Jump to content

Moto Zajednica

XJ550 brat/cafe na budzetu

Recommended Posts

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

СВАКА ЧАСТ!!! САВРШЕНО!!!  :takoje:  :takoje:  :takoje:  Могу само да замислим колико си поносан на себе!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Sokobanja - Nis
  • Motocikl: XJ550 brat/cafe

Hvala svima jos jednom, malo je reci da sam ponosan na sebe.

Pricao sam do skoro da nikad vise se ne bih upustio u ovakav poduhvat i sad vidim na polovnimautomobilima jednu pocetu preradu za neku sicu... Hm hm hm... ne, Vlado, neeeee!!!

 

Bravo, ostaje samo do sledece sezone da nabavis bolje gume i da te stavimo u novine. :sampion:

Gume sad na njemu su odlicne, doduse polovne, "retro" dunlop roadmaster, stare par godina. Lepo se uklapaju u ovaj fazon.
http://2.bp.blogspot.com/-23Y68gk8t0I/Ts9J8SXw0BI/AAAAAAAABBE/6PRObRkiMTQ/s1600/tt100.jpg

 

 

Još jednom, svaka čast! :)

PS. Mnogo lep onaj XT na slici "pre"  :P

 

Ko o cemu, baba o ustipcima  :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Sokobanja - Nis
  • Motocikl: XJ550 brat/cafe

Ja ne verujem da je to sve moglo da se uradi za 1000€, svaka čast

Kad se bavis internet marketingom, znas da iskopas dobre ponude, ne pricam samo za Aliexpress. 

A i volja mi je da nabijem na nos svima onima koji pricaju da za prosecni cafe racer krenes sa min. 2000e samo za delove  :tras2:

Da, ako pravis trkacki high-end model da ti stoji u dnevnoj sobi...  :na_glavi:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 137 postova
  • Motocikl: Kawasaki Vulcan S 650 2016

 

Ja ne verujem da je to sve moglo da se uradi za 1000€, svaka čast

Kad se bavis internet marketingom, znas da iskopas dobre ponude, ne pricam samo za Aliexpress.

A i volja mi je da nabijem na nos svima onima koji pricaju da za prosecni cafe racer krenes sa min. 2000e samo za delove :tras2:

Da, ako pravis trkacki high-end model da ti stoji u dnevnoj sobi... :na_glavi:

Ae kad stigneš okači neki klip da čujemo taj izduv. I kažeš za te pare dobar i kvalitetan?

I taj sat, sa AliExpressa, jel to taj što može kao i da pokazuje u kom si stepenu prenosa?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Sokobanja - Nis
  • Motocikl: XJ550 brat/cafe

Au, bas nemam ni jedan snimak...

 

Sat, da, pokazuje stepene prenosa ako imas na sta da ga povezes, tj neki indikator u samom menjacu.

https://www.aliexpress.com/item/Hot-Sale-Universal-12000RMP-LCD-Digital-Speedometer-Odometer-Tachometer-1-4-Cylinders-motorcycle-digital-gauge/32584840139.html?spm=2114.30010308.3.1.AcyJKS&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_2_10091_10090_10088_10089,searchweb201603_1&btsid=21606079-18fb-4b1c-9f0d-8b85f95b90c4

 

Sat je odlican, ali je zajeban za bazdarenje, tj. senzor i magneti na tocku. Uputstvo sam nasao duboko u youtube komentarima, kinci ne daju nikakvu semu za to, a i sema boja kablova je pogresna.

Mnogi ga vracaju kao neispravnog jer ne znaju koliko magneta se postavlja na koji obim tocka itd. Ako neko resi da ga uzme neka me slobodno kontaktira oko povezivanja  :haha1:

Auspuh je sasvim ok za te pare, dobar inox, ne korodira, prilicno jak, varovi su vrh!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • TVRD RAD, 182 postova
  • Lokacija: Beograd/Banovo Brdo
  • Motocikl: KTM 1290 SuperDuke GT 2016

Au, bas nemam ni jedan snimak...

 

Sat, da, pokazuje stepene prenosa ako imas na sta da ga povezes, tj neki indikator u samom menjacu.

https://www.aliexpress.com/item/Hot-Sale-Universal-12000RMP-LCD-Digital-Speedometer-Odometer-Tachometer-1-4-Cylinders-motorcycle-digital-gauge/32584840139.html?spm=2114.30010308.3.1.AcyJKS&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_2_10091_10090_10088_10089,searchweb201603_1&btsid=21606079-18fb-4b1c-9f0d-8b85f95b90c4

 

Sat je odlican, ali je zajeban za bazdarenje, tj. senzor i magneti na tocku. Uputstvo sam nasao duboko u youtube komentarima, kinci ne daju nikakvu semu za to, a i sema boja kablova je pogresna.

Mnogi ga vracaju kao neispravnog jer ne znaju koliko magneta se postavlja na koji obim tocka itd. Ako neko resi da ga uzme neka me slobodno kontaktira oko povezivanja  :haha1:

Auspuh je sasvim ok za te pare, dobar inox, ne korodira, prilicno jak, varovi su vrh!

Da ne idem off puno, poručio isti pa ako zakočimo negde sa montiranjem očekuj konktatk :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Laktasi BiH
  • Motocikl: Honda VFR 750F

Brale radim nesto slicno na KZ550. Stavio sam glive na karburatore. Moze li sada dobar savjet oko dizni, igala i stelanja? Unaprijed hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja