Jump to content

Moto Zajednica

Srbija, Makedonija, Grcka, Albanija i Crna Gora 2000 km :)

Recommended Posts

  • Jovan Dašić, 108 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Honda VF750 CafeRacer

Veliki pozdrav postovane kolege :) Zelim sa vama da podelim svoje iskustvo, koje sam imao pre mesec dana :) Zapravo dobio sam 9 dana odmora, smestaj u Grckoj i Crnoj Gori, pa sam sebi organizaovao jedan lep odmor i voznju od 9 dana :D

 

Prosao sam 2000km, potrosio oko 100l goriva i prove se ludo i nezaboravno... ja bas i nisam neko ko voli da kucka, ljubitelj sam VIDEO zatisa (pokretnih slika) zato zelim sa vama da podelim svih 9 dana u 9 kratkih video snimaka :) koje cu objavljivati svake nedelje... za sada postavljam uvodni snimak moje avanture... pa ako vam se svidi zapratite me na YouTube kanalu i uzivajte u ostalim klipovima... naravno ja cu i na forumu postavljati svaki dan tjs. klim koji izbacim :D

 

Uzivajte :D i nemojte da zaboravite da kliknete na dugme SUBSCRIBE :D

 

http://www.youtube.com/c/JovanDasic

http://www.youtube.com/c/JovanDasic

 

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2463 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Odlično, uživaću u klipovima a usput da ti pokradem i neke fore oko montaže klipova.

Taman da se igram i učim malo preko zime dok sedim besposlen u kući.

Samo napred pratim te na YT :takoje: :takoje: :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Jovan Dašić, 108 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Honda VF750 CafeRacer

Odlično, uživaću u klipovima a usput da ti pokradem i neke fore oko montaže klipova.

Taman da se igram i učim malo preko zime dok sedim besposlen u kući.

Samo napred pratim te na YT :takoje: :takoje: :takoje:

 

Hvala puno :D samo napred zima za to i sluzi... kad ne mozemo da se vozimo onda da se zanimamo drugim stvarima :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Jovan Dašić, 108 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Honda VF750 CafeRacer

Hvala vam PUNO!!! Ovi komentari su najbolja motivacija za ono sto radim :D Hvala jos jednom :D

 

Samo mogu da najavim jos bolje klipove (oko 250 GB video materjala) :D na putu je bilo svega... tako da je ovo najbolji nacin da prijateljima docaram put :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Jovan Dašić, 108 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Honda VF750 CafeRacer

Super kadrovi. Extra avantura. Dobra montaža. Samo gruvaj.

 

 

(Nemoj previše da pokazuješ palac gore, i viči kad govoriš, slabo se čuješ. (moje mišljenje))

 

Hvala na pohvalama i na korisnim savetima... Tako je ispalo pri snimanju kad sam seo da montiram ispalo je da tri puta pokayujem palac... a za zvu sam primetio da moram da nabavim malo ozbiljniji mikrofon... Zapazanje je na mestu :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 219 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V-Strom

Kada sam proslu zimu po prvi put hteo neki filmic sa skijanja da  montiram shvatio sam koliko je to zahtevno, trazi dosta strpljena i znanja. Uglavnom, uspelo mi je i savladao sam neke osnove da mogu amaterski izmontiram nesto za sebe, ubacim muzikom, prateci tekst itd...!

 

 

 

Odlicno si ti ovo uradio!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Jovan Dašić, 108 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Honda VF750 CafeRacer

Veliko HVALA svim kolegama i prijateljima koji su podržali prvi uvodni video... i kao što sam obećao :D :D :D

 

Početak moto AVANTURE!!! Dan1.

 

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Jovan Dašić, 108 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Honda VF750 CafeRacer

Odlično. Ponovo ću reći da je motorom do mora vrh avantura. Oprema extra, snimci super. Montaža odlična.

 

(možda malo detalja, vreme polaska, dolaska, potrošnja, putarina čisto informativno. Možda i da pripremiš tekst koji govoriš za stolom, da ne ide iz glave. Što se tiče tvog glasa, možeš, možda, dodati nekad titl ako je teže razumljivo, probaj neki audio filter, a postoje i vežbe govora za radio... Ali i ne mora. Ovo je bolje od 95% nas što bi uradili.)

 

(pišem ovo jer mi je žena tv novinar, malo sam pohvatao nešto)

 

Pozdrav! Pratim:zdravo:

 

Hvala :D saveti su na mestu... kad snimam kuci ili ti za stolom imam neki cudan osecaj, stegnem se i mnogo sam zvanican... :P slazem se da treba da napravim tekst koji treba da se izgovori a ne ovako iz glave... posto dosta gresim (600 kilometara!!!! i malo ga zbrzam, a sto sam zvanican) ja mislim da sam na snicima sa puta gde pricam mnogo opusteniji :D

 

Jos jednom Hvala na korisnim savetima ;) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Brdovita Macva
  • Motocikl: GS 500 E, Piaggio free jarac

Brate, jel ti to i dron koristis? Nemoj da se Mirko Alvirovic naljuti sto mu pravis konkurenciju...  :staa2:  Inace sve pohvale za video  :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Jovan Dašić, 108 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Honda VF750 CafeRacer

Brate, jel ti to i dron koristis? Nemoj da se Mirko Alvirovic naljuti sto mu pravis konkurenciju...  :staa2:  Inace sve pohvale za video  :takoje:

 

Hahahaha :D :D :D Nosio sam i dron :D u sledecem danu jos bolji snimci iz vazduha :D a u vezi Mirka :D dansa me je uporedjivao drugar... samo je rekao da ja imam bolji izbor muzike :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja