Jump to content

Moto Zajednica

Auspuh , da nije iz Ade

Recommended Posts

  • U prolazu, 87 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: zrx1100r

Darka sam sinoć zvao cene su mu od 120-250 e, po meni nerealno visoke, recimo Robert mi je tražio 90e, Tora ima cene slične Robertovim. Ono sto me zanima je odnos, cena kvalitet.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bodi biber, 729 postova
  • Lokacija: Pancevo(vazdusna banja)
  • Motocikl: Suzuki gsxr 1000 K9 , Vmax 1200 1996

Ja ti otvoreno kažem koliko para toliko muzike imao sam i Dragon i Roberta, Darko je za njih klasa iznad jer radi mnogo kvalitetnije i za razliku od Roberta i Ade radi kalupe carbonske ne navlaci carbon preko oplate itd .

O raznovrsnosti materijala da ne spominjem.

Takođe vuna koja se stavlja se uzima ista kao što ide u Akrapa, a promeri svakog auspuha su za svaki motor različiti prema ccm i konjazi.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1514 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000 Grand Tourer

Jel ima neko neke slike auspuha koje je Darko radio - lično sam zainteresovan da promenim ovaj moj "bojler" na Suzi?... Nemam fejsbuk (stara škola) pa ne mogu da vidim, a na netu nešto nema.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova
  • Lokacija: Rakovac
  • Motocikl: zrx1200

imam ja top za tebe...doduše je polovan, identičan leov, samo nema nigde brenda.

 

ako te to zanima mogu ti poslati slike, ili da ga donesem do NS-a da pogledaš...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 641 postova
  • Lokacija: Mataruska Banja-Klina Metohija
  • Motocikl: MZ ETZ150,Suzuki Bandit 650N

Ja ti otvoreno kažem koliko para toliko muzike imao sam i Dragon i Roberta, Darko je za njih klasa iznad jer radi mnogo kvalitetnije i za razliku od Roberta i Ade radi kalupe carbonske ne navlaci carbon preko oplate itd .

O raznovrsnosti materijala da ne spominjem.

Takođe vuna koja se stavlja se uzima ista kao što ide u Akrapa, a promeri svakog auspuha su za svaki motor različiti prema ccm i konjazi.

Aj ne pricaj....sve kao kod Akrapa a pet puta jeftinije :lol3:  :lol3:  :lol3:  :tras2:  :tras2:  :tras2:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 87 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: zrx1100r

Veoma sam blizu da poverenje poverim Robertu, da napomenem, od neposrednih iskustava imam samo sa Dragonom iz Ade, nije se proslavio, doduse, necu zuriti, mozda naidju neki brendirani po povoljnoj ceni, zima jos nije stigla.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1514 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000 Grand Tourer

imam ja top za tebe...doduše je polovan, identičan leov, samo nema nigde brenda.

 

ako te to zanima mogu ti poslati slike, ili da ga donesem do NS-a da pogledaš...

Hvala ti, ali volem da sve bude picikato tj. bez ogrebotina i drugih tragova korišćenja, da završna obrada bude kako ja hoću i itd..

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Код Дарка из Маглића сам радио један ауспих за 2 З мотор.

Мени се одлично показао, а сама израда је стварно мајсторски и квалитетно деловала.

 

На садашњем мотору имам Робертов издув који такође изгледа и чује се за све паре.

 

Наравно није фенси карбонски ко воли, али то је разлика у цени :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bodi biber, 729 postova
  • Lokacija: Pancevo(vazdusna banja)
  • Motocikl: Suzuki gsxr 1000 K9 , Vmax 1200 1996

Sadan ja sam zaista iznenadjen stavom srednjoskolca koji imaš msm bez uvrede.

Ja nigde nisam naveo da je akrap rekao sam citiram "Vuna se uzima što ide u Akrap" a to znam jer se poručuje od istih ljudi jer sam ja čekao da stigne vuna pa mi je rečeno. A poručio sam auspuh još pre te informacije dakle čovek se ne hvali time ja sam naveo jer mi je bilo tek naknadno rečeno .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • V-Twin torque, 876 postova
  • Lokacija: Niš/Vladičin Han
  • Motocikl: Z1000SX 2015

Ja imam Robertov top i granu prezadovoljan sam, doduse ja sam ga sam skratio nakon mesec dana koriscenja, jednostavno tako sam hteo, izolacija koju koristi je od italijanskog sts racinga i veoma je dobrog kvaliteta u sta sam se uverio kad sam otvorio top, a i Robert kao covek je fenomenalan i svaka preporuka.

 

WP_20161007_11_49_28_Pro.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Поготово ако је блечио заједно са мотором што је вероватно и разлог скидања са мотора, па после репариран.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 404 postova
  • Lokacija: Novi Becej
  • Motocikl: Honda CBR 900rr

Po meni,jednocilindrasi su merilo za kvalitet auspuha..ako ga ne razbuce za par sezona znaci da je auspuh kvalitetan..3 sezone sam vozio Freewinda sa Robertovim topom i nista mu nije falilo.  :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 97 postova
  • Lokacija: Sr. Karlovci
  • Motocikl: Suzuki SV1000N

Ja sam radio  kod Darka iz Maglica hexagon  full karbon na yamahi TT600R prezadovoljan  i sledeci vlasnik motora i dan danas ima taj auspuh nije se nista promenilo. Kupio sam ga  2014 u maju i platio 200e to je bila tada naj skuplja varijanta.

post-2125-0-20438100-1486719378.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja