put... 

Gospodinčina i maherčina, samo je malo ispao glup sa tim kišnim gumama... 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja