Jump to content

Moto Zajednica

Valencia MotoGP™ Official Test 15 Nov - 16 Nov

Recommended Posts

  • Integrisan, 8138 postova

Honda je odlucila da za sada ide samo sa promenama motora u verziji za 2017. Kazu da je to zbog snanjivanja potencijalnih varijabli usled promena. Neki dan Cal je rekao zanimljivu stvar, pizdukajuci na finjaka zato sto menjaju samo motor (po njemu treba i sasija i jos svasta). Rekao je da je takav pristup izricita zelja Markeza (ali kao ko je on da prica da Mm gresi, a misli da gresi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Beograd - London
  • Motocikl: Honda CBR 600FS, KTM Adventure 990, Suzuki GSX-R 1000

 

 

 

Ma vremena sad uopšte nisu u fokusu. Super je nama što ovo gledamo ali ovo je vožnja za inženjere.

 Da ne pišem ponovo.

 

Bravo Robin.

Mislio sam da ce tema biti sa nekim tehnickim i objektivnim komentarima, ali kao i sve teme ovog clana postaje privatna i dosadna.

Mozda  je trebalo dati drugi naziv "snalazenje Lorenca na novom motoru" i sve bi bilo OK

 

 

Ko tebi trese kavez?

 

Sve što sam ovim gore hteo da kažem je da u ovom trenutku vremena uopšte nisu primarna stvar nego prilagođavanje vozača na nove/drugačije motocikle. A većina je krenula da analizira vremena iako lično mislim da svi voze sa manjim ili većim baferom tako da vremena uopšte nisu merilo da li nekom timu/vozaču ide dobro ili ne.

 

U cemu je problem sa tobom? Lepo napisem "Bravo Robin" sto znaci da se slazem sa tvojim postom i da ostali preteruju u poredjenjima pogotovo Lorencici.

Sve ostalo u dva reda se odnosilo na @lalajka koji je shvatio sta sam hteo da kazem i u sledeca dva posta je izneo konkretan info.

Mozda da probas da citas po dva puta?  Mani se licnih stresova, ja u kavezu nikad nisam bio

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Beograd - London
  • Motocikl: Honda CBR 600FS, KTM Adventure 990, Suzuki GSX-R 1000

Ja jos procitah da je Rosi ponovo prozvao Yamahu da unapredi motor na novom modelu.

Suzuki ne izbacuje novu masinu za 2017 nego doteruje postojecu i radi dorada na sasiji.

Honda, Yamaha i mislim Suzuki su jutros probali nove prednje ohlins viljuske, ako sam dobro uhvatio sta rece neki Schottish reporter

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

 

 

 

 

Ma vremena sad uopšte nisu u fokusu. Super je nama što ovo gledamo ali ovo je vožnja za inženjere.

 Da ne pišem ponovo.

 

Bravo Robin.

Mislio sam da ce tema biti sa nekim tehnickim i objektivnim komentarima, ali kao i sve teme ovog clana postaje privatna i dosadna.

Mozda  je trebalo dati drugi naziv "snalazenje Lorenca na novom motoru" i sve bi bilo OK

 

 

Ko tebi trese kavez?

 

Sve što sam ovim gore hteo da kažem je da u ovom trenutku vremena uopšte nisu primarna stvar nego prilagođavanje vozača na nove/drugačije motocikle. A većina je krenula da analizira vremena iako lično mislim da svi voze sa manjim ili većim baferom tako da vremena uopšte nisu merilo da li nekom timu/vozaču ide dobro ili ne.

 

U cemu je problem sa tobom? Lepo napisem "Bravo Robin" sto znaci da se slazem sa tvojim postom i da ostali preteruju u poredjenjima pogotovo Lorencici.

Sve ostalo u dva reda se odnosilo na @lalajka koji je shvatio sta sam hteo da kazem i u sledeca dva posta je izneo konkretan info.

Mozda da probas da citas po dva puta?  Mani se licnih stresova, ja u kavezu nikad nisam bio

 

Izvinjavam se, drugačije sam protumačio. Mislio sam, pošto si mene pomenuo, da "sve teme ovog člana" se odnosi na mene.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Misbehave Responsibly, 1575 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ6S

:D

 

post-7275-0-68446800-1479252858.jpg

 

Lorenco ima duboke ulaske u krivinu, tako da je on maši.

Janone zna da pokuša nerealan banzai sa uletanjem sa unutrašnje strane, pa ako omaši Lorenca, nju neće.

Vinjales je dobrano isturio nogu i kao da cilja desnu potkolenicu.

Ako ostali omaše, tu je deda. Ipak je on najiskusniji.

 

:lol2:  :lol2:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 137 postova
  • Motocikl: Kawasaki Vulcan S 650 2016

Malo je off, al uvek se pitam zašto se ti motori na motoGp čuju tako?! Ae Ducati ok, 2 cilindra jel tako, ali ostali, pa kao da su dvotaktni, u čemu je fazon? Uopšte nemaju zvuk klasičnih R-ova... Oće neko mi pojasni molim vas?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: Yamaha R1, Kawasaki KX450F

Pitanje, jel su motori 2016 koje sad voze, isti kao sto su vozili cele sezone ili imaju neke dodatke za ovo testiranje?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12091 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Rins imao tezi pad, na nosilima iznet sa staze, nadam se da ce biti ok.

 

Ni jedne Yamahe za sad nema na stazi.

 

U Ducatiju rade na prenosu ergonomije sa GP16 na GP17.

 

Markez postavio najbolje vreme za ova dva dana (za sada) sa motociklom za 2016. Sad je na 2017 motociklu i vremena su mu par desetinki losija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2035 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Ринс излетео у кривини 12,однели га на носилима

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja