Jump to content

Moto Zajednica

Brno 2017 MotoGP

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 406 postova
  • Lokacija: Ša/NS
  • Motocikl: F800ST

Razmatram opciju da sa drustvom odemo kolima u nedelju, odgledamo trku i vratimo se uvece. 

Da na stazu stignemo oko 7 ujutru i odma posle trke povratak nazad. 

Da li je neko od kolega isao tako?
Interesuje me da li ima karta samo za nedelju da se uzme (trava sve povrsine sem onog kampa na A) i koliko je?
Koliko se placa parking za kola i gde se sve nalaze? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1376 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

I ja idem autom sa sinom , napricali mi da kao nikako ne idem autom do staze bas zbog parkinga vec nekim autobusom iz grada sto je previse komplikovano. Mislim dok odem od smestaja do grada pa nadji parking pa juri bus. 

To crank , daj ako znas na mapi gde je taj parking o kome pricas. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Pre ulaska na stazu. Ogroman parking. Mi smo spavali u gradu i ujutru dolazili na stazu i svaki put nalazili mesto. 

Sranje nastupa posle trke u Nedelju kad svi krenu kućama. Ja sam hteo da predložim Stefanvu da ostavi kola u gradu i ode busom do staze i natrag.  Može u povratku par sati da se uštedi ne čekajući u krkljancu. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5343 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

I ja se razmišljam o toj bus varijanti. A recite mi, u koliko otprilike treba biti na stazi da se nađe iole normalno mjesto na onoj C tribini?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 406 postova
  • Lokacija: Ša/NS
  • Motocikl: F800ST

Sad gledam na sajtu staze i na gp sajtu, cena je 92e i 94e za sva tri dana sve travnate povrsine... Ne vidim nigde opciju da se kupi karta samo za nedelju?

Za parking sam nasao na sajtu staze nekoliko parkinga 6-8e se placaju i ima pored upisane i kordinate

https://www.automotodrombrno.cz/grand-prix/en/parking

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5343 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS
On 7.6.2017. at 8:20 PM, severian said:

Mi smo prošle godine bili oko 7.30 i birali smo mesto na tribini C.

 

PS: Ako dolaziš, pijemo pivo :) ... (kasnije u toku dana :D )

Moraću da pogledam raspored buseva u tim jutarnjim satima, pošto ova dvojica samnom, ne vjerujem da će se probuditi do tada.

 

Pivce, obavezno pivce. Mi smo tamo od petka uveče, pa se vidimo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 100 postova
  • Lokacija: Bela Crkva - Banat
  • Motocikl: FZ6

Autobusi kruže oko staze sa obilaskom nekoliko sela uvek u jednom smeru i kreću na svakih deset do petnaest minuta, uz kartu za stazu voziš se busom besplatno 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 101 postova
  • Motocikl: Yamaha xc300 Versity

Karta odstampana !

 

GOLD VÍKEND/WEEKEND
4.-6.8. 2017
Automotodrom Brno
Cena: 92 EUR vč. 15% DPH

 

yuhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ... Idemoooooo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Krcedin-Indjija
  • Motocikl: Suzuki K5 750,Yamaha majesty 150,250,400, xs 400,xintian kinroad 200ccm, suzuki gsx650f,dr 650, honda cbr f2, crf 250, apenac 6

Samo pare da odstampam i dolazim.:jee1:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V Strom 650

Bio prošle godine - ogroman parking, ali je u nedelju pala kiša, pa su ga zatvorili i parkirali nas par kilometara daleko, pa nas vozali okolo autobusima. Sve je deo iskustva, ništa nije smetalo :) 

 

Smeštaj našli smešno jeftino (hotel Zannam, 4 noći, 124 evra za kuma i mene), mada je soba bila baš takva - smešna. Nema klimu, potkrovlje... ali koga briga. Restoran u hotelu, ok ponuda. Velika garaža za motore i kola, potpuno obezbeđena (em ima spoljna kapija, em kamere). Odatle do izlaza na autoput prema stazi ima desetak minuta vožnje. U gradu posle 9 uveče ne radi skoro ništa. Mnoooogo tržnih centara, cene niže nego ovde.

 

Cene skroz ok - oko staze pivo 0.5 je bilo 2.4 EUR, kobasice isto tako. Suveniri kao i svuda - ode sto evra, ne znaš tačno na šta. Kačketi 15-20 evra, majice 25 pa nadalje. Imaju pristojne rančeve i dukseve za ok pare (naravno, Rosi je broj 1, samo što gaće ne prodaju sa brojem 46...). Bio je i neki popust za čini mi se HJC kacige na licu mesta (mada mislim da je većina išla da se slika sa promoterkama nego što je gledala kacige - i ja sam zaboravio marku, a promoterke izgleda nisam :) ). Ogromna gužva posle trke kroz tunel kroz koji mora da se prođe do glavnog izlaza - spremite pivo za usput, jer se tabana u mestu i po sat vremena...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N
On 6/9/2017 at 23:02, Fireblader je napisao:

Ima, Ja.

da dodjes na rakiju kod jarbola sa srpskom zastavom! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 612 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F; Yamaha TDR125R; Sprint GRIZZY 125 ; CZ 175 iz 1972

a one koji su bili. Posto idem kolima da li su gume za motor jeftinije nego kod nas?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 192 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Sprint Pulser 125. MTS 1260 Enduro.
On 6/25/2017 at 21:57, zlig0r je napisao:

da dodjes na rakiju kod jarbola sa srpskom zastavom! ;)

Dogovoreno. Ja sam tamo vec od cetvrtka.:cirka1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

drugari, nas 8 je kupilo Kamp A karte odmah na pocetku za 136e, i dvojici se komplikuje situacija na poslu...jednom malo vishe, jednom malo manje...trenutno smo veeeeooooma sigurni da ce jedna karta biti vishak, a za 5-6 dana cemo saznati i za drugu...u svakom slicaju, idealna prilika da pazari neko ko se u poslednji chas odlucuje da ide i nema nameru da se maltretira sa smeshtajem oko Brna.  za one koji ne znaju, to je inace Gold karta, uz koju ide i mesto u kampu na samoj stazi i voznja u subotu svog motora par krugova po samoj stazi...ako je neko zainteresovan, nek me kontaktira porukom...

napominjem da je jedna karta 99%sigurna da ce biti vishka, a za drugu cemo znati do utorka...

image (5).jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Suzuki SV1000S

Posto kolega gore nije dobio konkretan odgovor,a i mene interesuje, da li  na dan trke moze da se kupi karta na ulazu?I koliko bi mogla kostati,nista o  tom ne pise na sajtu za online kupovinu

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

karta moze milion % da se kupi, i od njih, i od tapkarosa ispred, jer mesta ne moze da fali...pa samim tim ni karata....e sad za cene nemam pojma kako ide za jednodnevnu...no nadji na forumu proslogodisnju temu za brno, prilicno sam siguran da se pominjalo i to...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 100 postova
  • Lokacija: Bela Crkva - Banat
  • Motocikl: FZ6

moje iskustvo od prosle godine je da smo karte za subotu i nedelju kupili kod tapkarosa po 90 evrica a na biletanici je bila 115, silver je u pitanju i mozes da biras krivine koliko ti je volja, znaci karata nema da nema, ne bi znao posto je pred samu trku

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja