Jump to content

Moto Zajednica

Moto Deda Mraz 2016

Recommended Posts

  • Početnik, 587 postova
  • Lokacija: zemun
  • Motocikl: yamaha xtz 750 super tennere
Samo sto su talijani nase okupljanje prokomentarisali kao zabavnu voznju na badnje veče i proslavu božića. Kolko se ja razumem u talijanski

 

S mobilnog

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Sreca i osmeh su kljuc svega ..., 367 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ... Pčelica :) ... FZ6 N...

Mnogo sam srecna sto nekoliko godina unazad pripadam druzenju ovakvog tipa  ... Namerno kazem druzenju jer sam za to vreme stekla mnogo drugara -drugarica medju vama a i u domu ...  Sve ovo tako dozivljavam jer drugari pomazu jedni drugima, zar ne ? ....  Zurka na kojoj se skupljaju donacije , paTkovanje i naravno kao krajnji cilj ( sto je najvaznije ) odlazak u Sremcicu sa svima vama je jedan divan paket radosti i srece ...  :jee1:  :jee1:  :jee1:

 

Na slici su moja dva srculenceta Goca i Zorica iz doma sa kojima sam u kontaktu non-stop ... Od njih iz prve ruke mogu da vam prenesem koliko im sve ovo znaci i da nas pominju cele godine , raduju se, jedva cekaju da im dodjemo . Ljubav koju osecaju prema nama je nemerljiva mada mislim da svi vi to vrlo dobro znate . HVALA VAM u njihovo ime  ;)

 

Htela bi posebno da izrazim nase odusevljenje za jednog momka koji je bio na malom skuteru .. On je sve vreme delio slatkise deci koja su stajala na autobuskim stanica, trotoarima , parkinzima na putu do doma, a sreli smo ga i u povratku ... Nije mu bilo tesko da stane i ako je bilo hladno, guzva u saobracaju,  i to sto je ostao sam ( van kolone ) i tako obraduje drugu decu ... BRAVO  

 

Takodje sam imala srecu da imam divno drustvo i ludu voznju kolima do doma i nazad ... Smejala sam se toliko da me je zaboleo stomak ... hvala ti M. :P za sve 

 

Srecni predstojeci praznici svima ...

Vidimo se  ...  Sa nekima pre a sa svima vama ponovo za Uskrs 

post-27469-0-50755900-1482749539.gif

post-27469-0-25652500-1482749583.jpg

  • Podržavam 11

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja