Jump to content

Moto Zajednica

Moto sport vesti za 2017

Recommended Posts

  • Integrisan, 8143 postova
On 8/20/2017 at 11:27, JankelA je napisao:

Mislim da su i Morbideli (i Rabat kad smo kod toga) bolji vozaci od Nakagamija, ali zavrsise (Rabat i propade) u Marc vds-u, a eto Nakagami u super timu (lcr).

 

Japan je Japan, a marketing baza vazna koliko i umece, tako je to...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4594 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Uspeo sam da dobijem interviju od Herva Ponšerala. Pitanja sam postavljao onako šta mi je palo na pamet da ne davim puno. Ako vas interesuje pročitajte.

 

http://www.moto-berza.com/moto-sport/motogp/herv-ponseral---interviju-za-moto-berzu/

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 700 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: zx6r
8 hours ago, Jovan Ristic said:

Uspeo sam da dobijem interviju od Herva Ponšerala. Pitanja sam postavljao onako šta mi je palo na pamet da ne davim puno. Ako vas interesuje pročitajte.

 

http://www.moto-berza.com/moto-sport/motogp/herv-ponseral---interviju-za-moto-berzu/

Neispravan link?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4594 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
pre 53 minuta, Robin Hood je napisao:

Nešto se uzjebalo. Prvo je sve bilo ok, sada ne radi...

Izvinjavam se, imali smo malih problema.

 

http://www.moto-berza.com/moto-sport/motogp/erve-ponsaral---intervju-za-moto-berzu/

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 566 postova
  • Lokacija: Beograd/Zug
  • Motocikl: Stokke
Šuška se da je Luti vidjen u Marc vds-u sledece sezone!!!
 
Ako se pokaze kao istina, a hoce, bravo!!!  Stvarno mi je drago.


Čini mi se da je definitivno

62059b2e53638d3b2e43b3808d4fb21a.png
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Nesto gledam sa drugarima za Bol d'Or da li cemo uspeti da se organizujemo da odemo, i gledajuci listu ucesnika vidim da je prijavljen i AMSS TRB Vidra Team pod brojem 32.

http://www.boldor.com/wp-content/uploads/2017/08/Liste-des-engagés-BOL-23_08_17.pdf

Ima neko nesto vise informacija o momcima?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1025 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: YZF R1

Evo kopiran status sa FBa

Za kraj sezone ViDre pocinju svjetski sampionat

Iako svi zavrsavaju nas tim zapocinje 2017-2018 sezonu. Ostvareni su novi dogovori i ugovori. Saradnja sa firmom TRB na celu sa Gospodinom Slaven Ristic se i dalje nastavlja kao do sada. Novo je da se saradnja sa Auto Moto Savez Srbije na obostrano zadovoljstvo nastavlja. Da napomenemo, AMSS je pruzio podrsku ViDra tim-u na protekloj sezoni 24h Le Mann I Oschersleben u EWC sampionatu. Saradnja se nastavlja sa ciljem da se ucestvuje na svim trkama EWC-svjetski sampionat izdrzljivosti. ViDra tim je trebao prvu trku da vozi tek u martu 24 h Le Mann, ali AMSS je odlucio da se sezona krene iz pocetka odmah od prve trke sampionata.24h Bol’dor u Francuskoj na stazi Paul Richard 15-16-17 septembar pocinje borba za svjetsku titulu najizdrzljivijih motociklista. Zvanicni naziv tima je:
AMSS TRB ViDra Team sa startnim brojem 32, motocikl Yamaha R1. Vozacka postava broji tri plus rezervnog cetvrtog vozaca.
Dalibor Miletic
Veljko Vidic
Brandon Cretu
rez:Nenad Petrovic
Vozacka postava se promjenila, stari novi vozac Vidic je ponovo tu. Novo je da imamo americkog vozaca Brandon-a koji ostaju cijelu sezonu sa nama. Takodje nova rezerva Petrovic.
Novost je da kompletnu tehnicku podrsku dobijamo od YART-Austrija, tim koji dugi niz godina uspjesno ucestvuje u EWC sampionatu. Dragan Ljubinkovic Ugljo je Sef tima, na njemu je velika odgovornost i zadatak da sve organizuje. Naravno zaduzenja su podijeljena i sve tece po planu.

Put Francuskoj se krece 10-og septembra vec 11-og nova obavjestena o stanju na stazi. Pozdrav za sve navijace!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: Yamaha R1, Kawasaki KX450F

Jeste, bar tako pise - Buriram :D

Avintia Ducati se interesuje za Bradla, ali on planira da ostane jos jednu sezonu u SBK.
Avintia za sledecu godinu menja komplet postavu, Rabat i Simeon bi trebali da zamene Baza i Barberu (koji se mozda vrati u Moto2)

A jos jedna zanimljiva vest Karlo Pernat misli da bi Markez mogao da se nadje u KTM-u 2019 zbog Red Bull-a

Sve vesti sa Speedweek-a

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

Ja bih voleo da vidim Štefana Bradla ponovo u MotoGP-u. Mislim da je momak dosta dobar vozač i da zaslužuje sedište u najjačoj klasi pre nego mnogi koji se vozaju po začelju.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja