Jump to content

Moto Zajednica

Moto sport vesti za 2017

Recommended Posts

  • Drug član, 2729 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Kidanje do smrti! :)

Meni se zvuk extra dopada, a i sam motocikl me odusevio kad mi je prvi usao u radionicu. A i pre toga mi se dopao, ali nije mi isto kad vidim/cujem i procitam, kao kada rasklopim pa sastavim (eventualno provozam, iako to radim samo ako mora nakon i/ili pre intervencije). To je mozda malo i deformacija, ali meni bitno da bih sudio u svojoj glavi sta mi se dopada a sta ne.

Definitivno mi je drago sto ce da se promeni proizvodjac u Moto2, da bude malo promene. :na_glavi:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2480 postova
  • Lokacija: Zemun

Treba tu dosta stvari da se skocka, nezvanicno je Honda (sem toga sto je bila jako skromna u pogledu snage) imala ne bas retke probleme sa menjacem u svojoj Moto2 masini. 

 

 

Nego, Sofouglu izgleda definitivno vozi za vikend :O

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12740 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
On 10/30/2017 at 11:13 PM, abarth_maniac said:

Kidanje do smrti! :)

Meni se zvuk extra dopada, a i sam motocikl me odusevio kad mi je prvi usao u radionicu... 

 

 

Koji ti bre motor ušao u radionicu? Street triple RS 765?! Kad pre? Jel neki kvar ili ...? 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2729 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Dajtona 675R. Radio sam kocnice i zamenu lanca i lancanika. Ali je dosao jer nisu mogli da mu rese kvar potrosnje struje. Ostavi motor 2-3 dana i potrosi aku...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2729 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000
On 11/1/2017 at 21:34, to crank je napisao:

Jesi obrnuo probni krug posle servisa? :)

Jesam, relativno lagano. Na moju zalost, gume su bile lose a motor nedostizan mojim finanskijskim kapacitetima, pa sam ga relativno lagano provozao iako mi je vlasnik rekao da ga vozam bez brige.

To je prvi trocilindras koji sam vozio, a volim L2 masine zbog isporuke snage. Mogu ti reci da me je odusevilo kako motor ide i isporucuje snagu. Pravi zvrk za stazu. Samo je bas bas bas mali. Ja sam mrsav, 180cm i kao bogomljka sam na njemu. Ali mislim da cu njega da ciljam za sledeci motor pa kako bude.

Konstruisan je fenomenalno, lagan, upravljiv...

Eto, da znate ako budete uskoro upali u moto2 klasu, nece vas razocarati Triumph! :jee1:

 

 

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1433 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati HYM950
Pre sat vremena, abarth_maniac je napisao:

Jesam, relativno lagano. Na moju zalost, gume su bile lose a motor nedostizan mojim finanskijskim kapacitetima, pa sam ga relativno lagano provozao iako mi je vlasnik rekao da ga vozam bez brige.

To je prvi trocilindras koji sam vozio, a volim L2 masine zbog isporuke snage. Mogu ti reci da me je odusevilo kako motor ide i isporucuje snagu. Pravi zvrk za stazu. Samo je bas bas bas mali. Ja sam mrsav, 180cm i kao bogomljka sam na njemu. Ali mislim da cu njega da ciljam za sledeci motor pa kako bude.

Konstruisan je fenomenalno, lagan, upravljiv...

Eto, da znate ako budete uskoro upali u moto2 klasu, nece vas razocarati Triumph! :jee1:

 

 

Ja sam namirisao da je trojka odlična priča kada se pojavio MT-09. Crossplane radilica, big bang motor to je pravi dragulj, ovo drugo me ne zanima, lep/ružan i te priče. Ozbiljan torq i osmeh na licu od uha do uha. Naravno odmah je dobio svoju nagradicu, kompletno drugo vešanje Andreani napred, pozadi Wilbers, nova mapa u ECU bez restrikcija sa blagom korekcijom za bolju tranziciju gasa, default mapa A i naravno full Akrap Race. Ozbiljna triple igračka

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4881 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000

Posle komentatora Nick Harris-a i Dylan Gray-a sa MotoGP.com  (i Julian Ryder-a sa BT sporta) ode i zvanični statističar

 

After 22yrs my time compiling official MotoGP stats has ended. Time someone else had a go. Will miss my great friends of the MotoGP family!

 

Još jedan odlazak:

 

Livio Suppo will leave as Repsol Honda team manager.

 

DOhlUnrWsAAZ97U.jpg

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rossista originale, 1063 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX-9R C1

Ode Livio? Sta bi to moglo znaciti? Ne vidim zasto bi sad otisao, ceo tim radi kao sat. Neki interni problemi izgleda ili coveku dosadio motogp...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: Yamaha R1, Kawasaki KX450F

Navodno je moguce u slucaju da KTM do 2019 dostigne nivo da moze da se bori za vrh, a sve to zbog sponzorstva Red Bull-a koje imaju i Markez i KTM (tako kazu strucnjaci, nisu moje reci)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12091 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv
Pre 13 sati, Momentum je napisao:

Ode Livio? Sta bi to moglo znaciti? Ne vidim zasto bi sad otisao, ceo tim radi kao sat. Neki interni problemi izgleda ili coveku dosadio motogp...

Cenim da je neko ponudio vise para.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja