Jump to content

Moto Zajednica

nosac top case suzuki gsx600f2003

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 301 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: KTM EXC, TA 650

Ili u motolandu, meni za tdm seba trazio 70e, da doteram motor, tamo ceo dan, i sutadan da platim postarinu. U motolandu 70e sa plocom. Samo ako ima za tvoj motor

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Znas sta je dobro kad ti Seba pravi ,to sto mozes da prilagodis svojim potrebama.

Primer: radio mi nosace za bocne kofere, a nosac top case-a sam imao givi,tom prilikom sam ga zamolio da mi ovaj givi nosac modifikuje ,navario na njega distancere i sad imam mnogo vise putnickog prostora (krupni i ja i devojka) sad se vise ne guramo,a to puuuuno znaci kad krenes na more il tako neku duzu voznju.. Seba radi kvalitetno, ja sam uvek u pretovaru,nikad nikakav problem. E sad,cena,pa jbg kvalitet se placa. Dobri su fabricki nosaci,cena je slicna,al kod njih nema ,voleo bih ovo ovako,ono onako,nego to ti je sto ti je.. Tako da mislim da je Seba bolji izbor za te pare. Al svako sebi zna najbolje. Pozdrav!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • duledjo, 438 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW F650GS, Hyosung gt250 honda cm 125t kawasaki z500

bio sam sinoc posle servisa motora menjao ulje filtere sinhronizaciju itd potrosio se dosta svratim kod coveka pogledam dopadne mi se ja za dzep ostalo mi 35e sto u dinarima sto u evrima a covek nece da mi da.Ja odem ko popisan dobar je nosac al se razmisljam da li da ga kupim ili da sacekam celu zimu pojavice se nesto.Mozda i onaj jeftin komplet ako proda motor bez nosaca i kofera.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

mani se principa, 40E kostaju dve sipke od nosaca, jos 40E kostaju zglobovi i ploca.

stavi svoj princip u stranu i plati cenu koju trazi.

 

a sto se tice principa, dosta sam trgovao na KP i taj princip mi ide na zivce. jel covek stavio cenu od 40e? i sta sad ti principujes oko 5E? oces nosac? kosta 40E.

 

covek mi se cenjkao za 5E na sumu od 1400E. dosta bre tog principa vise. da, prodao sam mu za 1395E  ebo ga princip.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 121 postova
  • Lokacija: Beograd

mani se principa, 40E kostaju dve sipke od nosaca, jos 40E kostaju zglobovi i ploca.

stavi svoj princip u stranu i plati cenu koju trazi.

 

a sto se tice principa, dosta sam trgovao na KP i taj princip mi ide na zivce. jel covek stavio cenu od 40e? i sta sad ti principujes oko 5E? oces nosac? kosta 40E.

 

covek mi se cenjkao za 5E na sumu od 1400E. dosta bre tog principa vise. da, prodao sam mu za 1395E  ebo ga princip.

To sam teo i ja da mu pisem ali me mrzi da serendam kao ti :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

 

mani se principa, 40E kostaju dve sipke od nosaca, jos 40E kostaju zglobovi i ploca.

stavi svoj princip u stranu i plati cenu koju trazi.

 

a sto se tice principa, dosta sam trgovao na KP i taj princip mi ide na zivce. jel covek stavio cenu od 40e? i sta sad ti principujes oko 5E? oces nosac? kosta 40E.

 

covek mi se cenjkao za 5E na sumu od 1400E. dosta bre tog principa vise. da, prodao sam mu za 1395E  ebo ga princip.

To sam teo i ja da mu pisem ali me mrzi da serendam kao ti :)

 

nesto  mi se zapravo dalo da kenjam od rane zore.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • duledjo, 438 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW F650GS, Hyosung gt250 honda cm 125t kawasaki z500

ja jos nikad nisam prodao nesto za onoliko koliko sam trazio.Sad trenutno prodajem svoj stari slep kamion ispravan neregistrovan za 1100e svi koji su zvali su pitali koja bi bila zadnja cena iako je duplo jeftiniji od najjeftinijeg.Jedan mi je porukom nudio cak 250e.Toliko ocenkanju imam ja puno oglasa za prodaju i sada i molim se da dodje neko sa lovom da izvadi neke pare a ne ponude u vidu mornarske merdevine i dva jeza iz istog legla.I tako

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

svi bi mi da prodamo po nekoj ceni i svi bi da prodju jeftinije - to stoji. ali da ti sad juris neke principe jer on nece spusti 5E to mi je ...

brate 80E i pravo u prodavnicu (ako ima) isteraj pravdu i posalji mu sliku da si kupio za 80E.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja