Jump to content

Moto Zajednica

Auspuh , da nije iz Ade

Recommended Posts

  • Ih što volem testo s makom.., 583 postova
  • Lokacija: Sremska Kamenica
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650cc

Evo ja teram već 2 sezonu Robertov auspuh na Stromu i prezadovoljan sam kako prelepim zvukom, tako i kvalitetom izrade koja je na vrhunskom nivou...Nije se ništa mrdnulo sa auspuha, dobilo bilo kakvu promenu boje ili slično...

 

Nemam razloga da hvalim nešto ako nije dobro, osim ako ja nisam Robert a nisam, i ako mi bude trebao sledeći auspuh nema da se razmišljam...pravac Ada!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

Takodje preporucujem Roberta. Cisto iz znatizelje sam hteo da menjam zvuk na mom BMW K 100 RS. Robert je uradio vrhunski posao, gde god smo se vozili po Alpima svi zivi su se okretali da vide koji je motor. Verovatno nisu ocekivali motor star 32 godine sa tako dobrim zvukom.  I ceo odnos musterije i majstora bio je stvarno na vrhunskom nivou i Robert je maksimalno korektan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 442 postova
  • Lokacija: Evanston, Illinois
  • Motocikl: NC750X

Takodje se prikljucujem preporukama za Roberta. Samo sto sam montirao njegov auspuh na motor. Drugi mi je koji imam, a prvi je pregurao skoro 3 sezone samo kod mene bez ikakvih problema (a nisam ja taj koji ga je montirao).
Ispod je album sa slicicama gde se vidi kako to sada izgleda.

 

http://imgur.com/a/KrXbU

Ispostavilo se da je auspuh jos kvalitetniji i lepsi nego sto sam prvobitno ocekivao da ce biti, a sto se tice saradnje sa Robertom, slobodno mogu reci da nikada ni sa kim nisam imao tako prijatne prepiske i da je covek ekstremno profesionalan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 87 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: zrx1100r

Mislim da cemo se svi sloziti, kada kupujes brendiranu stvar, svestan si da ozbiljan procenat cene odlazi upravo na to, na ime, brend.Otuda sam misljenja da su auspusi tog Darka neopravdano skupi, recimo vise nego duplo skuplji od Robertovih. Da se razumemo, ne kazem da nisu dobri, nemam neposredna iskustva.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 468 postova
  • Lokacija: Selo Vrbovno
  • Motocikl: BMW R 1150 GS (2003)

Imao sam na SV-u Robertov izduv, placen je nekih 90€.

 

Sa ostalima nisam trgovao, ali Roberta preporucujem svima.

 

Svratio sam da uzme mere, odabrao model i nastavio put kuci.

 

Nije hteo covek ni kaparu da uzme, kaze dogovor je dogovor.

 

3 dana kasnije sve u kompletu stiglo na kucnu adresu.

 

Odseces fabricki na dogovorenom mestu, namestis nov Robertov izduv i uzivas u prelepom zvuku.

 

Brzo i jednostavno, ziveo 100 godina.  :takoje:

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 166 postova
  • Lokacija: Herceg Novi
  • Motocikl: Yamaha R6 007 & Yamaha XTX660 007 & BMW F800S

meni bi dosta pomoglo kad bi mi se javio neko ko je radio kod Darka ili Roberta nebitno mi je skroz,samo da mi kaze ili pokaze kako se cuje i kako je zadovoljan za ovaj moj motorin...

neko kaze ne skidaj katalizator,neko kaze skini ga da fino motor prodise...i tako :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Vojvodina-Novi Becej-Germany svuda po malo.
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 1050xt 2022

meni bi dosta pomoglo kad bi mi se javio neko ko je radio kod Darka ili Roberta nebitno mi je skroz,samo da mi kaze ili pokaze kako se cuje i kako je zadovoljan za ovaj moj motorin...

neko kaze ne skidaj katalizator,neko kaze skini ga da fino motor prodise...i tako :)

Evo danas sam doterao motor od Roberta iz Ade . Moram i mogu reci samo reci hvala na prelepom radu i zvuku .Danas kad sam vozio do kuce uzivao sam u svakom momentu .Motor je prodisao i dobio kako rece Robert zvuk kakav mu prilici . inace rec je o motoru Honda Dominator nx650 1998godiste. Preporuka za coveka korektan ,dobar ,dobra komunikacija i dobar proizvod i zadovoljna musterija.!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Vojvodina-Novi Becej-Germany svuda po malo.
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 1050xt 2022

Imam i snimak pre i posle na mobilnom ali nemoze da se cuje bas lepo razlika na mobilnom uzivo je bogami ono pavo i u voznji ,fabrikant je bzvz tih nista ,ovaj Robertov mu daje ne preglasan ali brutalan dubok zvuk i like it.Mogu reci jos da sam presrecan kad ga vozim samo bi se vozao i slusao kako prede sa fabrickim nije to to.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 290 postova
  • Lokacija: reci dje si i eto me tu sam
  • Motocikl: s1000xr

Robert se prosle sezone nije javljao na tel.Jesi li ga meilom kontaktirao?

Sa Robertom izaljucivo preko mejla mozes kontaktirati

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozim motor, nisam BAJKER, 1976 postova
  • Lokacija: BGD-LHS
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZZR1400 '09 aka Black Widow

Moja preporuka za Roberta takodje, uzeo sam njegov top 2015-te cim sam kupio ovaj motor i prezadovoljan sam i zvukom, kvalitetom izrade a i cenom.Poslao sam mu tehnicki crtez svog prikljucka i covek je uradio po tome, namontirao sam ga za 5 min, legao na srafove perfektno, bez ikakvih prepravki.Dobio i specijalan dihtung uz njega, otporan na temperaturu.

 

-Sto se tice zvuka, dobio sam bas to sto sam zeleo, dubok i snazan zvuk a ipak ne toliko glasan, iako sam dobio i Db kiler uz njega (koji se montira za 10 sekundi pomocu jednog srafa) isti nema potrebe da se montira na duzim putovanjima.Sa DB-om sapuce, skoro kao sa fabrickim.

 

-Necu reci da mi je motor prodisao sa njim, poboljsao ubrzanje a smanjio potrosnju i podigao krajnju brzinu za 10 km/h jer ce neki strucnjaci reci da je to subjektivan osecaj...

 

-Kvalitet izrade je vrhunski, isti je kao i prvog dana kada sam ga namontirao, trazio sam da bude malo kraci i da bude izgleda brusenog alu jer mi je takav i ram.Dopada mi se i kapa na kraju, ne volim lonce kojima strci parce cevi, takvi mi vise idu na auto nego na motor...

 

-Sto se tice cene, takodje sam prezadovoljan, izasao me nesto ispod 100e sa sve postarinom.

Licno bih uvek pre uzeo njegov NOV top nego neki POLOVAN i polu-sprzen brendiran.

Sto se mene tice, teracu i dalje njegove topove na svojim motorima.

Fantastican covek i majstor, da ne kazem umetnik.

 

 

post-25314-0-23452600-1489818389.jpgpost-25314-0-50933500-1489818399.jpgpost-25314-0-12541500-1489818410.jpgpost-25314-0-94505700-1489818491.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 113 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R51/3, Honda VT750 Shadow Aero, Suzuki DL650

Jel ima neko ideju ko bi mogao da mu uradi auspuh za Hondu Shadow? Video sam u Louis-u da imaju da se kupe hromirani topovi pa sam cak razmisljao i o tome (da skinem postojeci fabricki top pa na fabricke grane da namontiram neke takve topove).... Mada ipak mislim da bi bilo nalepse da se uradi sve novo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja