Jump to content

Moto Zajednica

Auspuh , da nije iz Ade

Recommended Posts

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: Harley Davidson Fat Boy

Meni je na Hondi Shadow 750 topove radio Robert.Neznam dali jos uvek radi i takve stvari ali je zvuk i izgled bio odlican.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 113 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R51/3, Honda VT750 Shadow Aero, Suzuki DL650

Meni je na Hondi Shadow 750 topove radio Robert.Neznam dali jos uvek radi i takve stvari ali je zvuk i izgled bio odlican.

 

Hvala puno na brzom odgovoru! Nisam znao da Robert radi i topove za cruiser-e. O njegovom radu i o njemu samom sam cuo sve najbolje pa cu pokusati da ga kontaktiram. Poslao sam vam PP sa mojom mail adresom, pa ukoliko imate fotografije tih topova zamolicu vas da mi posaljete fotografiju....cisto da znam o cemu se radi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drumski ratnik, 158 postova
  • Lokacija: Beograd - Zemun
  • Motocikl: Africa Twin DCT 2020

Drugari, aj molim vas neka mi neko pošalje Robertov kontakt na PP. Hvala unapred.

 

Video sam i ČUO neki dan na slaviji motor kao moj i konačno rešio da stavim Race Ada auspuh, a onda i videh post od kolege sargerasa

 

https://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/116163-auspuh-da-nije-iz-ade/page-2#entry1938980

 

Jeste da je moj model za 2014-15 i DCT, a taj za 2016-17, ali sam svakako stekao utisak kako će da mu stoji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Robertov kontakt

raceada@gmail.com

 

Jel ima neko iskustva sa ovim momcima na slici, nit cuo nit video do sada da je neko radio kod njih.

c33855f79a21c0929ac2fb5e65335bcc.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2024 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Обрати пажњу на пост пре твог!!!!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 166 postova
  • Lokacija: Herceg Novi
  • Motocikl: Yamaha R6 007 & Yamaha XTX660 007 & BMW F800S

Ja se dopisujem sa njim par dana ali izgleda da bas covjek ne moze da mi izadje u susret ne zato sto nece nego zato sto nema vise zivota sam da radi malo zahtjevnije poduhvate.

Htjeo sam da radim Y racvu i auspuh za Yamahu R6,ali ne moze toliko da se muci i radi jer sve manje snage ima.

Inace bi me za nekih 120-30 eura jeftinije izasla ista rabota nego li kod Darka.

Bas mi zao sto jedan takav majstor i prije svega covjek nema neke pomoci sa strane.

  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Robertov kontakt

raceada@gmail.com

 

Jel ima neko iskustva sa ovim momcima na slici, nit cuo nit video do sada da je neko radio kod njih.

c33855f79a21c0929ac2fb5e65335bcc.jpg

Не знам, али мени ово много личи на оне копије са aliexpress-a.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

@AdrenalinSpeed

Takodje sam i ja odustao od saradnje sa Robertom, def. covek i vrhunski majstor se ne moze boriti sa malo zahtevnijim poslom, velika steta.

Cenovno mi je Darko trazio nesto vise (10-20e) para od Roberta, hocu reci nije tolika razlika kao kod tebe tako da cekam samo da mi javi kad da dodjem.

 

@Svaler

Videh vizitku, do sada nisam cuo za njih...vrlo moguce da se o tome radi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

Napisao sam se u zivotu previse poslovnih mailova, ali nikad nisam uzivao u profesionalnosti kao u razmeni mailova sa Robertom. Stvarno je greota sto je takav covek prikovan za kolica, mogu samo da zamislim sta bi radio da je u punoj snazi. od momenta kad smo utanacili svaki detalj do dolaska kurira je proslo 3 dana. i apsolutno je sve savrseno.

post-253-0-65002200-1490617560.jpg

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 113 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R51/3, Honda VT750 Shadow Aero, Suzuki DL650

Danas sam se i ja dopisivao sa Robertom. Definitivno nije više u mogućnosti da se posveti nekim projektima koji mu nisu u svakidašnjem proizvodnom programu. A što se tiče profesionalnosti.....BEZ GREŠKE! To nisu auspusi, to su umetnička dela....

 

Kontaktirao sam i Darka, i video na FB da ima nekih fotki cruiser-a koje je sređivao, pa ću se provozati prvom prilikom do njega....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 166 postova
  • Lokacija: Herceg Novi
  • Motocikl: Yamaha R6 007 & Yamaha XTX660 007 & BMW F800S

Ne znam moze biti da grijesim,ali Dark omi nekako dijeluje ne zainteresovano,sto god ga pitam odgovori bez volje i samo na nesto sto bice njemu zapadne za oko...Vjerovatno da i on sada ima posla pa malo hoce i po usima da sklepa,jos bi mu ostavio fabricki auspuh na 10-15 dana da nidje ne zuri.

Mozda cu na kraju uzeti samo neki top kod njega i nabiti ga na katalizator jer mi se ne daje 130 eura samo za Y racvu koju bi mi Robert uradio za cijelih 60 .

Izgubih volju kad ljudina od Roberta ne moze da se prihvati tog posla.

Neka mu Bog da svako dobro.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 231 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 750 K5, Yamaha TDR

Drugari potrebna mi je (mala) pomoc.. Naime, zasvideo mi se jedan motor i sve mi odgovara i godiste i kilometraza i cena, ali ima jedno ali, ujedno i razlog koji pisem u ovoj temi.. Grana koja vodi do Akrapa je ljubicasta.. To me mnogo zbunjuje, a i plasi.. Prodavac me uverava da moto skupove izbegava i da to nije ono sto ga privlaci, u redu... Nije on prvi vlasnik.. Pricao sam sa stricem koji se celog zivota bavi varenjem inoxa i crnom metala, kaze da varenje prohroma ili inoxa ne ostavlja tako velike tragove, iako bude ofarbano to bude oko 7-8mm pored vara... Tako ds ostaje jedino da ga je neko od prethodnih vlasnika dobro przio.. Evo i slike cropovane sa oglasa..

5b1170721a13f2539fa0d846bd2f80cf.jpg

Ako ima neko da mi kaze sta je razlog ovakvog izgleda? Da li je ovo razlog za izbegavanje motora? Ako je sve pozitivno isao bih sutra da ga pogledam, pa mozda do kraja sledece nedelje bude kod mene u avliju, pa ko bude u prolazu neka svrati na po jednu.. :):)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

ne znam da li je za izbegavanje, no video sam pre par dana na stranuci Darka iz Maglica koji isto pravi auspuhe da je napravio auspuh sa takvim bojama...tako da ja pretpostavljam da je moguce da je estetski radjena takva grana...

post-253-0-04779300-1491638792.jpg

post-253-0-53345200-1491638800.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 231 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 750 K5, Yamaha TDR

Hvala vam puno.. :)

Nazvao sam broj sa slike i dobio Darka, kratko sam mu postavio problem i on se samo nasmejao i rekao "TITANIJUM", nista strasno.. Sad sam i izguglao vidim da ima svasta pa i ova slika od @losmi-a..

Problem resen, hvala jos jednom.. :):)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7030 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

To je samo fora, to je tako uradjeno po zelji kupca, i meni kad je Robert radio auspuh (koji je od prohroma) pitao me je da li zelim da mi uradi taj efekat da izgleda tako plavo-ljubicasto-crveno-zuto (ali ja nisam hteo) a inace taj efekat se uradi sa aparatom za varenje, nista novo, to se vec odavno radi u svetu

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

ne znam da li je za izbegavanje, no video sam pre par dana na stranuci Darka iz Maglica koji isto pravi auspuhe da je napravio auspuh sa takvim bojama......

 

 

Kad smo vec kod Darka, posao zavrsen bez ikakvih zamerki.....  :takoje:

IMG_20170401_222131.jpgclick image upload

 

IMG_20170401_221951.jpgclick image upload

 

IMG_20170401_221907.jpgclick image upload

 

IMG_20170401_212904.jpgclick image upload

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja