Jump to content

Moto Zajednica

Prodajem 2 x Topcase: Givi Trekker 52l i Hepco Becker Explorer alu 45l

Recommended Posts

  • Integrisan, 8120 postova

Kao što piše u naslovu, prodajem dva Topcase-a:
 
1. Givi Trekker 52l, Monokey
 
20161026_204609.jpg
 
Kofer je u odličnom stanju (pogledati fotografije). Koga ne mrzi da malo ručno ispolira plastiku, dobiće kofer zaista potpuno jednak novom, ali i ovako je odličan.
 
Pasuje na bilo koju Givi ili Kappa Monokey ploču. Potpuno je vodonepropusan (dupli zid). Za nošenje dodatnog prtljaga nije potrebna rešetka. 
 
Oba originalna ključa. Od dodatne opreme ;), kofer ima Givi naslon za suvozača i Givi kuke za vezivanje dodatnog prtljaga:

 

20161026_204621.jpg

 

20161026_204642.jpg 

Cena: 14.000 rsd.
 
 
 
2. Alu topcase Hepco Becker Explorer 45l (havarisan) + ALU NOSAČ 
 
20161026_204717.jpg
 
Premijum model Hepco Becker-a. Alu varijanta. Uz kofer idu naravno originalni ključevi.
 
Od dodatne opreme ima naslon za suvozača:
20161026_204734.jpg

ALU nosač - pasuje za BMW R 1200 GS:
20161026_205010.jpg 
Nosač je u savršenom stanju.
 
Napomena: Kofer je havarisan, tj. sam kofer nije bilo gde udaren, ali je polomljena zakačka kojom se kofer montira na nosač:

20161026_204748.jpg

 

To je ovaj deo:

20161026_204829.jpg

 

Mora da se napravi novi deo (još bolje metalni :)) i da se sa dve nitne veže za kofer.

 

Cena novog kompleta (kofer + nosač+naslon) je iznad 350eur. 

 

Koga ne mrzi da se zeza sa popravkom, ovde za 12.000 rsd dobija kofer sa naslonom i ispravnim nosačem.

 

 

 

Kontakt: 065 466-2309 ili PP

 

Cene su fiksne.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

Ovo je topcase Givi TRK52N

http://www.givi.it/cases/Monokey/TRK52N%20TREKKER

 

TRK52N.jpg

 

Ovo je sidecase Givi TRK46N, kofer sa oglasa (kazu i slike i dimenzije), jedino ako je ako je i tebi prodato pod sifrom 52

http://www.givi.it/side-hardbags/Monokey/TRK46N%20TREKKER

 

TRK46N.jpg

 

Takodje, mimo poliranja plastike, neko je na aluminijumu radio razlomke, sabirao, oduzimao i potpisivao se, sto je zatim "uspesno" prezvrljano

 

post-11839-0-17310100-1477678693.jpg

 

post-11839-0-36852700-1477678704.jpg

 

 

Kofer je generalno lep, jak, dobar i funkcionalno u odlicnom stanju i ostaje kod mene do daljnjeg, ali gorenavedeno nije ok

 

Pozdrav

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8120 postova

Kofer sam svojevremeno kupio u Trionu, zvaničnom dileru Givija za Srbiju, kao trekker 52. Ako hoćeš skeniraću ti podatke. To nije sidecase, već topcase, tako je kupljen i deklarisan, a ne verujem da je Trion imao razloga da vara. Novi komplet u toj konfiguraciji je preko 32.000 rsd. Za poliranje sam napisao, samo bi bilo malo mnogo da pored moje gornje cene još ja poliram kofer, ulažući novac i vreme. 

 

Kofer sam ti na rezervaciji na reč čuvao ceo dan, iako se nisi držao dogovorenih termina (što obijica znamo da je tačno), a dva druga forumaša su se u međuvremenu javila da kupuju. Nije bitno koji su, oni znaju da postoje i da govorim istinu. Čoveku koga si poslao po kofer rekao sam da isti pogleda. Nisam ga prodavao u džaku, zapakovanog. On se ponašao onako kako se valjda dogovorio sa tobom, a ne sa mnom.

 

Mislim da si pogrešio što lično nisi došao da pogledaš, niti si dao precizna uputstva čoveku koji je došao. Video bi da ti ne odgovora, pozdravili bi se i nikom ništa. Mislim zaista da te nisam ni varao, ni prevario i ružno je što to impliciraš.

 

Nemoj da shvatiš sve ovo kao pravdanje, ustvari ti odgovaram da ti kažem ovo: način koji si izabrao da iskažeš svoje nezadovoljstvo, pre nego si me kontaktirao na bilo koji način, je veoma neodgovarajuć. Jer, dovodiš u pitanje moju čast. To je ružno i veoma nefer, da se izrazim vrlo blago. Čak i posle celog zezanja, vrlo bi lako stvar vratili u polaznu situaciju. 

 

Ne želim dalje bilo kakvu raspravu ovde, ljut sam >:(  i zato ću temu zaključati! Ako treba bilo šta, znaš kako da me kontaktiraš... 

 

 

EDIT: oba kofera su prodata.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja