Jump to content

Moto Zajednica

Baotian skuteri?

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Iskreno, nikad cuo ali pretpostavljam da su neki Korejanci koji pokusavaju i delimicno uspevaju da osvoje svet svojim veoma pristupacnim cenama.

Ne verujem da to moze da bude ne znam koliko dobro.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Gillete, aj prvo idi u 'Predstavljanje clanova' i reci nesto o sebi u onoj temi koja ima tackice u naslovu... Kad vec nisi lepo popunio ono polje o sebi tokom registracije...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600
daj ne zezaj' date=' jel znaš nešto o oovim skuterima ili ne? šta æe ti sad moji podatci,ionako me mrzelo da popunjavam to..[/quote']

 

I nas mrzi da ti prichamo o tim skuterima.... :roll:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd
daj ne zezaj, jel znaš nešto o oovim skuterima ili ne? šta æe ti sad moji podatci,ionako me mrzelo da popunjavam to.

 

Sto puta smo opominjali nove forumase, ali izgleda da opsta kultura nije na programu vecine skola... gledaj, i kad udjes u prodavnicu kazes "dobar dan" (valjda), pa isto tako i vde, prvo se predstavi ko covek pa onda dalje.

 

Ovo stvarno pocinje da me zamara :roll:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Ne znamo bas nista o tim scooterima, ali znamo bar ponesto o postovanju... Nije mnogo al' pomaze :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova

iebote stvarno ste šiz :shock:

 

zapeli za dobar dan pa dobar dan.. O KEJ:

 

DOBAR DAN SVIMA! KAKO STE ŠTA RADITE EVO JA DOBRO, MALO BILI OVI PRAZNICI PA SE BAŠ ODMORIH! :evil:

 

ceo život verglam bajk pa reko da pazarim nekog skutera,pa i da priupitam vas koji znate, vas koji vladate materijom..vas careve drumova i izduvnih gasova..vas što vam kosa vijori u retrovizoru i ostavlja pešake da se dive tom prizoru. DOBAR DAN vi koji se ne zamarate uzbdo..DOBAR VAM DAN kauboji bez revolvera,vitezovi kaciga i auspuha!

 

eto, oæete li sad da odgovorite tako vam razraðenog ruènog zgloba, ili moja molba ne vredi ni pišljiva boba.. :roll:

:wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 134 postova
  • Lokacija: Kovin
  • Motocikl: Puch

vas careve drumova i izduvnih gasova..vas što vam kosa vijori u retrovizoru i ostavlja pešake da se dive tom prizoru

Lepo receno! Ali CAREVI drumova NE VOZE skutere(Kineske,Koreanske i sl.sranja) tako da ces informaciju o tom skuteru morati da potraziz na nekom drugom forumu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova
  • Lokacija: Beograd

Koliko sam ja cuo, u Hrvatskoj su krenuli da se ok prodaju zato sto su poprilicno jeftini. Malo su ruzni, ali imaju 4T motor pa skoro nista ne trose i to im je najveca "prednost".

 

Ipak nisam siguran da je kupovina kineza (koji uz to i nije bas najpoznatiji) pametna ideja... Ako hoces vise informacija pretrazi hrvatske skuteraske forume.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja