Jump to content

Moto Zajednica

Piaggio Zip 50

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 642 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Honda CBR 954

Motor je stranac sa papirima, ja sam ga vozio bez plastika celo leto, sluzio nam za zezanje. Na njemu je nov akumulator i regler, nova sajla gasa, nova sajla brzinomera, kn filter, ociscen karburator, izduv je leo vince orginal koji sam ispeskirao i ofarbao, kocnice rade na pipanje, pali na kurblu i na alanser. Sve plastike, far itd imam, moze da se sklopi. Vozio sam ga na tablicu i na papir od pezo trakera i niko se nije bunio :) . Cena je 150e. Mat plastike su ofarbane, ostalo je da se ove ostale ofarbaju i bice tip top. Masina odlicna 0659119606 Miki

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 642 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Honda CBR 954

Imamo novi projekat :D

Miljane ne sviraj k..... bolje idi sesni nesto. Trenutno je bez plastika, tako da dzabe slikati

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

 Ja imam Zip - a, mozda bi ga uzeo za delove, al bi voleo da vidim sta uzimam - ima ih vise modela i razlicitih plastika, kocnica i slicno. Al bi voleo da vidim kako izgleda. Ako mozes napravi neku sliku i skutera i plasatika . 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: ktm 990

Zamisljajte :) Ubacicu veceras kad dodjem kuci

hehe...kad dodjes kuci....pa ti kad dodjes kuci neces znati gde je levo a kamoli skuter slikati....sutra jarane popij rasola malo i neka te neko pridrzava i nabrzaka uslikaj i natrag na spavanje... :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja