Jump to content

Moto Zajednica

Moto rukavice - koje i gde

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 446 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZX250R

 

Primer rukavice Knox,  ceo zglob obuhvaćen tvrdim protektorom, na korenu dlana klizači kao i na svim prstima, u korenu i celom dužinom:

 

009_zpsaixyvktb.jpg

 

Ista rukavica posle nekog udesa, vide se ogrebotine na slajderima kao i na mekanim delovima ali je šaka ostala nedirnuta zahvaljujući dobroj kengurovoj koži:

 

010_zpsyj6b1ogp.jpg

 

Ima još rukavica sa kompletnom zaštitom, neke od njih se mogu naći verovatno kaod nas, mada kad sam davno pitao za te bolje i skuplje, odgovor je bio da se naručuju, Knox se može odmah kupiti u Motolandu u Beogradu po prihvatljivoj ceni koja istina nije ni malo mala za srbske džepove.

 

Handroid su odlicne rukavice. Ja ih imam vec nekih 5-6 godina i za svaku su preporuku.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2319 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Ja nosim kratke,Olympia-motora.40$ Americke oridjinale. Letnje rukavice,pola rupicaste. Plasticni stitnici na zglobovima sa spoljne strane. Na dlanovima neka gel zastita. Za moje brzine do oko 100 na sat sasvim pristojna zastita. Uvek vozim sa njima- ne osecam ih na rukama. I posle 5-6 godina su kao nove. Rukavice bez prstiju volim,ali to nosim samo kad sidjem s motora.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 65 postova
  • Motocikl: suzuki gsxr 1000 k8

Pozdrav svima... imao bih po nesto da napisem o kineskim rukavicama sa aliexpres-a...

Naime 2014 god sam porucio rukavice sa aliexpresa i to naravno Alpinestars GP pro model... sa postarinom su me izasle oko 50-ak evrica...

Kada sam ih otpakovao mirisala je koza... nisam neki strucnjak ali cale je krznar po struci pa je odgovor da jeste koza... uglavnom da skratim... velicina pa malo su mi bile tesne ali dok se nisu namestile na saku... nosim velicinu M ali sam negde procitao da treba veci broj pa sam tako i porucio... posle par vozni bilo je to sve kako treba... odvezao sam sampionat srbije u njima 2014 i 2015 god... na zadnjoj trci u krajevu prosle godine imao sam ruzan incident i kvalitetno sam se opalio o beton... rukavice su izdrzale sve cak ni jedna pukotina nista... ove godine kupim original Alpinestars gp pro i uporedim rukavice vidi se na par mesta razlika ali nista spektakularno...

Prijavim se ove god na prvi track day na navaku u aprilu treba da se trenira pocinje sampionat... ponesem oba para rukavica... izadem na prvi stint u novim rukavicama malo da ih razradim posto su mi i te bile knap... prodje sve kako treba, izlazim na drugi stint uzimam stare rukavice i u 6-om krugu ni manje ni vise dozivim high side pad propisno se izpovredjujem rukavice opet prezivele i ako sam istegao malo desni kaziprst drugo od povreda na rukama nista nisam imao... pa sad sami procenite valjaju ili ne... ne hvalim ih i ne kudim... iznosim svoje iskustvo... ujutu cu slikati ozuljotine na rukavicama i jos su za upotrebu...

 

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 140 postova
  • Lokacija: Belgrade, Serbia
  • Motocikl: '16 CBR500RA

+1 za Knox Handroids

Nosim ih vec dve godine i nemam nikakvih zamerki, osim sto je onaj velkro oko zgloba malo popustio, tj ne lepi se fino vise, pa sam morao da zasijem ekstra velkro traku preko

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 443 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: BMW S1000R '15

@Šećer

Sto kazu kolege daj neku sliku i link rukavica. Ako su vec to sve prezivele i jos ako stvarno bude neki popust, narucio bi ih odmah. Trebace mi za novu masinu svakako.

Inace @milos-v gde si video to za shopping day i je bilo to nekada do sad? Ako stvarno budu neki popusti da ispratim malo sajt..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 620 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: mali Versys prodat, u potrazi za sledecim

11.11. na Aliexpressu.

 

Black friday varijanta, neke rasprodaje i tako to. Vecinu robe mozes i ranije da odaberes i samo da se ulogujes u petak i porucis/platis.

 

Nego, nisam ispratio od pocetka, pa ne znam da li Knox ima predstavnika kod nas?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • TVRD RAD, 181 postova
  • Lokacija: Beograd/Banovo Brdo
  • Motocikl: KTM 1290 SuperDuke GT 2016

Imaš direktno na sajtu, allyexpres kada udjes na artikal, stoji ti da će biti na popustu 11.11.2016 (black friday)

Primer : 

20161109147871041190791.png

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 947 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Cbf 1000

Nisu svi artikli na popustu,ali u okviru pretrage moze da se odabere da prikaze samo takve artikle,ali vecina ce imati neki popust. Vec sad stoje cene koje ce biti 11og. Ubacis sta ti se svidi u wishlist i u petak samo platis.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 140 postova
  • Lokacija: Belgrade, Serbia
  • Motocikl: '16 CBR500RA

11.11. na Aliexpressu.

 

Black friday varijanta, neke rasprodaje i tako to. Vecinu robe mozes i ranije da odaberes i samo da se ulogujes u petak i porucis/platis.

 

Nego, nisam ispratio od pocetka, pa ne znam da li Knox ima predstavnika kod nas?

 

Motoland ima njihove rukavice, za ostalo, ne znam.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • TVRD RAD, 181 postova
  • Lokacija: Beograd/Banovo Brdo
  • Motocikl: KTM 1290 SuperDuke GT 2016

Ako imas nalog i dalje na aliExpress-u, upadni u orders i tu mozeš da nadješ sve šta si poručivao do sada, pa taman da vidiš i tačan naziv i ime prodavca.

20161109147872084152287.png

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 65 postova
  • Motocikl: suzuki gsxr 1000 k8

Problem je sto nisam sa svog naloga radio vec je to drugar sa njegovog... ali cu ga pitati u svakom slucaju da li je sacuvao pa cu vam poslati...

 

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 947 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Cbf 1000

https://www.aliexpress.com/item/HOT-Sale-Brand-New-Alpine-Genuine-Leather-Motorcycle-gloves-gp-pro-Full-Finger-Driving-Motocross-luva/32754051848.html?spm=2114.13010308.0.0.7fMvGP

 

meni to lici na ove. Imaju bas sa takvom sarom dole u opisu gde su slike. ja sam njih sacuvao da vidim koja ce cena biti 11og jer su mi se najvise svidele.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 65 postova
  • Motocikl: suzuki gsxr 1000 k8

Ne postoji vise taj prodavac... kad kliknes na njega ostaje samo error...

 

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 443 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: BMW S1000R '15

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 65 postova
  • Motocikl: suzuki gsxr 1000 k8

Jesu to te druze ali ima milion prodavaca na aliexpresu i svako ko prodaje ima i tu saru... ako me kontas sta hocu da kazem...

Sad sam malo bolje pregledao slike na tim sto ste pokazali nigde nema alpinestars znak... dok na mojima koje sam ja porucio izgledaju identicno...

 

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 947 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Cbf 1000

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 65 postova
  • Motocikl: suzuki gsxr 1000 k8

@milos-v mislio sam da je to u pitanju...

@fikacu Da moje su te prve gde pocinju pojedinacno da prikazuju model...

 

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5472 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Kada sam narucivao opremu za bajs, na slikama nije bilo znaka, ali na proizvodu koji sam dobio je bio znak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 947 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Cbf 1000

Ja cu da porucim sutra to pa cu da vidim sta ce stici. Ako stignu te kao sto je kolega koristio, super. Ako kinezi zeznu nesto nije nega prevelika cifra.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja