Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • Teoreticar ..., 12089 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Hteo sam da petljam nesto sa servisom flickr, koji je u vlasnistvu Yahoo. Zato sam morao da skoknem na Yahoo i proverim password-e. Tokom te operacije sam primetio da imam nekoliko neprocitanih emailova na Yahoo koji ko zna od kad tu stoje jer mi Yahoo nije cak ni sekundardni email servis.

 

Jedan mail me je zainteresovao. Izvinjavam se autoru sto ga ovde objavljujem i sto nisam procitao ranije.

 

 

Postovanje,
 
od skora sam na forumu, ali nazalost nemam motor!  Moja cerka ga ima(ali je svez vozac), I zato sam poceo da posecujem vas forum.
Ovo sto vam saljem mi se ucinilo kao nesto vrlo lepo da se posti. Vi verovatno mozete organizovati zajednicku voznju do tog mesta. Vama saljem jer mi se ucinil glupim da ja postavim temu, a nemam ni motor!  A  nisam uspeo da pronadjem mailove od drugih administratora.  Izvinjavam se ako vam se ovo nije dopalo.
    
Pozdrav 
                    Predrag Dordjevic
 

 

U prilogu je pdf dokument ciji sadrzaj sam izvadio i prezentujem ga ovde jer je prica odlicna. Pa koga ne mrzi, neka pogleda.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Zahvaljujem clanu pedja na korisnom mail-u.

 

A ko od nas prolazi tim putem, eto mesta za kratku pauzu.

Nasa kuca je malo posle ovog spomenika.Obavezno cu da stanem,kad budemo isli.Slika pogled na severozapad,bela reka,kuca skroz levo je nasa...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bu!, 609 postova
  • Lokacija: Pa
  • Motocikl: Honda Deauville 650

Sto bi rekao Nikola Kojo: " U jbt,od ovoga moze da se rikne"... Ne znam zasto ali me je bas dotaklo sve ovo...svaka cast za trud,volju i istrajnost...Probudila mi se zelja da obidjem spomenik prvom prilikom kad krenem ka tamo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 654 postova
  • Lokacija: CACAK
  • Motocikl: SUZUKI DR650se `96g

     Moj naklon i postovanje .......

 

Ova prica me podseca na sve one cesme kraj puta na koje sam naliazio,putujuci  po ovim  nasim krajevima a koje su putnicima namernicima tolile zedj a sada zapustene,zaboravljene,neuredjene i ako vec i nisu onda od otpadaka i smrada nemoze se vise ni prici a kamoli imati zelju da i zedan okvasis usta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja