Jump to content

Moto Zajednica

baotian

Recommended Posts

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Beograd

Pozz svima!

Interesuje me kakva such vasa iskustva sa skuterima ove marke,pronasao sam jedan na oglasima pa se razmisljam da kupim.Inace to bi mi bio prvi skuter pa zato i ne bih ni nesto skupo ni zahtevno pa sam se odlucio za kineza za pocetak pa kad skupim finu kintu onda i nesto kvalitetnije.

Hvala unapred!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 52 postova
  • Lokacija: Beograd,Dušanovac
  • Motocikl: Suzuki GSF 600N BANDIT nekad,sad 400 :)

Ja ga imam,vozim ga 2 godine i presao sam 6000 km,kupio sam ga polovnog od coveka koji ga skoro nije ni vozio,za 3 god kod njega je presao 2000 km. Nisam imao neke vece kvarove. Menjao sam mu oba prekidaca stop svetala na rucicama,i radio sam mu paknove na zadnjem tocku i zamenio sam mu kumulator. Jednom goidsnje mu promenim ulje i svecicu. Plastike nisu nekog kvaliteta,kao kod kvalitetnijih skjutera. Moj je 4 T i ima kit na 70cc. Max brzina mu je 65km. Generalno sam zadovoljlan s njim  za te pare. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 779 postova
  • Lokacija: Barajevo
  • Motocikl: Suzuki GSXR 1100 ,Suzuki GSX 600F

Kupio sam prosle godine ovasj skuter,presao smesnih 100 km i nisam ga vozio jer imam drugi motor i jos jedan koji sredjujem.Prezimio sa drugim motorima i na prolece prodam ga drugaru sa 9000 na satu.Za manje od pola godine presao je 5000 km i motor sad ide brze nego kad je bio kod mene a nije mu nista radjeno po pitanju mehanike.stavljen je nov kais,novo ulje,varijator,gume i ofarbao plastike ispod sedista.Vozi ga svaki dan bez problema.

Ako naletis na ocuvan skuter lepo ces se navozati ali je dosta i onih izakanih.Skuter je inace 125c.Srecno sa kupovinom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja