Jump to content

Moto Zajednica

CBR 600 rr- vlasnici,bivsi,buduci..diskusija

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 190 postova
  • Lokacija: BG/PG/BD
  • Motocikl: Honda CBR600RR

Hocu da narucim integrisano stop svijetlo sa zmigavcima. Evo i slika kako meni trenutno izgleda zadnji kraj.

image.png.ae23115df9e7299bf6c62786c8a80ee8.png

Da li po nasem zakonu moze uopste integrisano jer cini mi se u EU da je zabranjeno a nasi ionako samo kopiraju, pa da me ne cimaju na tehnickom dzabe i onda mi je lakse neki minimalistican fender eliminator da stavim?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 190 postova
  • Lokacija: BG/PG/BD
  • Motocikl: Honda CBR600RR

Da, samo bih makao sve ispod i napravio neki minimalisticki drzac za tablice (sa led osvjetljenjem jer to mora?) a takodje se razmisljam takav akrapovic da trazim ali moram da ga cujem uzivo prvo :D cuo sam ga samo na idle-u, arrow isto plus malo turiranja i nije mi bio nesto vau naspram stock. Iskreno, kad je drug dosao sa x maxom sa akrapovicem, i palim ja ok standradno, kad odjednom cujem grmljavinu, ko zvijerka, gledam okolo koja je to masina kad ono xmax :D nije mi svejedno bilo hahaha. Ne trazim dernjavu ali malo dublji i drugaciji zvuk. 

 

Inace kolega Zaki mi je odgovorio na pitanja u privatnoj poruci al neka ostane post.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1164 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GTR 1400 , 2017 god

Ako uspes da mi nadjes plastiku koja dolazi fabricki na ovo mesto lampe ispod repa - od mene dobijas lampu... ova ima zmigavce integrisane u sebi ( po pola svetli zuto kad das zmigavac ) , i eto


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova

Pozdrav momci i devojke,imam u ponudi Hondu CBR 600rr,2007 godište,od dugogodišnjeg vlasnika,pa me zanima kakva su iskustva sa njom? Inace i još jedno možda glupo pitanje,ja sam visine 187cm i zanima me je l ona previše mala za mene ili ne? Izvinite ako nisu stručni izrazi jer pre svega nemam neko iskustvo toliko,pozdrav svima!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 372 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vatrena Ostrica
On 27.3.2021. at 0:10, Chelios97 je napisao:

Pozdrav momci i devojke,imam u ponudi Hondu CBR 600rr,2007 godište,od dugogodišnjeg vlasnika,pa me zanima kakva su iskustva sa njom? Inace i još jedno možda glupo pitanje,ja sam visine 187cm i zanima me je l ona previše mala za mene ili ne? Izvinite ako nisu stručni izrazi jer pre svega nemam neko iskustvo toliko,pozdrav svima!

CBR 600RR je malen motor i svi vislji od 175cm izgledaju ogromno na tom motoru. Sto se tice motora najslabiji je u klasi ali meni najzanimljivi jer je neuporedivo upravljiviji od konkurenkcije. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 900 postova
  • Lokacija: NBGD 63 / STALSK-12
  • Motocikl: BMW S1000XR - 2016
On 31.7.2021. at 14:51, Nemanja Petrovic je napisao:

CBR 600RR je malen motor i svi vislji od 175cm izgledaju ogromno na tom motoru. Sto se tice motora najslabiji je u klasi ali meni najzanimljivi jer je neuporedivo upravljiviji od konkurenkcije. 

Ja sa 196cm razmatram upravo CBR 600RR kao najdocilniji supersport motor u toj kategoriji. Koliko je to loša odluka? Kako ću izgledati na njemu, pravo me zaboli...

Promenio član blackmore

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 372 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vatrena Ostrica
On 19.8.2021. at 1:59, blackmore je napisao:

Ja sa 196cm razmatram upravo CBR 600RR kao najdocilniji supersport motor u toj kategoriji. Koliko je to loša odluka? Kako ću izgledati na njemu, pravo me zaboli...

I mene nesto zabole pimpalo kako cu drugima da izgledam na motoru ali ce ti biti jako neudobno na tako malen motor zbog visine. Mada kad je Loris Baz sa oko 2m mogo da vozi one malene MotoGP motore sto nebi mogo i ti CBR 600RR (slicne su dimenzije motori imao sam prilike da vidim Rosijev motor na sajmu u BG)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 900 postova
  • Lokacija: NBGD 63 / STALSK-12
  • Motocikl: BMW S1000XR - 2016
On 20.8.2021. at 22:17, Nemanja Petrovic je napisao:

I mene nesto zabole pimpalo kako cu drugima da izgledam na motoru ali ce ti biti jako neudobno na tako malen motor zbog visine. Mada kad je Loris Baz sa oko 2m mogo da vozi one malene MotoGP motore sto nebi mogo i ti CBR 600RR (slicne su dimenzije motori imao sam prilike da vidim Rosijev motor na sajmu u BG)

 

Ma naravno, supersport je neudoban u gradu kako god okreneš. Ko zna šta ću ja na kraju i uzeti...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 900 postova
  • Lokacija: NBGD 63 / STALSK-12
  • Motocikl: BMW S1000XR - 2016
On 4.9.2021. at 19:30, СајберГастарбајтер je napisao:

Једног очуваног Строма 2004. годиште. ;)

Da ima nečeg što nije promaja u mojoj glavi to bi bila idealna solucija :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja