Jump to content

Moto Zajednica

Gopro hero4 silver 64gb kartica

Recommended Posts

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Da li te zanima:

 

Lenovo T420

14 inch (znam da je manji od 15.6 inc)

Intel® Core i5-2430M CPU @ 2.40GHz

8 GBytes DDR3

500 Gb HDD

Microsoft Windows 10 Professional 64-bit (Build 14393)

Baterija 7.69 Ah drzi 3-4h

Docking station

Originalni punjac standardni

Originalni punjac putni (radi na 12v i na 220v)

Lenovo travel mouse nov

+ 100Eur

Laptop je odlicno ocuvan

pp

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

:lud:  hahahaha kompleksi su cudo

Batice,uz svo duzno postovanje,kao kolegi bajkeru,i coveku.Trolujes mi oglas neistinitim informacijama,zapeo si za neke kartice koje nemaju veze sa mojom,i uporan si ali bas.A pri tom nisi ni kupac.Koji je tvoj krajnji cilj,ne razumem.Sta ti vise nije jasno.Ok,mozda ja imam komplekse kako ti kazes,ali kako da nazovem tvoje ponasanje?Ja bih ti lupio ban jedan,pa razmisljaj o svojim kompleksima.Ovo zaista nije u redu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 400 postova
  • Lokacija: Ptuj - Slovenija
  • Motocikl: Moto Guzzi Norge 1200 GT 8V, V 65 Florida, Malaguti Madison 3 250 ie Carbon Black Edition

 

:lud:  hahahaha kompleksi su cudo

Batice,uz svo duzno postovanje,kao kolegi bajkeru,i coveku.Trolujes mi oglas neistinitim informacijama,zapeo si za neke kartice koje nemaju veze sa mojom,i uporan si ali bas.A pri tom nisi ni kupac.Koji je tvoj krajnji cilj,ne razumem.Sta ti vise nije jasno.Ok,mozda ja imam komplekse kako ti kazes,ali kako da nazovem tvoje ponasanje?Ja bih ti lupio ban jedan,pa razmisljaj o svojim kompleksima.Ovo zaista nije u redu.

 

Sad ne bi se uključio u tu debatu ali vidim da stvarno nisi razumio šta ti kolega bokichica želi objasniti.

Dao ti je odgovor i dokaz, da postoje jeftinije kartice a ti se naljutio i okarakerizirao ga kao nepismenog

E da si malo bolje pogledao, video bi, da si mu dao link od totalno iste kartice(SDSDQXP-064G-G46A ali od drugog prodavača a

imaju čak istu i EAN i MPN codu ) za koju je tvoja žena platila 78 funti a isto takvo (SDSDQXP-064G-G46A) dobiješ za 27 funti.

Ne samo da je 3x skuplja več je i poštarina skoro 4x skuplja (30,funti) od one za 27 funti.(7,99 funti).

Sad stvarno ne razumem tvoju nervozu...

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Lepo si ti to objasnio,ali sandisk je jedna firma.Nema dve.Drugi proizvodjac kur moj.Oznake nemaju veze sa vezom.Ali to je sve nebitno.Kolega Mario me nazvao,dogovorili smo se za 2 minuta,razmenili robu,i cao.Tako to rade kolege,a ne palamude do besvesti. :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Izvinjavam se Bokicici,ja sam malo nervozan,zbog neke problematike,poneo sam se nadrkano,i zao mi je zbog toga.Takodje i Maxteru.Oprostite obojica,verujem da ste ok momci,i ja sam,ali eto ziv sam covek,pa nekad odlepim.Oprostite obojica jos jednom,na mom ruznom ponasanju. :takoje:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja