Jump to content

Moto Zajednica

Stigle pantalone - Model-HB Cordura Trouser

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 297 postova
  • Lokacija: Bačka Palanka
  • Motocikl: Honda SW 400

Sebe sam malo počastio novim pantalonama Model-HB Cordura Trouser, XL veličina. Prvi utisak je da su sasvim ok i siguran sam da će zadovoljiti moje potrebe. Inače zeleni fluo detalji se lepo slažu uz moju novu kacigu letos kupljenu.

e706qw.jpgiyog8i.jpg2zdzz9t.jpg33axpao.jpg2rw84rd.jpg2922mqd.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 297 postova
  • Lokacija: Bačka Palanka
  • Motocikl: Honda SW 400

Malo podataka sa neta o konkretnom modelu:

 

  • Outershell of Du Pont® Cordura 500D (100% polyamide). Breathable Coolmax® mesh inner lining (100% polyester).
  • 100% waterproof (waterproof zips). Hip adjustment. Waist belt. Velcro fastening.
  • Extra warm removable quilted thermal lining. Hip adjustment. Waist belt. Velcro fastening. Stretch panels at knees and back.
  • CE certified soft protectors on knees and thighs. Connecting zip. 3M-ScotchliteTM. State of art Reissa membrane technology, fully breathable.
  • ** Note: These pants are cut true to size. However, these can be stretched out on waist as well as tightened using the Velcro belt. If not sure, buy one size up on waist.
  •  
 
 
 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • TVRD RAD, 182 postova
  • Lokacija: Beograd/Banovo Brdo
  • Motocikl: KTM 1290 SuperDuke GT 2016

Koje je cena, 70/80e? 

Kakva je ventilacija ako si probao, izgledaju mi baš sitetički i kao da će ti se testisi ukuvati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 297 postova
  • Lokacija: Bačka Palanka
  • Motocikl: Honda SW 400

Meni su trebale pantalone za hladno vrene, a ove baš za to služe. Za kasno proleće, leto i ranu jesen imam šta da obučem, a ove sam kupio za hladno vreme tako da ne verujem da ću se baš nešto uspeti upariti, uostalom zimski uložak se skida a poseduju i luftere na zip.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 297 postova
  • Lokacija: Bačka Palanka
  • Motocikl: Honda SW 400

Materijal je Cordura 500D, koliko znam to nije najlon kesa već savremen materijal koji diše. Uostalom sve ću saznati iz ličnog iskustva pa ću izneti utiske ovde.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 297 postova
  • Lokacija: Bačka Palanka
  • Motocikl: Honda SW 400

Znam ja da ima boljih i skupljih, naročito onih skupljih, pitanje je da li mi trebaju bolje. Nisam ni mislio da ih kupim jer iskreno jako slabo i vizim po baš hladnom vremenu, ali jednostavno cena je bila takva da je sramota ne kupiti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 297 postova
  • Lokacija: Bačka Palanka
  • Motocikl: Honda SW 400

Prvo da kažem da se radi o novim pantalonama sa sve etiketama i u orginalnoj vrećici. Platio sam ih 25 eura.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 297 postova
  • Lokacija: Bačka Palanka
  • Motocikl: Honda SW 400

Guglao sam guglao dok ih nisam izguglao  :D , čovek prodavao a ja naručio. Svidele su mi se i još su slučajno bile moj broj, cena lepa i ja ih poručim. Bio sam dosta sumnjičav da li je baš sve tako kako stoji u ponudi, naručio uz izvesnu dozu rizika, pantalone stigle iste kakve su bile u ponudi, prodavac pošten a ja prezadovoljan. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja